neredennereye.com, Keşanlılar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Keşanlılar Turizm Otobüs Bileti

Keşanlılar Turizm
Keşanlılar Turizm

En Popüler Keşanlılar Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Keşanlılar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Keşanlılar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Keşanlılar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Keşanlılar Turizm

(0539) 394 1034
Büyük İstanbul Otogarı Peron No:123 İstanbul
0212 

Keşanlılar Turizm Otobüs Firması

Keşanlılar Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Keşanlılar Turizm, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yada sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının ekipman tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir.

Keşanlılar Turizm otobüs firması bugün kendisine misyon olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterlerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinde duran Keşanlılar Turizm otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir.

Keşanlılar Turizm otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.

Keşanlılar Turizm otobüs firması yerel bir alan merkez olacak şekilde kurulmuş ve ilk seferlerini bu kısıtlı alan üzerinde gerçekleştirmiştir. Günümüzde firma hala Tekirdağ ilini merkez olarak kullanmaya devam ediyor olsa da artık seferleri çok daha fazla rotayı kapsamakta ve geniş alanda insan kitlelerine ulaşmayı başarmaktadır. Araç filosunda 7 araç bulunan Keşanlılar Turizm otobüs firması araç sayısını arttırmaya ve filosunda yer alan araçları kullanıcılarının isteklerini karşılayacak şekilde geliştirmeye devam etmektedir. Her daim kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunlarını çözmek odaklı bir çalışma yaşamını benimseyen firma (0539) 394 10 34 nolu hat üzerinden kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Kullanıcı deneyiminin özellikle içinde bulunduğu sektör için ne denli büyük önem taşıdığının farkında olan firma yolculardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Günümüzde Keşanlılar Turizm otobüs firmasının en popüler seferleri, “Beylikdüzü, İstanbul, Keşan, Tekirdağ” rotaları olarak görünmektedir.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Keşanlılar Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Keşanlılar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Keşanlılar Turizm otobüs bileti fiyatları, Keşanlılar Turizm iletişim ve telefon numaraları, Keşanlılar Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Tekirdağ - Yeniçiftlik 50 TL
Erikli - Keşan 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.