Tekirdağ Otobüs Bileti

Tekirdağ Otobüs Bileti

Tekirdağ Otobüs Biletleri

Tekirdağ otobüs bileti almanın en hızlı ve en kolay yolu NeredenNereye.com üzerinden güvenilir bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz. Trakya Bölümü’nün en büyük kentlerinden biri olan Tekirdağ için en hesaplı Tekirdağ biletini burada bulabilirsiniz. Tekirdağ’a giden otobüs firmaları güncel otobüs biletlerini görebilir, koltuk rezervasyonu yapabilir ya da Tekirdağ biletinizi direk satın alabilirsiniz.

Tekirdağ’a hareket seferi düzenleyen otobüs firmaları İstanbul Seyahat, Metro Turizm, Çağlar Turizm, Şampiyon Hersekli, Keşan Gürel, Beşer Seyahat, Dilek Seyahat, Palandöken Turizm, Akgün Seyahat, Hisar Turizm haftanın her günü ulaşım sağlıyor. İstanbul, Edirne gibi yakın illerden günde en az 10 Tekirdağ otobüs seferi düzenlenir. Hemen İstanbul Tekirdağ otobüs seferleri veya firmaları sorgulaması yaparak belli başlı şirketler arasından en ucuz olan sefer için biletinizi satın alabilirsiniz.

Tekirdağ yurdumuzun en uç noktalarından birinde olduğu için bazı bölgelerden yolculuk süresi çok uzayabiliyor. O nedenle bulunduğunuz lokasyon Tekirdağ’a 20 saatten fazla ise, yolculuğunuzu en konforlu otobüs ile yapmanızı öneriyoruz. Neredennereye.com’da, Tekirdağ otobüs firmalarının sefer sayılarını, hareket saatlerini, koltuk bilgilerini, araç içi donanım verileri görebilecek Tekirdağ bileti satın alabileceksiniz.

Tekirdağ Otobüs Bileti Fiyatları

Tekirdağ’a İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Mersin gibi iller üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatları sürekli değişkenlik göstermese de bayram, yılbaşı dönemleri için önceden bilet sorgulama yaparak biletinizi satın almanızı tavsiye ederiz. Dönem dönem firmalarda yer kalmadığı için ücretlerde artış yaşanmaktadır ve sizden bu artıştan etkilenmemek için hemen www.neredennereye.com ile yerinizi ayırtın.

Yolculuğunuzun son durağı Tekirdağ Otogarı’ndan, şehrin en çok gidilen destinasyonlarından Marmara Ereğlisi, Çerkezköy, Hayrabolu, Çorlu, Saray, Malkara, Şarköy ve Muratlı ilçelerine günün her saati ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

Çorlu: Tekirdağ il alanının doğusunda, E-5 Karayolu üzerinde yer alan ilçe merkezi kent. Yerleşme, istasyonu aracılığıyla Edirne-İstanbul demiryoluna bağlıdır. Kentin ekonomisi, tarıma dayalıdır. M.Ö. 1000'lerde Frigler'in kurduğu kolonilerden biri olan kent, M.Ö. 500'den sonra Pers, M.Ö. 335'te ise Makedonya egemenliğinde kaldı. M.S. 46'da Roma İmparatorluğuna bağlandı. 395'ten sonra ise Bizans egemenliği altına girdi. İlçe, Bizans döneminde Tzurulon adıyla anılıyordu. 1359'da 1.Murat tarafından Osmanlı’ya bağlandı. 

Çerkezköy: İI alanının kuzeydoğu kesiminde, ilçe merkezi kent. 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonrasında kurulan kent, halkının çoğunlukla Çerkez olması nedeniyle bu adı aldı. Saray'a bağlı bir bucak merkeziyken 1958 yılında ilçe durumuna getirildi. Yerleşme yeni olduğu için tarihsel yapıtlar bakımından fazla zenginlik göstermez.

Tekirdağ gezinizin rotasını henüz belirlemediyseniz, Şarköy ve Kumbağ’da denize girebilir, Tekirdağ köftesi lezzeti ile günü sonlandırabilirsiniz.

Tekirdağ Otobüs Bileti
Tekirdağ - 5 Günlük Hava Tahmini
17 Şub Pazar
hafif yağmur
5,9 °C
hafif yağmur
18 Şub Pazartesi
açık
8,3 °C
açık
19 Şub Salı
açık
8,6 °C
açık
20 Şub Çarşamba
açık
12,4 °C
açık
21 Şub Perşembe
hafif yağmur
13,3 °C
hafif yağmur