Yolcu Sayısı
1

Ak Tur Turizm Otobüs Bileti

Ak Tur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresHalise Hatun Mahallesi Anabacı Caddesi No:24/104 Uzunköprü Edirne
  • Müşteri Servisi0 (284) 513 1179
  • İnternet Sitesiakturturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ak Tur Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ak Tur Turizm Hakkında


Ak Tur Turizm otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Ak Tur Turizm, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dâhilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Ak Tur Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.
Kendi bölgesinde saygın hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluş olarak Ak Tur Turizm bugün, “Edirne, İstanbul, Esenler, Uzunköprü, Tekirdağ, Silivri, Beylikdüzü” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır. Yolcularının kendisine duyduğu güven bağının zedelenmemesi için çalışma yaşamında ilkeli tutumunu sürdüren Ak Tur Turizm firması yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Konforlu ve güvenli bir yolculuğun teknik donanıma yatırım yapmaktan geçtiğinin farkında olan otobüs firması bunun için filosunda yer alan araçlarını geliştirmeye ve hizmetini yeni yolcularına ulaştırmaya hız kesmeden devam etmektedir.
Ak Tur Turizm vizyonunu, “Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. Çalışanlarımızın tatminini ve moral değerlerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,” şeklinde açıklamıştır.
Ak Tur Turizm Hakkında
Edirne merkezli kurulan Ak Tur Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “6” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ak Tur Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ak Tur Turizm otobüs firması, 0284 513 11 79 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Ak Tur Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ak Tur Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ak Tur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ak Tur Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ak Tur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Ak Tur Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr