Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al

İstanbul Tekirdağ Otobüs Bileti

İstanbul Tekirdağ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 132 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 57dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Tekirdağ arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Tekirdağ otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Tekirdağ güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Tekirdağ seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Tekirdağ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Tekirdağ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Tekirdağ Otobüs Biletleri

İstanbul Tekirdağ otobüs bileti mi aradınız?  İstanbul Tekirdağ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Trakya’nın güney kesiminde yer alan il toprakları geniş dalgalı düzlüklerden oluşur. Kuzeyde Ergene Havzası’ndan güneyde Marmara Denizi kıyısına kadar uzanan bu düzlükler hafif tepeliktir. İl topraklarının kuzeydoğu kesimini Yıldız Dağları olarak da bilinen Istranca Dağları’nın güneydoğu uzantıları, güney kesimini Işıklar Dağı da denen Ganos Dağı, güneybatı kesimini de Koru Dağı (676 m) engebelendirir. Tekirdağ ilinin en yüksek noktası bazı kaynaklarda Tekir Dağı olarak geçen Ganos Dağı’nın 924 m’ye erişen Uçakbaşı Tepesi’dir.

İl topraklarından kaynaklanan suların birleşmesiyle oluşan akarsular Karadeniz ile Marmara ve Ege denizlerine ulaşır. Istranca Dağları’nın güneydoğu uzantıları akarsu kaynağı açısından zengindir. Bu yöreden çıkan Bahçeköy Deresi gibi küçük bazı akarsular Karadeniz’e, Istranca Deresi Durusu Gölü olarak da anılan Terkos Gölü’ne, Ergene Irmağı il sınırları dışında Meriç Irmağı ile birleşerek Ege Denizi’ne dökülür. Ergene Irmağı’na bu topraklardan katılan başlıca kollar Çorlu Suyu ile Paşaköy ve Hayrabolu dereleridir. İlin güney kesiminden doğan bazı küçük akarsular Marmara Denizi’ne dökülür. Bunların başlıcaları Araplı Deresi ile Değirmendere ve Kocadere’dir. Güneybatı kesimden çıkan Kavak Deresi, il sınırları dışında Saros Körfezi’ne ulaşır. İldeki başlıca göller Kadıköy ve Karademir baraj gölleridir.

İlin Karadeniz kıyısındaki Çamköy ya da Çamlıkoy olarak anılan Kastros (Kasatura) Koyu kıyıları Kırklareli ve İstanbul illerini birbirinden ayırır. Marmara Ereğlisi ile Mürefte arasında geniş bir girinti oluşturan Marmara Denizi kıyılarında önemli bir çıkıntıya rastlanmaz.

İstanbul'a çok yakın bir kıyı şehri olan Tekirdağ'a otobüsle çok kısa bir yolculuk sonunda varabilirsiniz. Tekirdağ'da alışveriş merkezlerini gezebilir, sahillerinde yürüyüş yapabilir, yamaçlarından yamaç paraşütü dneyebilir, piknik keyfi yapıp bu Avrupalı şehri tüm güzellikleriyle yaşayabilirsiniz. İstanbul'dan Tekirdağ'a yapacağınız kısa ve keyifli otobüslü yolculuğunu konforlu bir biçimde geçirmek ya da Tekirdağ'a giden en uygun fiyatlı otobüs biletini satın almak için NeredenNereye.com'la tanışmalısınız.  Sistemin size sunacağı otobüs seferleri arasından en uygun fiyatlı olanı, en konforlu otobüs yolculuğunu vaat edeni hemen seçmenin tadını çıkarın. İstanbul'dan dinamik ve hareketli yapısıyla dikkat çeken güzel Tekirdağ'a yapacağınız yolculukta keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

Rota Hakkında Sık Sorulan Sorular

İstanbul - Tekirdağ Arası Otobüs ile Kaç Saat?

İstanbul Tekirdağ arası otobüs yolculuğu ortalama 2 saat sürmektedir.

İstanbul - Tekirdağ Arası Kaç Km?

İstanbul Tekirdağ arası karayolu ile 132 km'dir

İstanbul - Tekirdağ Otobüs Bileti Fiyatı Ne kadar?

İstanbul Tekirdağ arasında günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Tekirdağ otobüs bileti fiyatı en ucuz 50₺'dir.

İstanbul Tekirdağ otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Tekirdağ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Tekirdağ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Tekirdağ Hakkında
Nüfus:
874,475
Yüzölçümü:
6.342,30 km²
Plaka:
59
Telefon kodu:
(282)
Otogar:
Tekirdağ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.