neredennereye.com, İstanbul Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat
İstanbul Seyahat
 

neredennereye.com,
İstanbul Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
İstanbul Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Seyahat

0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otogarı No:67-68-69 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 29 43

İstanbul Seyahat

Ülkenin en köklü taşımacılık şirketlerinden biri olan İstanbul Seyahat, 1940 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Turizm şirketi Samsun Çarşamba’dan Giresun Alucra’ya düzenlediği sefer ile sektöre ilk adımını atmıştır. Yolcu konforunu misyon edinmiş olan İstanbul Seyahat her geçen gün kendini yenileyerek hizmetlerini devam ettiriyor. İstanbul Seyahat, 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar ve bu adım firmanın bugün tanıdığımız konumuna gelmesinde etkili olan önemli adımlardan biri olmuştur. Firma uzun yıllar boyunca sektöründe gösterdiği gelişmelerin neticesinde 2002 yılında İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş ünvanını almıştır. Yolcu taşımacılığı sektöründe uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor olsa da resmi olarak kurumsallaşma tarihi bu tarih olarak kabul edilmektedir. Böylece daha güvenli bir çatı altında birleşen otobüs filos, kurumsal yapılanma ile birlikte kaliteli hizmetini adım adım katlayarak çalışma yaşamına devam etmiştir.

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

NeredenNereye.com; İstanbul Seyahat için kolay erişilebilir ve sorunsuz hizmetin yanı sıra size güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirme imkanı sunuyor. Sitemiz üzerinden İstanbul Seyahatin sefer düzenlediği tüm şehirlere ve ilçelere güvenle otobüs bileti alımı yapabilirsiniz. Dilediğiniz an firmaları ve sundukları cazip fiyatları görüntülemek için akıllı cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Yolculuklarını İstanbul Seyahat ile yapmış olan yolcuların firma hizmetleri hakkındaki yorumları ve verdikleri puanları da görebilirsiniz. Ucuz otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza gelen sonuç ekranında; düzenlenen seferlerde kullanılan araçları ve araç içi özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ankara İstanbul otobüs bileti ve İstanbul Ankara otobüs bileti alımları için en doğru noktadasınız!

1940 yılında Samsun merkezli olarak kurulan İstanbul Seyahat otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “8” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan İstanbul Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan İstanbul Seyahat otobüs firması, 0850 222 59 59  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. İstanbul Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor. Ancak Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman en uygun otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

İstanbul Seyahat,  2+1 koltuk özelliği ile yalnız yolculuk yapacak yolcular için daha rahat ve konforlu bir yolculuk imkanı sunan araçlar bulunuyor. Keyifli bir yolculuk geçirmek adına Android işletim sistemli koltuk arkası ekranlar, her koltukta priz, açık büfe ikramlar ve araç içi sınırsız internet yer alıyor. Satın alacağınız bilet ile siz de firmanın sunduğu tüm bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Firma İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna sefer yapıyor. Aynı zamanda Bulgaristan ve Makedonya’ya da düzenli olarak ulaşım sağlıyor. Gideceğiniz yurt içi ve yurt dışı tüm lokasyonlara bilet bulabileceğiniz sitemizde sorunsuz ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Seyahat Şubeleri

Kurulduğu günden bu yana sektöründe gösterdiği başarılarla ilerlemesine devam eden İstanbul Seyahat bugün, “Adapazarı, Afyon, Ahmetbey, Akhisar, Alaçam, Alaplı, Alpullu, Altınova, Alucra, Amasya, Ankara, Antalya, Babaeski, Bafra, Balıkesir, Bolu, Bucak, Bulancak, Burgur, Burtas, Aytos, Bursa, Büyükyoncali, Çanakkale, Çantaköy, Çarşamba, Çayeli, Çerkezköy, Çorlu, Çorum, Demirköy, Demirözü, Devreköy, Devrekanı, Düzce, Edirne, Erbaa, Erikli, Eskişehir, Fatsa, Gebze, Gemlik, Gerede, Giresun, Gostivar, Gölcük, Gölköy, Gölova, Görele, Gümüşhhane, Gürgentepe, Havza, Hayrabolu, Hendek, Ilgaz, İğneada, İnebolu, İnecik, İstanbul (Alibeyköy, Esenler, Harem), İzmir, İzmit, Kapaklı, Kastamonu, Kavat, Kelkit, Keşan, Kınalı, Kırcasalih, Kırklareli, Kozlu, Köse, Lüleburgaz, Malkara, Malko, Manisa, Meriç, Merzifon, Misinli, Muratlı, Mürefte, Niksar, Ordu, Orhangazi, Osmancık, Razgrad, Rize, Safranbolu, Samsun, Sandıklı, Seydiler, Silistra, Silistre (Dulova), Suluova, Sungurlu, Sürmene, Şalpazarı, Şarköy, Şebinkarahisar, Şiran, Şumen, Taşköprü, Taşova, Tekirdağ, Tekkeköy, Terme, Tokat, Tosya, Trabzon, Turhal, Ulubey, Uzunköprü, Ünye, Vakfıkebir, Vize, Yakakent, Yalova, Yayla, Zonguldak” gibi ulaşım noktalarında bulunan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

İstanbul Seyahat Bilet İptali

Satın aldığınız İstanbul Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Bilet iptali için dilerseniz firmanın “0850 222 59 59” nolu çağrı merkezi üzerinden otobüs firmanızla iletşime geçebilir dilerseniz de NeredenNereye.com destek ekibine mail ya da telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.100 üzerinden
54Puan
30%
14%
2%
8%
46%
Toplam Yorum Sayısı (64)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzel" Misafir
Yorumları bileti aldıktan sonra gördüm evet süper diyemem ama kötü de değil. Standart iyi bir yolculuk geçirdim
"" Misafir
Güzel ve rahat bir yolculuk geçirdim
"Iyi" Misafir
Uzun zamandır kullanıyorum Antalya yolculuklarımda. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
"Seyahat firmaları tecrubelerime dayanarak yazdım. Bi zahmet okuyunuz." Misafir
Bugüne kadar 100 ya da 100 den fazla otobus yolculuğu yaptım. Dahada yapacağım nasip olursa. Bir çok köklü firmayla seyahat ettim . Istanbul seyahatte otobus ve otobus bakım konusunda denilecek tek söz yok. Fakat geçen sene bir otobus seyahatimde ıstanbul seyahat sirketinin istanbul dan ünyeye seferi olan araç bu şirkete hiç mi hiç yakışmadı. Farkındayım ki ıstanbul seyahat büyük bir yapılanma içerisinde. Bu iyi bişey ama araclarinizi tamamen yenilerken eski araclarinizi unutursanuz yine kaybedersiniz. Daha geçen seneye kadar 403 lerle seyahat ettirirken milleti en iyi otobüsleri arattirmiyodunuz. O kadar rahattı ama o travego 17 faciası hiç olmadı. Personel konusunda çok iyi personelleriniz var genel olarak. Ama bazıları otobüsün direksiyonuna geçince sanmış sahibi gibi insanlara atar yapması muavinlerin kabaca davranması hiç hoş değil. Ve biliniz ki bunların hepsi haklı dava konusu ve tazminat gerekcesidir. Zamanlama konusunda özel günler haricinde hiç bir zaman 10 dakikayı geçen bi geç kalmisliginizi görmedim bu konuda çok iyisiniz. Metroda iki üç saat geç gelen otobüsleri ulusoydada bir saat geç gelen otobüsleri bilirim ama biz yani sizin veli nimetiniz yolcular iki dakika geç kalsak ya sözlü şiddete magruz birakirsiniz yada almadan gidersiniz. Dediğim gibi genel olarak bütün firmalardan iyisiniz ama kendinizi daha çok geliştirmek zorundasınız. Ve bunları yolcuların cebini yakmadan yapmalısınız. Son cumlem genel di. Teşekkür ederim.
"TV GÖSTERİMİ" AYHAN ERG
yolculuklarımda genelde tv cihazlarının bozuk olduğu bu nedenle strese girdiğimi söylemeliyim. görevli arkadaşlara iletiyorum ama yine rastlıyorum. Sizlerden ricam lütfen araçlarınızda bulunan tv ekranlarının kontrolünün yapılarak seferlere öyle koyulmasını rica ediyorum. dokuz on saat yolculuk başka türlü çekilmiyor anlayışınızı bekliyorum.
"EN İYİ FİRMA BENCE İSTANBUL SEYHAT " derdo
KİM NE DERSE DESİN FİRMALAR ARASINDA EN İYSİİ İSTANBUL SEYHAT HERKESLER BİŞEY ATIP DURUYO AMA BU FİRMANIN ÜSTÜNE FİRMA YOK ARDA HATALARDA OLSA GENE ENİYSİ İSTANBUL SEYHAT NE DEMİŞ ATALARIMIZ HATTASIZ KUL OLMAZZZZ HELALLLLLLLL İSTANBUL SEYHATTTT ALLAH KAZA BELA VERMESİNN ALLAH NAZARLARDAN SAKLASINNNNN
"Biraz sorumluluk sahibi olun lütfen..." yazıklar olsun...
05/11/2009 tarihinde akhisardan tekirdağ cerkezköye gitmek için saat gece 00:30 da hereket etmek üzere 4 gün önceden istanbul seyahat e biletimizi aldık. 05/11/2009 gece 24:00 da akhisar otogarındayız. peronumuzu sormak için yaklaştığımız görevlinin verdiği cevap aracınız iptal olmuştur. 00:15 de kalkacak olan hakiki koç a aktarılıcaksınız direk çerkezköyde inecekken istanbulda inip tekrar çorlu arabasına bineceksiniz en azından yol göstermeyi unutmadılar. koltuk numaramız 6 iken en arkada oturdu askere gitmekte olan oğlumuz gitmese ne yapacak sabah teslim olması lazım elimiz kolumuz bağlı ve kullanılmaya gayet müsaitiz türk milleti olarak, herkes nasıl yapsak da bir tokat da biz vursak düşüncesinde yazık... günah... o evlatlar hepimizin ve biz rahat olalım diye vatan korumaya gidiyorlar az önce ikiz oğlumuzu iskenderuna yolcu ettik bin üzüntü ve sinirle aynı üzüntüyü bundada yaşattınız helal olsun... soruyorum size istanbul seyahat bilet keserken tel numaramızı alıyorsunuz, arac iptal olmuş ve 15 dk önce kalkacak araca aktarılıyoruz, bunu niye bildirmediniz? ya biz 00:15 den sonra gelsek veya peronda sormadan sizin aracınızı beklesek bizleri mağdur etmek mi memnun etmek mi hoşunuza gider inş bu yazılarımızı okur da insana biraz önem vermeyi öğrenirsiniz lütfen sorumluluklarınızı biliniz ki başkaları da üzülmesin inş sizi de takdir edeceğimiz günler de olacak saygılar...
"" oquz
rezalet 15,30 arabasına aldım, 18,15 te esenlerden çıktı bu ne rezalet + 2 saatlik yolu 2,5 saate gitti bi an hiç bitmicek zannettin yaa görevliler lütfen ilgilensin çok ama çok kötü bir firma bir daha gitmicem:@
"Hata " ***alanyalı***
biz lüleburgazdan istanbula seyahat yapacaktık arabamız mercedes 0403 idi. kaptanın hemen arkasında oturduk neyse yola çıktık e5 yolunda ilerlerken adam yanlışlıkla bizi babaeskiye götürüordu. nerdeyse bi yarım saat kadar yanlış yolda ilerledik. ancak diğer vatandaşların yardımı ile kaptanı ikna edebildik sonunda yine doğru yola çıktık. adam bomboş e5 otobanda 70 ile ilerliyordu. bunun nedeni ise durmadan telefonla eşi ile konuşmasıydı. zaten bütün trakya muavinleri gibi bizimki de artisdi. nese sonun istanbula vardık. bence trakya seferlerine travego almalarını öneririm
"SERVİS GÜVENCESİ" LORD BULGARİA
ABİ BEN GECE OTOBÜSTEN SABAHA KARŞI İNDİM. AKSARAYA GİDECEKTİM, İST AKSARAYA SERVİSE BİNDİM 6.30 DA BENİM İLE BİRLİKTE İKİ TANE BULGAR YOLCUSUDA BİNDİ. ADAM DA BÜYÜK BİR MİKTARDA EURO VARDI CÜZDANDA SERVİSTE UNUTTULAR SERVİŞ ŞÖFÖRÜNE HELAL OLSUN ADAMIN OZELLİKLE PLAKASINI ALDIM 34 FM 2663 ADAMIN İSMİNİ DE SORDUM ALİ KEMAL DİYE TRABZONLU BİRİ HELAL OLSUN DUYDUMKİ 60000 EURO MUŞ ADAM HİÇ İÇİNİ BİLE AÇMADAN GÖTÜRDÜ FİRMAYA TESLİM ETTİ. SERVİSLER TAM GÜVENCELİİİ HELALLLL

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >