Yolcu Sayısı
1

Çorlu Yıldız Tur Otobüs Bileti

Çorlu Yıldız Tur

Firma Hakkında

  • AdresÇorlu Tekirdağ
  • Müşteri Servisi0 (282) 654 33 03
  • İnternet Sitesicorluyildiztur.com

Çorlu Yıldız Tur Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Çorlu Yıldız Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Çorlu Yıldız Tur Hakkında


Çorlu Yıldız Tur otobüs firması kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcularına belirli bir seviyede ulaşmayı başararak çalışma yaşamına devam eden bir otobüs firmasıdır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak Çorlu Yıldız Tur firması zaman içerisinde kendisine karşı oluşan bu güveni sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek yolcularının kendilerine karşı sağladığı bu güveni çok daha ileri boyutlara taşımayı hedeflemektedir.
Çorlu Yıldız Tur turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerleyişini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. Başta kendi çevresinde çok sevilen bu yapılanma bugün, kendi bölgesinde yer alan birçok şehirdeki ulaşım merkezlerine hizmet sağlamaktadır.
Çorlu Yıldız Tur yolcularının kendisine karşı beslediği güveni boşa çıkarmamak adına daima ilerle kaydetmesi gereken bir yapılanma olması gerektiğinin bilincinde olarak başta tüm yatırım ve yaptırımlarını personelinin ve araç filosunun gelişimine ayırmaktadır. Günümüzde sektöründe lider bir konuma gelmek için hizmetini en doğru şekilde insanlara duyurmanın öncelik olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak Çorlu Yıldız Tur otobüs firması biletlerini geniş kitlelerin kolayca elde edebilmesi olarak çevrimiçi ortamda satışa sunmaktadır. Siz de en uygun Çorlu Yıldız Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Çorlu Yıldız Tur Hakkında
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “9” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “9” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Çorlu Yıldız Tur bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Çorlu Yıldız Tur otobüs firması, 0282 654 33 03 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Çorlu Yıldız Tur otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Çorlu Yıldız Tur otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Çorlu Yıldız Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Çorlu Yıldız Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Çorlu Yıldız Tur biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr