Yolcu Sayısı
1

Gördes Seyahat Otobüs Bileti

Gördes Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresGördes Garaj Manisa
  • Müşteri Servisi0 (236) 547 10 65
  • İnternet Sitesigordesseyahat.com.tr

Gördes Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Gördes Seyahat


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"memnunum"

izmir-manisa arası yolculuklarımda kullanıyorum.

Gördes Seyahat Hakkında


Gördes Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma kuruluşundan bu yana başta kendi içerisindeki yapılanmasında belirlediği ilkeler ile birlikte gelişimini devam ettirmektedir. Başta yerel bir işletme olarak kurulan Gördes Seyahat otobüs firması gelişim gösterdiği ve bu alanda yolcularının kendisine karşı olan güvenini boşa çıkarmadığı için gün geçtikçe büyümeye devam etmiştir. Yerel bir işletme olarak kurulmuş olmanın vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde olan Gördes Seyahat bu nedenle yaptırım ve geliştirmelerini önce kendi çevresinden başlayarak uygulamaya geçirmektedir.
Gördes Seyahat firması günümüzde, “Manisa, İzmir, Akhisar, Salihli ” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişimini sürdüren firma günümüzde başta kendi filosunda bulunan araçlarının teknik açıdan çağın şartlarına uyum sağlaması hedefini güderek çalışmalarına devam etmektedir. Firma daima daha fazla kişiye ulaşarak ulusal çapta bir otobüs firması olma hedefi güttüğünden biletlerini internet üzerinden de satışa sunmaktadır. Vizyonu ve misyonu doğrultusunda attığı adımların sonucunda yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk teminatı veren firma hız kesmeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Başlangıçta sınırlı imkanlara sahip bir coğrafyada kendine güvenen girişimciler tarafından kurulan Gördes Seyahat otobüs firması zaman içerisinde ilkelerini bozmadan attığı adımlar sayesinde büyümeye devam etmiş ve yönetim kadrosu da dahil olmak üzere ekibini ve filosunda bulunan kadrosunu her geçen geliştirmeye devam etmiştir.
Gördes Seyahat Firmasının Popüler Seferleri
Gördes - İzmir otobüs bileti
Manisa - Gördes otobüs bileti
İzmir - Gördes otobüs bileti
Gördes - Akhisar otobüs bileti
Akhisar - Gördes otobüs bileti
1994 yılında Manisa merkezli olarak Gördes Seyahat Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından kurulan Gördes Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Gördes Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Gördes Seyahat otobüs firması, 0 236 547 10 65 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Gördes Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Gördes Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Gördes Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.0/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
En Uygun Gördes Seyahat Otobüs Bileti
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Gördes Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Gördes Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Gördes Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr