neredennereye.com, Samancı Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Samancı Seyahat Otobüs Bileti

Samancı Seyahat
Samancı Seyahat
 

neredennereye.com,
Samancı Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Samancı Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Samancı Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Samancı Seyahat

0532 788 0030
Otogar Konya
0332 

Samancı Seyahat Otobüs Firması

Samancı Seyahat otobüs firması 1997 yılında Konya merkezli olarak Ali Samancı  tarafından kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Samancı Seyahat otobüs firması , hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir. Çalışma yaşamına başladığı günden bu yana sunmuş olduğu hizmet ile birlikte Samancı Seyahat otobüs firması kullanıcı değerlendirmeleri sonucu 4,8/5 gibi yüksek bir memnuniyet ortalaması yakalamayı başarmıştır.

Samancı Seyahat Otobüs Firmasının Popüler Seferleri

Beyşehir - Konya

Antalya - Konya

Alanya - Konya

Manavgat - Beyşehir  

Antalya - Şarkikaraağaç

1997 yılında Konya merkezli olarak kurulan ve çalışma yaşamına atılan Samancı Seyahat otobüs firması henüz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalarla kıyaslandığında çok genç olduğundan araç filosunda tam ekipman donanımına sahip çok fazla araç bulunmamaktadır. Ancak firma gene de hizmet sağladığı sınırlı alandaki güzergah içerisinde hareket eden otobüs seferlerinde yolcularının seyahat konforunu daima ön planda tutarak hizmet kalitesini düşürmeden emin adımlarla ile yolcu taşımacılığı sektöründe büyümeye devam etmektedir. Samancı Seyahat otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Samancı Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Samancı Seyahat otobüs firması, 0 (532) 788 00 30  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Samancı Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Samancı Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Samancı Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Samancı Seyahat otobüs bileti fiyatları, Samancı Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Samancı Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Konya - Beyşehir 90 TL
Serik - Beyşehir 190 TL
Antalya - Şarkikaraağaç 200 TL
Beyşehir - Antalya 190 TL
Antalya - Yalvaç 240 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.