Yolcu Sayısı
1

Kütahyalılar Otobüs Bileti

Kütahyalılar

Firma Hakkında

  • AdresDörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesi Kütahya
  • Müşteri Servisi444 34 43 / 0 (274) 513 63 67
  • İnternet Sitesiwww.kutahyalilar.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

61 %
Toplam Yorum Sayısı (92)
Kütahyalılar


Çok İyi
26 % (39)
İyi
19 % (29)
İdare Eder
15 % (22)
Kötü
12 % (18)
Çok Kötü
28 % (42)

"Koltuk"

Koltuklar biraz küçük, dar gibi sanki bana mı öyle geldi bilemiyorum. Bir şeyden şikayetçi değilim genel olarak memnunum ama o koltuklara bir bakın bence

"İyi"

Muavinden 3 kez su istedim 3. ye ancak suyu alabildim yani bunun dışında iyi bir seyahat sayılırdı.

"iyi"

memnun kaldım tavsiye ederim

"Uçağı kaçırmama sebeb oldu."

İnternetten satın aldığım 15:15 kalkış aracında 3 saatsonra yani 18:15 de varacağını sanıyordum uçağım 19:45 de bu yuzden boarding 19:00 da 19 da orda olmam gerekiyordu fakat 15:15 de bindiğim araç 15:27 de hareket etti ve cok yavaş hızda ilerledi yolculuk esnasında sürekli şöför telefon kullandı arama yaptı vs. Daha sonra işin içinde olmayan 15 dakikalık mola işi çıktı 15 dakika mola oldu 25 dakika ... Vel hasıl kelam saat 19:03 de ben otogara geldim Yetişirim diye umit edip taksiye bindim ankara otogar arası 32 km yolculukta hızlı gitmesini söyledim bilet yanacaktı uçağın .. 23 dakikada beni yetiştirdi hava alanına ve taksi ücreti 133 tl ödedim Ucak Bileti zaten 160 tl.... Bu kadar kazıktan sonra içeriye girip görevlinin alamam maalesef içeri demesiyle geri döndüm 11 tl aşti arabasına verdim ve 30 tl de diyarbakıra giden araca verip 15 saat yol çektim Benim halimden anlarmısınız bilmem ama 15 saat yolculugu söve saya gittim siz benim bu yaşadığım mağduriyete karşılık ne yapabilirsiniz orası ayrı tabi . Teşekkürler

"Güzel"

Tavsiye ederim

Kütahyalılar Hakkında

Kütahya iç Batı Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Antik Çağ'da birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kütahya seramik ve çinileriyle meşhurdur. Birçok turist onları görmek için bu şehri yıl içinde ziyaret etmektedir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesini bulundurmaktadır. Üniversite öğrencileri ve Kütahya'nın güzelliğini görmek isteyen turistler bu şehre gidiş geliş yapmaktadırlar. Seyahat için tercih edilen en önemli firmalardan bir tanesi de Kütahyalılar seyahattir. Kaliteli hizmeti ile tercih edilen bir firma olmuştur.
Kütahyalılar Seyahat Hakkında
Kütahyalılar seyahat 42 üye tarafından 1984 senesinde Kütahya’nın ilçeleri olan Simav ve Gediz’in birleşmesiyle kurularak faaliyete geçmiştir. İki ilçenin birleşerek bir otobüs kooperatifi oluşturmak Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleşmiştir. Uzun yıllar önce kurulan bu kooperatif hiçbir sorun yaşamadan çalışmalarına hala devam etmektedir. İbrahim Altıner, Pala Kocabaş, Ahmet Bakıoğlu, Ahmet Özdoğan ve Osman Avseven bu şirketin kurucularıdır.
İki ilçenin birleşmesi fikri ekonomik olarak daha güçlü olma düşüncesinin sonucudur. Böylece sektörde öncü ve güçlü ekonomisi olan firmalarla baş etmek daha kolay olacaktır.
Kurulumunun ardından 1989 senesinde eski otobüsler satılarak yerine yenileri alınmıştır. Bu çalışmanın amacı fazla araç sayısını azaltıp güçlü araç sayısını artırmaktır. 2008 yılında tekrar otobüs filoları yenilenerek kurumsallaşma yolunda adımlar atılmıştır.
Kütahya Seyahatini Sunduğu Olanaklar
Huzurlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi haline gelmiş olan Kütahyalılar seyahat müşteri memnuniyetini baz alarak yolcularına hizmet sunmaktadır. İşinde deneyimli kaptanı şoförler ile yolculuğunuz güven içerisinde geçmektedir. Güler yüzlü personeli ile karşılanıp yol boyunca bu personelin ilgi ve alakalarıyla seyahatine çok keyifli geçecektir. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler sizlere ikram edilecektir. Otobüslerde bulunan USB girişi ile teknolojik aletlerinizi şarj edebilir, Kütahyalılar seyahatin sunduğu kablosuz internet ile teknolojiden faydalanabilirsiniz. Uydu yayınları ile televizyon izleyebilir yolculuğunuzun daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinin konforu için dizayn edilmiş koltuklar sayesinde yolculuğunuzun rahat geçecektir. Uyumayı seven yolcular için bu koltuklar son derece kullanışlıdır.
Kütahyalılar seyahat Seferleri
Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine seferleri vardır. Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit ve Sakarya’ya otobüs yolculukları bulunmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr