neredennereye.com, Gürsoylar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti

Gürsoylar Turizm
Gürsoylar Turizm
 

neredennereye.com,
Gürsoylar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürsoylar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gürsoylar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürsoylar Turizm

Aksaray Mah. Küçük Langa Cad. Emniyet Terminali No:69/O - 6/A Fatih İstanbul (Avrupa) -
0212 632 99 79

Gürsoylar Turizm Otobüs FirmasıGürsoylar Turizm Otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden gelişmeye devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kararlı adımlar ile hedefleri doğrultusunda ilerleyen firma yolcularının kendilerine olan güvenini sarsmamak için çalışmalarına devam etmektedir.


Gürsoylar Turizm firmasının araçları yolculuklarına İstanbul’da yer alan Emniyet Garajı’ndan yolculuklarına başlayarak sitelerinde yayınlanan haritadan takip edilebileceği üzere yolculuk gerçekleştirerek Sırp Sınır Kapısı’ndan geçmektedir. Daha sonrasında Gürsoylar Turizm otobüs firmasının filosunda yer alan otobüsler sınırda yapılan yasal kontrollerden sonra Batum, Kabulati, Samtradia, Kutaisi, Kashuri, Gori, Tiflis, Rustavi rotasını takip ederek Azerbaycan’a gitmektedir. Gürsoylar Turizm günümüzde, “Ankara, Bursa, Bakü, İstanbul, Ordu, Samsun, Trabzon” gibi ulaşım noktalarında yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.


Firma, “Her zaman ve her yerde yüksek düzeyde kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmak. Her koşulda yolcuların hak ve zamanlarına saygı duymak. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firması olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun  bilincinde olarak öncelikle kendi bünyesi içerisinde yer alan insanları mutlu etmek. Firma olmanın ve giderek büyümenin sorumluluklarını yerine getirmek adına, insanlık, çevre bilincinde ve sorumluluğunda olarak bu konuda yatırımlarda bulunmak.” Şekliden vizyonunu belirlemiştir.


Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları


Günümüzün dünyasında geniş kitlelere ulaşmak isteyen tüm ve kurum ve kuruluşlar bunu internet üzerinden sağlamaktadır. Gürsoylar Turizm otobüs firması da gün geçtikçe daha geniş bir yolcu kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Türkiye’nin her yerinden en uygun Gürsoylar Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden NeredenNereye.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.


 

100 üzerinden
80Puan
50%
17%
17%
17%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok iyi" Misafir
Bakü'ye giden daha iyisi yok ben söyleyeyim size
"Tavsiye ederim" Misafir
yolculuk çok başarılı ve güzeldi tavsiye ediyorum
"" Misafir
İyi ama daha iyi olabilir
"TAYFUN BORUCU " Misafir
seyahat gevenli huzurluydu kaptanlar gayet iyidi huzurlu sürüş yaptılar servis personeli gayet konuklara iyi davraniyorlar. gülsoylar firmasına başarılar dilerim.
"" Misafir
kaliteli yolculuk