Yolcu Sayısı
1

İlk Tur Seyahat Otobüs Bileti

İlk Tur Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresLüleburgaz Kırklareli
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

En Popüler İlk Tur Seyahat Seferleri

İlk Tur Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İlk Tur Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

İlk Tur Seyahat Hakkında

İlk Tur Seyahat

İlk Tur Seyahat otobüs firması, Edirne merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerini hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak alanında ilerlemek ve her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmak için gerekli olan temel disiplinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır. İlkelerinden ödün vermeden ilerlediği bu yolda küçük ancak sağlam adımlar ile ilerlemenin gerekliliğinin farkında olan İlk Tur Seyahat çalışma yaşamında sektöründe yer alan diğer kuruluşlara hedef almaktadır.
İlk Tur Seyahat gelişmekte olduğu coğrafyanın içerisinde ulaşım alanında yaşanılan açığı fark ederek, temellerini bu yönde atmış olan kuruluş yıllar içerisinde kendi adımlarının izin büyümeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Başta kendi hizmet alanı içerisinde zamanla sağladığı standartların bir neticesi olarak İlk Tur Seyahat otobüs firması yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ yapısının oluşmasına olanak sağlamıştır. Günümüz dünyasında özellikle yolcuların konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesinin markaya olan güven ve tatmin duygusu üzerindeki etkisinin farkında olan İlk Tur Seyahat otobüs firması başta araç filosunda bulunan araçlar ve bu araçlar yolculuklar boyunca müşterilerine hizmet sunan personel ekibinin yeterli donanıma sahip olduğundan emindir.
İlk Tur Seyahat otobüs firması seyahat, yolcu taşımacılığı sektöründe yakın tarihte kurulmuş bir firma olarak hizmet kalitesinin zamanın önünde ilerlediğinden emin bir şekilde çalışma yaşamına devam etmektedir. Bu sektörde her şeyden önce hizmetin daima güler yüzlü olarak sunulması gerektiğinin savunucularından biri olan otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal açıdan gelişmiş olmasına özen göstermesinin yanında personelinin de hizmet sektörünün gerekliliklerini yerine getirilmesine son derece özen göstermektedir.
İlk Tur Seyahat Hakkında
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan İlk Tur Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. İlk Tur Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da İlk Tur Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden İlk Tur Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun İlk Tur Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr