Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
269 TL
Bilet Al
280 TL
Bilet Al
339 TL
Bilet Al

İzmir Tekirdağ Otobüs Bileti

İzmir Tekirdağ Arası

En Ucuz Sefer
269,00 TL
İzmir - Tekirdağ Arası Kaç Km
505 km
İzmir - Tekirdağ Arası Kaç Saat
7sa 47dk
Günlük Sefer Sayısı
20
En Çok Sefer Yapan Firma
Balıkesir Hakser Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
3

İzmir Tekirdağ Online Otobüs Bileti
İzmir Tekirdağ otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmir Tekirdağ güzergahı için arama yapın, İzmir - Tekirdağ arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İzmir ve Tekirdağ Şehirlerinde Ulaşım
İzmir ve Tekirdağ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmir Tekirdağ seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Tekirdağ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmir - Tekirdağ Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir - Tekirdağ arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

İzmir - Tekirdağ otobüs bileti fiyatı en ucuz 269,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Balıkesir Hakser Turizm tarafından satılmaktadır.

İzmir - Tekirdağ arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

İzmir - Tekirdağ arasında günlük ortalama 3 firma 20 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Balıkesir Hakser Turizm ,Isparta Petrol Turizm ,Kale Seyahat.

İzmir - Tekirdağ arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

İzmir - Tekirdağ arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 47dk sürmektedir.

İzmir - Tekirdağ arası uzaklık kaç km?

İzmir - Tekirdağ arası karayolu ile 505 km'dir.

İzmir Tekirdağ Otobüs Biletleri

İzmir Tekirdağ otobüs bileti mi aradınız?  İzmir Tekirdağ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 1.224 km2 olan Malkara ilçesi doğuda Merkez ilçe, güneyde Şarköy ilçesi ve Çanakkale ili, batı ve kuzeybatıda Edirne ili, kuzey ve kuzeydoğuda da Hayrabolu ilçesiyle çevrilidir.

Tekirdağ ilinin batı kesiminde yer alan ilçe toprakları alçak dalgalı düzlüklerden oluşur. Başlıca yükselti ilçenin güney ve güneybatı kesimini engebelendiren Koru Dağı’dır (676 m). Ganos (Işıklar) Dağı’nın batı uzantıları da ilçe topraklarının güneydoğu kesimine sokulur. Başlıca akarsular Hayrabolu ve Büyükdoğanca (Çamlıca) dereleridir. Kadıköy ve Karaidemir barajlarının ardında oluşmuş iki yapay göl vardır.

 

Malkara az da olsa nüfus yitirmekte olan bir ilçedir. Başta gelen ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler buğday, ayçiçeği, şekerpancarı, üzüm ve arpadır. Ayrıca az miktarda elma, yulaf, erik ve baklagiller de yetiştirilir, hayvancılık yapılır. Tarıma dayalı olan ilçe sanayisinin başlıca kuruluşları un ve bitkisel yağ fabrikalarıdır. İlçe topraklarında bulunan linyit yataklarını özel kesim işletmektedir.

Malkara’nın MÖ 6. yüzyılda Perslerce kurulduğu sanılmaktadır. Daha sonra Makedonyalıların eline geçen yerleşme MÖ 46’da Roma’ya bağlandı. Bizans yönetimindeyken 14. yüzyılda Osmanlı topraklarına katılan kent eskiden Magalohora ve Migalogora adlarıyla anılırdı. 19. yüzyıl sonlarında Edirne vilayetinin Tekfurdağı (Tekirdağ) sancağına bağlı bir kaza merkeziydi. Kaza merkezinin belediyesi 1880’de kuruldu. Balkan Savaşları’nda Bulgarlar, Kurtuluş Savaşı sırasında da Yunanlarca işgal edildi.

İlçenin orta kesiminde yer alan Malkara’nın hemen güneyinden İpsala sınır kapısını Tekirdağ’a bağlayan D-110 Karayolu geçer. Malkara bu yolla il merkezi Tekirdağ’a 55 km uzaklıktadır. İlçedeki başlıca tarihsel yapı Turhanoğlu Ömer Bey Camisi ve Türbesi’dir (1494). Malkara Meslek Yüksekokulu Trakya Üniversitesi’ne bağlıdır.

İnsanların dışa dönük yaşamayı sevdiği, çekirdeğe çiğdem, simite gevrek, mısıra da darı dediği İzmir'den dışa dönük eğlenceli insanlarıyla ünlü bir başka şehir olan Tekirdağ'a otobüsle gidebilirsiniz. İzmir- Tekirdağ otobüs yolculuğunuzun sonunda Tekirdağ'ın süt ürünlerince zengin yemekleri, sahilleri ve doğa sporlarıyla ünlü zirveleri sizi bekler. İzmir'den Tekirdağ'a otobüsle gitmek üzere en ekonomik otobüs biletini NeredenNereye.com'un size sunacağı fiyat karşılaştırma fırsatıyla kolayca satın alabilirsiniz.
Otobüs biletlerinin fiyatları, seferleri, sefer sıklıkları, kalkış ve varış saatleri gibi önemli bilgilerin yanı sıra size yol boyunca sunacakları hizmetin detaylarını da Neredennereye.com'dan öğrenebileceğiniz diğer ayrıntılardır. İzmir’den Tekirdağ’a uzanan seyahatinizde keyifli yolculuklar dileriz.

İzmir Tekirdağ otobüs bileti mi aradınız? İzmir Tekirdağ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Tekirdağ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Balıkesir Hakser Turizm 269 TL
Isparta Petrol Turizm 280 TL
Kale Seyahat 339 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Tekirdağ Hakkında
Nüfus:
874,475
Yüzölçümü:
6.342,30 km²
Plaka:
59
Telefon kodu:
(282)
Otogar:
Tekirdağ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.