Yolcu Sayısı
1

Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKahramanmaraş Kahramanmaraş
  • Müşteri Servisi0 (344) 235 10 10 - 235 07 46
  • İnternet Sitesiwww.lukskahramanmaras.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

68 %
Toplam Yorum Sayısı (42)
Lüks Kahramanmaraş Turizm


Çok İyi
32 % (31)
İyi
19 % (18)
İdare Eder
22 % (21)
Kötü
13 % (12)
Çok Kötü
15 % (14)

"Tavsiye yorumu"

Fiyat hizmet karşılaştırmasında en iyi bulduğum firma. Umarım hiç bozmazlar

"Rezalet "

Araçla yolculuk yaptım ama keşke yapmasaydım söylenen saatte hareketten araç temizliğine kadar berbat otobüsün içi kokuyor kendini çok değiştirmiş bir Kahramanmaraşlı olarak kendi firmamız kazansın diyerek bilet aldım ama bu günden sonra her türlü zaman kaybını ve para kaybını göze alıp başka şehirlere gidip aktarma yapacağım bir zamanlar Aksu firması vardı iyi diye ve memleket firması diye tercih edilen bu firmada onlara benzemiş ne yazık ki uzun oldu ama gerçekleri yazmam gerekti konuşunca bunların hiç biri anlamıyor ne yazık ki.... iyi yolculuklar herkese bir kez daha düşünün derim .

"Çok iyi"

Aracımıza dışarıdan taş isabet edip cam kırılsada lüks Kahramanmaraş turizm gayet başarılı bir firma. Hiç bir problem yaşamadım, gayet rahat gittim. Firmaya teşekkür ederim.

"Yolculuk Puanı"

araç sürekli durarak ilerledi ve hiçbir ikram vs. yok ayrıca otobüs şoförü sigara içti hareket halindeyken. Araç kamerası yok mu otobüslerde? Yasak sanıyordum. Astım hastası olarak çok sorun yaşadım.

Cok rahatti teşekkür ederim

Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında

Kahramanmaraş, güneydoğu Anadolu bölgesindeki Büyükşehirlerimizdendir. Sivas, Adıyaman, Gaziantep ve Adana ile sınır komşuluğu bulunmaktadır. Kurtuluş savaşının gözde şehirlerindendir. Halkın gösterdiği kahramanca direnişten dolayı bu adı almıştır. Kahramanmaraş birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir. Coğrafi konumu nedeniyle eskilerden günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerin izlerini hala korumaktadır. Kahramanmaraş yöresel lezzetleriyle de meşhurdur. Ama en meşhur yiyeceği Maraş dondurmasıdır. Yurt dışına kadar dondurmanın ünü uzanmaktadır. Japonya, ABD, Avustralya ve Dubai ye kadar birçok yerde bu dondurmanın tanıtımı yapılmaktadır. Kahramanmaraş'ın güzelliklerini görmek ve dondurmasından tatmak isteyen insanlar buraya yolculuk yapmaktadırlar. Kahramanmaraş'a gidip gelirken kaliteli hizmet veren ve tercih edilen firmaların başında lüks Kahramanmaraş turizm gelmektedir.
Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında
Kahramanmaraş merkezli bir otobüs firmasıdır. 1971 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte günümüzde hala karayolunda insan taşımacılığı yapmaktadır. Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenleyen bu firma kaliteli hizmeti ile tanınan firmalardandır.
Lüks Kahramanmaraş turizm Kahramanmaraş halkına verdiği değer doğrultusunda halkın en iyisine layık olduğunu düşünüp bu alanda çalışmalar yaparak halka en iyi hizmet etmeyi kendine görev bilmiştir. Kalite, güven ve rahat yolculuğu her yolcunun hak ettiğini düşünmektedir. Her zaman yeniliklere açık bir firmadır. Sektörün getirmiş olduğu değişimlere ayak uydurmaktadır. Kendini geliştirmek adına her türlü çalışmayı yapan bir firmadır. Dinamik çalışma prensibi ile müşterilerine en iyisini vermeye çalışmaktadır. En iyi olmak için çalışmak gerektiğini savunmaktadır. Kusursuz hizmet karşılığında kusursuz memnuniyet alacağını düşünmektedir. Yolculuğun zorunluluktan ziyade keyife dönüşmesi için müşterilere hizmet vermektedir.
Lüks Kahramanmaraş Turizm'in Misyonu
Müşterilerin haklarına ve zamanına saygı duymak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygı duymak, çevre bilincinde insanlara ve evrene saygı duymak, kaliteli çalışma prensibinden vazgeçmeyerek öncü ve tercih edilen bir firma olmak.
Lüks Kahramanmaraş Turizm’in Vizyonu
Bilgi çağının getirmiş olduğu tüm değişimleri ve gelişmeleri takip ederek bunları uygulamak ve müşterilerine böyle hizmet sunmak, verdiği hizmetler neticesinde müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, çalışanlara eşit ve adil davranarak işlerini sevmelerini ve memnun kalmalarını sağlamak.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr