Yolcu Sayısı
1

Lale Seyahat Otobüs Bileti

Lale Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBahçelievler, Barış Sokağı No:2, 34893 Pendik İstanbul (Anadolu)
  • Müşteri Servisi0552 679 7948
  • İnternet Sitesiwww.laleseyahat.com

Lale Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Lale Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Lale Seyahat Hakkında


Lale Seyahat otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak hizmet verdiği yıllar boyunca yolcuları ile arasında gelişen güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına en önemli özelliklerden birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırarak başta kendi bünyesinde yer alan personelinin gelişim süreci ve araç filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donanımlı olması üzerinde durmaktadır.
Önce insan ilkesini kendisine hedef olarak belirleyen Lale Seyahat firması bugün kurulmuş olduğunu günden bu yana hizmet kalitesinden herhangi bir eksiklik yaşamadan çalışma yaşamına devam etmektedir. Lale Seyahat otobüs firması kendisine görev olarak, “Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çalışanlarının bu kuruluşun en temel değerlerinden biri olduğunun farkında olarak moral ve motivasyonlarını daima en üst seviyede tutmaya çalışmak, hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak çalışanlara, çevreye, evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarını daima yerine getirmek” ilkelerini benimsemiştir.
Lale Seyahat Hakkında
Lale Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Lale Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Lale Seyahat otobüs firması, 0 (432) 215 06 06 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Lale Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Lale Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Lale Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Lale Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Lale Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr