Yolcu Sayısı
1

Güneş tur Otobüs Bileti

Firma Hakkında

  • AdresTekirdağ
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Güneş tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Güneş tur Hakkında


Güneş Tur otobüs firması 2022 yılında Tekirdağ merkezli olarak kurulmuş, yolcu taşımacılığı alanında hizmet sunan hizmet sektöründe kendine yer bulmuş küçük bir firmadır. Kurulduğu bölgenin artan yolcu taşımacılığı ihtiyacını karşılamak için yapılanan Güneş Tur otobüs firması henüz yeni bir başlangıç ile merhaba dediği çalışma yaşamında emin adımlarla ilerleyerek ülkemizin önemli otobüs firmalarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak güler yüzlü hizmetin ne denli önemli olduğunun farkında kendisine şans tanıyan yolcularına bunu sunmak için öncelikle kurulduğu bölgenin kalkınmasına katkı sağlamakta ve bünyesinde yer alan çalışanlarının temel hak ve eğitimlerinin sağlanmasını gözetmektedir.
Günümüzde hizmet sektöründe bulunan bir kuruluş olarak yolcu ihtiyaçlarının kısa zaman içerisinde tam olarak karşılanmasının ne denli önemli bir etken olduğunun bilincinde olan firma otobüs filosunda yer alan araçlarının teknik donanımını en iyi şekilde sağlamak için özen göstermektedir. Kurulduğu bölgede farklı işletmeler ile bölgenin ihtiyaçlarını göz önüne alarak ortak çalışmalar içerisine giren kuruluş, gösterdiği bu emek ile yolcularının da takdirini kazanmaktadır.
Güneş Tur Hakkında
2022 yılında Tekirdağ merkezli olarak kurulan Güneş Tur otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Güneş Tur bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Güneş Tur otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Güneş Tur otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Güneş Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 3.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Güneş Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Güneş Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Güneş Tur biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr