Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al

Tekirdağ İstanbul Otobüs Bileti

Tekirdağ İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 23,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 132 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Tekirdağ İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Tekirdağ İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Tekirdağ İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Tekirdağ İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Tekirdağ İstanbul Otobüs Biletleri

Tekirdağ İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Tekirdağ İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Behram Çavuş Camii (Feriköy Camii), Feriköy’de Behram Çavuş Sokak’tadır. 1899'da yapıldı. Kagir duvarlı, ahşap çatılı ve minberli bir yapıdır. Minaresi tuğladandır.

Beşiktaş Camii (Sinan Paşa Camii), Beşiktaş İskelesi karşısındadır. 1553-1555'te Mimar Sinan’a yaptırıldı. Edirne'deki Üç Şerefeli Cami ile aynı plandaki yapı, altı ayaklı camilerin öncüsü durumundadır. Dikdörtgen planlıdır. Merkezi kubbe, kemerlerle altı köşeli sütunlara bağlanır. Yanlarda ikişer kubbe vardır. Avluyu 22 mermer sütunlu kiremit örtülü revaklar ardında medrese odaları çevreler.

Cihangir Camii, Cihangir'dedir. Kanuni Sultan Süleyman, oğlu Şehzade Cihangir hayrına 1559'da Mimar Sinan'a yaptırdı. Yandığından dolayı, Abdülhamit II tarafından 1889'da yeniden inşa ettirildi. Kare planlı, tek kubbeli ve tek minareli bir yapıdır. Avlusunda Cihangiri Haşan Efendi Türbesi ile muvakkithanesi vardır.

Çorlulu Ali Paşa Camii (Kışla Camii), Kasımpaşa’dadır. Yapım tarihi tartışmalıdır. Küfeki taşından, tek kubbeli ve tek minareli bir yapıdır. Altındaki odaların kaptanlara ait olduğu sanılmaktadır. Mahmut II tarafından onartılarak mahfili eklendi.

Çukurcuma Camii, Tophane’de Çukurcuma Sokak'tadır. 16. yy'ın birinci yarısında Mimar Sinan'a yaptırıldı. Geçirdiği onarımlarla özgünlüğünü büyük ölçüde yitirdi. Kare planlı, tuğla ve taş duvarlı bir yapıdır. Karşısında 1720 yapımı Ömer Ağa Çeşmesi vardır.

Yazları bir başka neşelenen Tekirdağ’dan İstanbul’a sadece 2 saatte ulaşabilirsiniz. Avrupa’nın en kalabalık nüfusuna sahip şehri olan İstanbul’da farklı kentlerden, ülkelerden, din ve kültürden insanın bir arada oluşturduğu zengin mozaik görülmeye değerdir. Tarihte bilinen ilk adı Byzantion olan şehrin tarihi Karanlık Çağ’a kadar uzanır. İstanbul, tarihi kadar sokakları, kalabalığa rağmen kaybetmediği doğal güzellikleri ve kozmopolit yapısıyla gelenleri, görenleri büyüleyen bir kenttir. Tekirdağ’dan İstanbul’a otobüsle kısa sürede ulaşırken, otobüs biletinizi de sadece bir kaç saniyede online olarak satın alabilirsiniz. Tekirdağ- İstanbul arasında her gün seferler düzenleyen otobüs firmalarının boş koltuk adetleri, boş koltukların konumları, otobüs bileti fiyatları, otobüs kalkış ve varış saatleri gibi bilgilerin tamamını tek bir sayfada görüntüleyebileceğiniz NeredenNereye.com, iyi yolculuklar diler.

Tekirdağ İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Tekirdağ İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Tekirdağ İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Tekirdağ Hakkında
Nüfus:
874,475
Yüzölçümü:
6.342,30 km²
Plaka:
59
Telefon kodu:
(282)
Otogar:
Tekirdağ Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.