scorecardresearch
neredennereye.com, Kütahyalılar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kütahyalılar

Kütahyalılar
 

neredennereye.com,
Kütahyalılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahyalılar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kütahyalılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kütahyalılar

444 34 43
 Kütahya
0274 513 63 66 - 513 13 20 - 513 63 67

“Değer verir”

Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Seyahat, 1984 yılında, Kütahya’nın iki ilçesi olan Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesi ile 42 üye tarafından bir kooperatif olarak kuruldu. İlk otobüsleri Mercedes olan Kütahyalılar Seyahat, kurulduğu günden bugüne son derece özverili, düzenli ve disiplinli çalışması ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Kütahya’da hizmet veren Kütahyalılar Seyahat, bugün Kütahya’nın dışına çıkmış ve ulaşım ağını genişletmeyi başarmıştır.

Kütahyalılar Seyahat’in yolcularına sunduğu pek çok hizmet vardır. Bunlardan birisincisi çeşitli güzergahlarda hizmet veren servis hizmetidir. Tüm otobüslerde 3G internet ağı barındıran Kütahyalılar Seyahat, konforlu koltuklarında, yolcularına DVD keyfi yaşatmayı da ihmal etmiyor. Tüm bunların yanı sıra istediğiniz tarzda müziği, yolculuğunuz boyunca dinleme imkanına sahipsiniz.

Kütahyalılar Seyahat otobüs bileti satın alarak, arkanıza yaslanıp, keyifli ve eğlenceli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Kütahyalılar Seyahat, yolcularının istek ve önerilerine her zaman değer veren bir firma oldu. Bu nedenle her türlü istek ve dileğinizi Kütahyalılar Seyahat’in internet sitesine online olarak iletebilirsiniz.

Kütahyalılar iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Kütahyalılar bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Eskişehir - Gediz 25 TL
Gediz - Eskişehir 25 TL
Ankara - Eskişehir 25 TL
Ankara - Kütahya 38 TL
Kütahya - Ankara 38 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
28%
15%
10%
13%
34%
Toplam Yorum Sayısı (123)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezil bi firma" Misafir
Kış olmasına rağmen aracın içi buz gibi donduk ya yolculuk boyunca muavinin sesinden uyumakta mümkün olmadı kaptanla muhabbet edip duruyor
"Polat" Misafir
Genel anlamda iyi idi.
"" Misafir
Aracın tvleri çalışmıyor internet yok
"Paraya Değmez" Misafir
genel olarak bidaha binmem mecbur olmadıkça
"." Misafir
.
"Biraz daha Güler Yüz" Misafir
Güler Yüzlü Olmaları Misafirleri Mutlu edeceğine İnanıyorum
"3 dk ile araca gecikmem" Misafir
Trafikten dolayi on dk gec kaldim yarım saat öncesinden gec kalabilcegimi ve otobusun on dk bekletilmesini rica ettim. Otobusu kacirmam da problem degil ama en azindan otobus kalkmak uzereyken beni arayip haber vermeleri firmalari acisindan bir kibarlik olurdu. Sadece uc dk ile yolumdan geri kaldım.
"İnternet" Misafir
İnternet bağlantısı var görünüyor ancak internete bağlanamadım Yolculuk boyunca benim gibi hiç kimse internet bağlantısını kuramadı Defalarca söylendiği halde çözüm bulunamadı
"Degerlendirme" Misafir
Genel olarak ortalama bir yolculuk idi. Tabletler kesinlikle kötüydü.Gidecegimiz yere diger seyahetlere gore biraz gec gittik. Hareket saatinden 30 dk gec hareket ettik. Onun disinda yolcuya saygi olarak iyi diyebilirim.
"Kaba Muavin" Misafir
Yolculuğum iyi geçmedi çünkü muavin çok kaba ve ahlaksız biriydi eskişehirde mola verdik muavin mola süresinin 5 dk olduğunu söyledi ben biletimi alırken özellikle molalı ve mola süresinin 30 dk olduğu için almıştım ama hiçbir tesiste mola verilmedi sadece eskişehir otogarında yolcu almak için 5 dk duruldu 4:30 saat yolculuk için 5 dk ihtiyaç molası çok saçmaydı muavinin yanına gittim ve biletimi alırken molalı olduğu için aldım ama siz mola vermediniz şimdide yolcu almak için durdunuz 5 dk mola diyorsunuz dedim muavin bana çok büyük tavırla mola felan yok molalı Molasız diye bilet alınmıyor nerden uyduruyon biz istersek mola veririz istemezsen vermeyiz diyerek bakanlık ahlaksızca davrandı böyle kaba ve ukala ahlaksız bir insan nasıl muavin olabilir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >