Yolcu Sayısı
1

Gold İstanbul Otobüs Bileti

Gold İstanbul

Firma Hakkında

  • AdresAntalya
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Gold İstanbul


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Gold İstanbul Hakkında


Gold İstanbul, seyahatlerinizi mükemmelleştirmek için hizmet veren öncü bir otobüs firmasıdır. Yılların deneyimiyle birleşen kaliteli hizmet anlayışı, konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı hedefler. Farklı ihtiyaçlara uygun geniş bir araç filosuna sahip olan Gold İstanbul, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Yüksek konforlu otobüslerimizde geniş koltuklar, bacak boşluğu ve kişisel eğlence sistemleri bulunmaktadır. Böylece yolculuğunuz boyunca rahatlıkla dinlenme imkânı bulabilirsiniz.
Gold İstanbul, güvenliğinizi her şeyin önünde tutar. Deneyimli ve profesyonel şoförlerimiz, güvenlik konusunda son derece titiz davranır ve sürüş becerileriyle öne çıkar. Araçlarımızda yer alan güvenlik sistemleri ise seyahatinizin her anında size huzur verir. Geniş güzergâh ağımız sayesinde Gold İstanbul, birçok önemli şehre seferler düzenlemektedir. Esnek saatlerde gerçekleştirilen seferlerimiz, seyahat planlarınıza kolayca uyum sağlamanızı sağlar. Ayrıca çevrimiçi rezervasyon sistemi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde biletlerinizi satın alabilirsiniz. Gold İstanbul, konforlu ve güvenli yolculukların adresidir. Sunduğu yüksek hizmet kalitesi, müşteri odaklı yaklaşımı ve geniş hizmet ağıyla fark yaratır.
Gol İstanbul Popüler Otobüs Seferleri
İstanbul – İzmir Otobüs Bileti
İstanbul – Manisa Otobüs Bileti
İstanbul – Bursa Otobüs Bileti
Aydın – İstanbul Otobüs Bileti
Bursa – Gebze Otobüs Bileti
Gold İstanbul Otobüs Firması Hakkında
2023 yılında Antalya merkezli olarak kurulan Gold İstanbul otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Gold İstanbul bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Gold İstanbul otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Gold İstanbul otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Gold İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Gold İstanbul otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Gold İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Gold İstanbul biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr