Yolcu Sayısı
1

Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti

Gürsoylar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAksaray Mah. Küçük Langa Cad. Emniyet Terminali No:69/O - 6/A Fatih İstanbul (Avrupa) -
  • Müşteri Servisi0 (212) 632 99 79
  • İnternet Sitesigursoylarturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (5)
Gürsoylar Turizm


Çok İyi
50 % (3)
İyi
17 % (1)
İdare Eder
17 % (1)
Kötü
17 % (1)
Çok Kötü
(0)

"Çok iyi"

Bakü'ye giden daha iyisi yok ben söyleyeyim size

"tavsiye ederim"

yolculuk çok başarılı ve güzeldi tavsiye ediyorum

İyi ama daha iyi olabilir

"TAYFUN BORUCU "

seyahat gevenli huzurluydu kaptanlar gayet iyidi huzurlu sürüş yaptılar servis personeli gayet konuklara iyi davraniyorlar. gülsoylar firmasına başarılar dilerim.

kaliteli yolculuk

Gürsoylar Turizm Hakkında

Gürsoylar Turizm Otobüs Firması

Gürsoylar Turizm Otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden gelişmeye devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kararlı adımlar ile hedefleri doğrultusunda ilerleyen firma yolcularının kendilerine olan güvenini sarsmamak için çalışmalarına devam etmektedir.

Gürsoylar Turizm firmasının araçları yolculuklarına İstanbul’da yer alan Emniyet Garajı’ndan yolculuklarına başlayarak sitelerinde yayınlanan haritadan takip edilebileceği üzere yolculuk gerçekleştirerek Sırp Sınır Kapısı’ndan geçmektedir. Daha sonrasında Gürsoylar Turizm otobüs firmasının filosunda yer alan otobüsler sınırda yapılan yasal kontrollerden sonra Batum, Kabulati, Samtradia, Kutaisi, Kashuri, Gori, Tiflis, Rustavi rotasını takip ederek Azerbaycan’a gitmektedir. Gürsoylar Turizm günümüzde, “Ankara, Bursa, Bakü, İstanbul, Ordu, Samsun, Trabzon” gibi ulaşım noktalarında yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Firma, “Her zaman ve her yerde yüksek düzeyde kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutmak. Her koşulda yolcuların hak ve zamanlarına saygı duymak. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir otobüs firması olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak öncelikle kendi bünyesi içerisinde yer alan insanları mutlu etmek. Firma olmanın ve giderek büyümenin sorumluluklarını yerine getirmek adına, insanlık, çevre bilincinde ve sorumluluğunda olarak bu konuda yatırımlarda bulunmak.” Şekliden vizyonunu belirlemiştir.

Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Günümüzün dünyasında geniş kitlelere ulaşmak isteyen tüm ve kurum ve kuruluşlar bunu internet üzerinden sağlamaktadır. Gürsoylar Turizm otobüs firması da gün geçtikçe daha geniş bir yolcu kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Türkiye’nin her yerinden en uygun Gürsoylar Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden NeredenNereye.com aracılığı ile satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr