Yolcu Sayısı
1

CTS Tur Otobüs Bileti

CTS Tur

Firma Hakkında

  • AdresÇamlık Mah. 427 Sok. No:28/A Altınkum, Didim Aydın
  • Müşteri Servisi444 2 256
  • İnternet Sitesictstur.com

CTS Tur Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
CTS Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

CTS Tur Hakkında


CTS Tur, Türkiye’nin önde gelen şehir içi ulaşım otobüs firmalarından bir tanesidir. Merkezi olarak kuruluş noktası çalışma bölgesi olan firmanın zaman içerisinde kendi ilkeleri doğrultusunda gösterdiği çalışma yaşamı ile birlikte her gün daha fazla büyüdüğü rahatlıkla gözlemlenmektedir. Özellikle kurulduğu merkez bölgesi içerisinde ortaya çıkan ulaşım ihtiyacını karşılamak amacını üstlenen CTS Tur yerel bir işletme olarak kurulmuş olmasına karşın kendisini ulusal standartlarda hizmet sergilemek için şartlayarak başarılı adımlar atmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak her şeyden önce yolcularının kendine olan güvenini sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma kendisini tercih eden yolcularına bu bağlamda güven teminatı sağlamaktadır.
Yeniden CTS Tur yakın dönemde kurulan bir otobüs firması olarak her geçen gün emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Kuruldukları tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukukunu göstererek hizmet sunmuş ve tecrübelerinde “Zamanında hizmet, yerinde hizmet” ilkesini benimsemiştir. Kendisinin sağlamış olduğu hizmet adımları ile birlikte kuruluşun en temel yapılanmaları da kendi çevresinde konumlanmış. Kurucularının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır.
CTS Tur Otobüs Firması Hakkında
CTS Tur Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan CTS Tur bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. CTS Tur otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da CTS Tur otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun CTS Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden As CTS Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun CTS Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız CTS Tur biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr