neredennereye.com, Hakkari Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hakkari Seyahat Otobüs Bileti

Hakkari Seyahat
Hakkari Seyahat

En Popüler Hakkari Seyahat Seferleri

 

neredennereye.com,
Hakkari Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hakkari Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hakkari Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hakkari Seyahat

Bulak Mah. Atlılar Cad. 1 Hakkari
0438 211 00 63

Hakkari Seyahat Otobüs Firması


Hakkari Seyahat otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak her şeyden önce yürüttüğü hizmetlerin devamını sağlamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönelik olarak uygulamaktadır. Hakkari Seyahat otobüs firması kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak ve bu hizmeti her geçen gün bir adım ileriye taşımak için özenli bir gayret gösteren Sıla Hakkari Seyahat günümüzde, “Hakkari, Van” gibi ulaşım noktalarına hizmet taşımaktadır. Kendisine misyon olarak, “Güvenli bir yolculuk hizmeti almak isteyenlerin seyahatleri boyunca her daim güvenli ve konforda hissetmeleri adına elinden gelenin en iyisini yaparak marka kalitesini üst sıralara” çıkarmak ilkesini benimseyen kuruluş çalışma yaşamındaki adımlarını bu yönde atmaktadır.


Hakkari Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları


Hizmet sektöründe her daim başarılı olabilmek için oluşturduğu kalite politikasını takip eden Hakkari Seyahat otobüs firması günümüzde kitlelere ulaşmanın en etkili yolunun İnterneti kullanmak olduğunun bilincinde olarak online işlemlerle bilet satışlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Yolculukları sırasında yolcularına daima olarak gerekli standartlarda hizmet sağlamayı hedef edinen firma bu alanda öncelikli olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmektedir. Güvene dayalı bir ilişkinin var olduğu çalışma ortamında müşterilerinin taleplerini karşılamanın, özellikle yerinde ve zamanında karşılamanın öneminin farkında olan firma personelini ve filosunda yer alan araçlarını bu yönde geliştirmeye devam ettirmektedir. Alandaki çalışmalarına bir önce başlayarak ileri de ulaşım ağını daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen Hakkari Seyahat otobüs firması son dönemde kurulmuş olan bir yapı olarak yolcu taşımacılığında kullanılan ve “Robi” olarak isimlendirilen otobüslerinden birini satın alarak resmi olarak çalışma yaşamına başlamıştır. Günümüz dünyasında hizmet sektörünün gerekliliklerinden birinin de daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede hizmetini ulaştırabilmek olduğunun bilincinde olan firma biletlerini online olarak internet üzerinden satmaya başlamıştır. Artık en uygun Hakkari Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hakkari Seyahat otobüs bileti fiyatları, Hakkari Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Hakkari Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Hakkari - Başkale 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
94Puan
67%
33%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tebrik Ederim" Misafir
Mecbur kaldığımda kullandığım bir firma ama baya ilerleme var gördüğüm kadarıyla
"" Misafir
Araç gayet temiz ve konforluydu. Genel olarak güzel bir yolculuk geçirdim tavsiye ederim.
"" Misafir
Hakkarimizin güzl firması