Yolcu Sayısı
1

Güven Akşehir Seyahat Otobüs Bileti

Güven Akşehir Seyahat

Firma Hakkında

  • Adres24 Ağustos Bulvarı Güven Yazanesi Akşehir Konya
  • Müşteri Servisi0536 546 3242 / 0 (332) 813 8610
  • İnternet Sitesiguvenaksehir.com

Güven Akşehir Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Güven Akşehir Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Güven Akşehir Seyahat Hakkında


Güven Akşehir Seyahat otobüs firması, yakın tarihte kurulmuş üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hizmet sağlayan, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalarından biridir. Güven Akşehir yerel bir işletme olarak kurulduğu günlerden bu yana kurulduğu bölge içerisinde gerekli ulaşım altyapısını sağlayarak, bölgenin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlamayı başarmış ve ülke genelinde seferlere başlamıştır. Güven Akşehir Seyahat, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, yolcularının kendine duyduğu güvenin zaman içerisinde kaybolmaması için en önemli etmenler arasında, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ve ülke çapında sergilenen hizmet kalitesinin devamlı olarak güncellenmesi gerektiğinin farkında olarak çalışmalarını bu alanlar üzerine yoğunlaştırmakta ve her geçen gün seferlerinin vardığı ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir.
Güven Akşehir Seyahat otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulup, kurulduğu bölgenin yolcu taşımacılığı alanında önder bir firması haline gelmeyi hedeflemektedir. Yıllar boyunca sürdürdüğü çalışma faaliyetleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncelikle kendi bölgesinde alanında belirli standartları yakalamayı başaran Güven Akşehir gelişimini ilkelerinden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle kurulduğu bölgenin ulaşım ihtiyacının karşılanması için yatırım ve yaptırımlarda bulunan firma bu anlamda uygun fiyatlı otobüs bileti imkânları sağlayarak söz konusu güzergâh dâhilinde yolculara hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir.
Güven Akşehir Koop 1954 yılından itibaren yolcu taşımacılığı sektöründe köklü ve yerli bir firma olarak devam eden ulaşım ağı sağlamaktadır. Kanun ve kurallara uyan personelleriyle şehirlerarası halkın tercih ettiği işletme olmuştur. Çevre illere düzenlediği seferleriyle misafirlerine güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır.
Güven Akşehir Seyahat Hakkında
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Güven Akşehir Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Güven Akşehir Seyahat otobüs firması, 0536 546 32 42 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Güven Akşehir Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Güven Akşehir Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Güven Akşehir Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Güven Akşehir Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr