Yolcu Sayısı
1

Çeçenoğlu Turizm Otobüs Bileti

Çeçenoğlu Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBeyşehir Konya
  • Müşteri Servisi0 (332) 512 4022
  • İnternet Sitesi

En Popüler Çeçenoğlu Turizm Seferleri

Çeçenoğlu Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Çeçenoğlu Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Çeçenoğlu Turizm Hakkında

Çeçenoğlu Seyahat Otobüs Firması

Çeçenoğlu Seyahat (Beyşehir Çeçenoğlu Seyahat) otobüs firması çalışma yaşamına başlamış olduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında gerek kendi standartlarına gerekse de ulusal alanda sergilenen kriteri uygulamaya özen gösterin bir firmadır. Bununla birlikte yıllar süren yolcu taşımacılığı serüveni boyunca sevilen kuruluş, “Çeçenoğlu Seyahat yollarda güvenin temsili” sloganı ile hizmet sağlayan ve bu slogan kapsamında kendi hedeflerini belirleyen, standartlarını insanlara taşıyan bir yapılanmadır. Çeçenoğlu Seyahat kendisine, “Tecrübe ve bilgi birikimiyle devam ettiğimiz yollarda asla ve asla güvenliği elden bırakmayan firmamız, siz değerli halkımızın hizmetinde olacaktır,” ilkesini kendine hedef olarak belirlemiş ve tecrübesini aktarmaya devam etmiştir. Yolculukların kendisini tercih edenlere daima güvenli, huzurlu ve konforlu bir yolculuk sunmak isteyen Çeçenoğlu Seyahat bunun için başta daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin ve aynı zamanda konforlu bir yolculuk için gereken teknik gerekliliklerin tamamlanması gerektiğinin bilincinde olan firma yolculuk deneyimlerini hep üst düzeyde tutmak için yatırımlarını bu alan üzerine yapmıştır.

Çeçenoğlu Seyahat Hakkında

Çeçenoğlu Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Çeçenoğlu Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Çeçenoğlu Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Çeçenoğlu Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Çeçenoğlu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.1/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Çeçenoğlu Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Çeçenoğlu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Çeçenoğlu Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr