Yolcu Sayısı
1

Karacaerler Candaş Turizm Otobüs Bileti

Karacaerler Candaş Turizm

Firma Hakkında

  • AdresTaşpazar Mahallesi, Atatürk Blv. 71 R, 68100 Merkez Aksaray
  • Müşteri Servisi0 (382) 213 7522
  • İnternet Sitesikaracaerler.com

En Popüler Karacaerler Candaş Turizm Seferleri

Karacaerler Candaş Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Karacaerler Candaş Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Karacaerler Candaş Turizm Hakkında


Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden seyahat ve yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşteri ile arasında çalışma yaşamı boyunca oluşturduğu güvene dayalı ilişkiyi korumanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan otobüs firması kendi yapısı içerisinde özellikle bu konu üzerinde itina ile durarak Karacaerler Candaş Turizm ismini ulusal çapta bir marka haline getirerek hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması yakın tarihte kurulan bir firma olarak kurulduğu günden bu yana özverili çalışma yaşamına devam ederek alanında öncü bir yapılanmaya sahip olmayı hedeflemektedir. Temel yatırım ve yaptırımlarını daima güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde tutmaya çalışan firma bu alanda günümüze kadar kendi ekseninde başarılar göstermeyi başarmıştır.
Karacaerler Candaş Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Aksaray - Niğde
Niğde - Aksaray
200 yılında Aksaray merkezli olarak kurulan Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “8” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Karacaerler Candaş Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması, 0382 214 15 98 - 0382 214 15 99 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Karacaerler Candaş Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Karacaerler Candaş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Karacaerler Candaş Turizm otobüs firmasının bugün, “Aksaray, Niğde, Bor, Adana, Ankara, İstanbul, Osmaniye, Altunhisar, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Konya, Tarsus, Mersin” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Karacaerler Candaş Turizm Şubeleri
Karacaerler Can Turizm otobüs firması bugün, “Aksaray Çarşı, Aksaray Eski Garaj, Aksaray Otogar, Mersin, Altunhisar, Bağkur, Bor, Niğde Merkez, Niğde Eski Terminal, Niğde Çarşı, Niğde Meydan” gibi ulaşım noktalarında yer alan şubeleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır.
En Uygun Karacaerler Candaş Turizm Otobüs Bileti
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Karacaerler Candaş Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Karacaerler Candaş Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Karacaerler Candaş Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr