neredennereye.com, Lüks Kahramanmaraş Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş Turizm
Lüks Kahramanmaraş Turizm

En Popüler Lüks Kahramanmaraş Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm

Kahramanmaraş Kahramanmaraş
0344 235 10 10 - 235 07 46

Kahramanmaraş, güneydoğu Anadolu bölgesindeki Büyükşehirlerimizdendir. Sivas, Adıyaman, Gaziantep ve Adana ile sınır komşuluğu bulunmaktadır. Kurtuluş savaşının gözde şehirlerindendir. Halkın gösterdiği kahramanca direnişten dolayı bu adı almıştır. Kahramanmaraş birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir. Coğrafi konumu nedeniyle eskilerden günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerin izlerini hala korumaktadır. Kahramanmaraş yöresel lezzetleriyle de meşhurdur. Ama en meşhur yiyeceği Maraş dondurmasıdır. Yurt dışına kadar dondurmanın ünü uzanmaktadır. Japonya, ABD, Avustralya ve Dubai ye kadar birçok yerde bu dondurmanın tanıtımı yapılmaktadır. Kahramanmaraş'ın güzelliklerini görmek ve dondurmasından tatmak isteyen insanlar buraya yolculuk yapmaktadırlar. Kahramanmaraş'a gidip gelirken kaliteli hizmet veren ve tercih edilen firmaların başında lüks Kahramanmaraş turizm gelmektedir.

Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında

Kahramanmaraş merkezli bir otobüs firmasıdır. 1971 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte günümüzde hala karayolunda insan taşımacılığı yapmaktadır. Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenleyen bu firma kaliteli hizmeti ile tanınan firmalardandır.

Lüks Kahramanmaraş turizm Kahramanmaraş halkına verdiği değer doğrultusunda halkın en iyisine layık olduğunu düşünüp bu alanda çalışmalar yaparak halka en iyi hizmet etmeyi kendine görev bilmiştir. Kalite, güven ve rahat yolculuğu her yolcunun hak ettiğini düşünmektedir. Her zaman yeniliklere açık bir firmadır. Sektörün getirmiş olduğu değişimlere ayak uydurmaktadır. Kendini geliştirmek adına her türlü çalışmayı yapan bir firmadır. Dinamik çalışma prensibi ile müşterilerine en iyisini vermeye çalışmaktadır. En iyi olmak için çalışmak gerektiğini savunmaktadır. Kusursuz hizmet karşılığında kusursuz memnuniyet alacağını düşünmektedir. Yolculuğun zorunluluktan ziyade keyife dönüşmesi için müşterilere hizmet vermektedir.

Lüks Kahramanmaraş Turizm'in Misyonu

Müşterilerin haklarına ve zamanına saygı duymak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygı duymak, çevre bilincinde insanlara ve evrene saygı duymak, kaliteli çalışma prensibinden vazgeçmeyerek öncü ve tercih edilen bir firma olmak.

Lüks Kahramanmaraş Turizm’in Vizyonu

Bilgi çağının getirmiş olduğu tüm değişimleri ve gelişmeleri takip ederek bunları uygulamak ve müşterilerine böyle hizmet sunmak, verdiği hizmetler neticesinde müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, çalışanlara eşit ve adil davranarak işlerini sevmelerini ve memnun kalmalarını sağlamak.

Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti fiyatları, Lüks Kahramanmaraş Turizm iletişim ve telefon numaraları, Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gümüşhane - Kelkit 40 TL
Narlı - Zonguldak 200 TL
İyidere - Sivas 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
32%
19%
22%
13%
15%
Toplam Yorum Sayısı (42)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye yorumu" Misafir
Fiyat hizmet karşılaştırmasında en iyi bulduğum firma. Umarım hiç bozmazlar
"Rezalet " Misafir
Araçla yolculuk yaptım ama keşke yapmasaydım söylenen saatte hareketten araç temizliğine kadar berbat otobüsün içi kokuyor kendini çok değiştirmiş bir Kahramanmaraşlı olarak kendi firmamız kazansın diyerek bilet aldım ama bu günden sonra her türlü zaman kaybını ve para kaybını göze alıp başka şehirlere gidip aktarma yapacağım bir zamanlar Aksu firması vardı iyi diye ve memleket firması diye tercih edilen bu firmada onlara benzemiş ne yazık ki uzun oldu ama gerçekleri yazmam gerekti konuşunca bunların hiç biri anlamıyor ne yazık ki.... iyi yolculuklar herkese bir kez daha düşünün derim .
"Çok iyi" Misafir
Aracımıza dışarıdan taş isabet edip cam kırılsada lüks Kahramanmaraş turizm gayet başarılı bir firma. Hiç bir problem yaşamadım, gayet rahat gittim. Firmaya teşekkür ederim.
"Yolculuk Puanı" Misafir
araç sürekli durarak ilerledi ve hiçbir ikram vs. yok ayrıca otobüs şoförü sigara içti hareket halindeyken. Araç kamerası yok mu otobüslerde? Yasak sanıyordum. Astım hastası olarak çok sorun yaşadım.
"" Misafir
Cok rahatti teşekkür ederim
"Güzel bir yolculuktu" Misafir
Türkiye'de yapılan seyahatlerde vadedilen internet servisinin yerine getirilmediğini genel olarak düşünürsek bu yolculukta fena değil
"" Misafir
Herşey çok iyiydi sağolun
"Lüks Kahramanmaraş seyahati" Misafir
Genel olarak iyi bir seyahat geçirdim. Firma ile ilgili görüşlerim gayet olumlu ve tavsiye ederim
"" Misafir
Hiçbir şekilde memnun kalmadım. Ne saatinde kalktı ne de saatinde yerine vardı.
"" Misafir
Kotu degil