Şarköy Seyahat

Şarköy Seyahat
 

neredennereye.com,
Şarköy Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şarköy Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Şarköy Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Şarköy Seyahat

 Şarköy
0282 518 14 40

Şarköy Seyahat


Şarköy Seyahat küçük ve yerel bir işletme olarak yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başlayan kuruluşlardan biridir. Firma 1961 yılında oldukça küçük maliyetler içerisinde oldukça zor şartlar altında kurulmayı başarmıştır. Kurulmuş olduğu dönemin zor şartları içerisinde, yol ve otobüs bulmanın oldukça zor olmadı gibi, firma kendi ilkeleri doğrultusunda başta kendi çevresine kaliteli hizmet sağlayabilmek adına çalışmalarından vazgeçmemiştir. Firma kurucusunun beyanına göre sektöre adım atarak yolcu taşımacılığının hizmet kalitesini başta kendi çevresinde geliştirmeyi düşündüğünde, otobüsler kamyon kasalarından bozularak yapılmaktadır. Oldukça köklü bir yerel işletme olan Şarköy Seyahat firması zamanla kendi düzen ve istikrarını sağlayarak daha fazla kişiye ulaşmayı başarmış ve yolcularının kendisine karşı bir güven duymasını sağlamıştır.


 


Geçen zamanın teknolojiyi geliştirmesi ile birlikte Şarköy Seyahat firması da çağın getirdiği bu yenilikleri azami miktarda uygulamaya özen göstermektedir. Kurulduğu zamanlarda müsait olmayan şartlar nedeni ile seferlerini günübirlik şekilde 24 saatte bir gerçekleştirebilen firma bu konuda yatırımlarını sağlam temeller üzerine kurarak sefer sıklığını arttırmayı başarmıştır. Hizmet sektörüne girdiği günden bu yana büyümesine devam etmek amacı güden firma oldukça küçük bir yapılanma olmasına karşın hizmet sektörünün en olmazsa olmaz noktalarından birinin yolcularına karşı daima güler yüzlü ve profesyonel hizmet sağlamak olduğunun bilincinde olarak, kendi içerisinde personel ve kişisel eğitim geliştirmelerini sürdürmeye devam etmektedir. Şarköy Seyahat firması günümüzde, “Şarköy – Tekirdağ, İstanbul - Edirne” arasında düzenli sefer politikası uygulamakta ve çalışma yaşamına başarılı şekilde devam etmektedir.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şarköy seyhat" mutlu koç
şarköy seyhat birtanedir yaw diher firmalara taş çıkartır ama ayakta yolcu almasalar daha güzel olucakda ama yinede güzel inşallah kazasız belasız yolculuklarına devam eder