Yolcu Sayısı
1

F5 Tur Otobüs Bileti

F5 Tur

Firma Hakkında

  • Adresİdealtepe Mahallesi Dik Sokak No:1/4 Karar Plaza MALTEPE İstanbul (Anadolu)
  • Müşteri Servisi0850 255 1425
  • İnternet Sitesif5tur.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
F5 Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

F5 Tur Hakkında


F5 Tur otobüs firması çalışma yaşamına başlamış olduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında gerek kendi standartlarına gerekse de ulusal alanda sergilenen kritleri uygulamaya özen gösterin bir firmadır. Bununla birlikte yıllar süren yolcu taşımacılığı serüveni boyunca sevinlen kuruluş, “F5 Tur yıllarca can taşıyor, güven taşıyor, umut taşıyor” sloganı ile hizmet sağlayan ve bu slogan kapsamında kendi hedeflerini belirleyen, standartlarını insanlara taşıyan bir yapılanmadır. Firma kendisine, “Tecrübe ve bilgi birikimiyle devam ettiğimiz yollarda asla ve asla güvenliği elden bırakmayan firmamız, siz değerli halkımızın hizmetinde olacaktır,” ilkesini kendine hedef olarak belirlemiş ve tecrübesini aktarmaya devam etmiştir.
2006 yılında kurulan F5 Tur, firma olarak hizmet denildiğinde yolcularına akla gelebilecek her türlü konforu sunmayı amaçlıyor. Firma, Türkiye’de yolcu taşımacılığı sektörüne yeni bir soluk getirmek amacı ile hizmet anlayışını değiştiriyor. Müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan F5 Tur bunun ancak profesyonel ve gerçek deneyimlere sahip kişiler tarafından sağlanabileceğinin bilincinde olarak personel seçimine son derece özen gösteriyor. Araç filosunda bulunan tam donanımlı özel araçları yolculuk konforunu başka bir boyuta taşımayı hedefleyen firma şu ana kadar bunu başarmış olarak karşımıza çıkıyor. F5 Tur günümüzde havalimanı yolcu taşımacılığı ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı olmak üzere iki temel hizmet sunuyor. Firma, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yaşamında bunu sağlayabilmek için sürekli olarak gelişim göstermeye gayret ettiğini önemle vurguluyor. Güler yüzlü hizmet kadrosu ile 7/24 hizmet sunan F5 Tur çağrı merkezine “0850 255 14 25” nolu telefon üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.
F5 Tur otobüs firması bugün kendisine misyon olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterlerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinden duran F5 Tur otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir. Günümüz dünyasında büyümenin en önemli noktalarından birinin de olabildiğince kısa süre içerisinde olabildiğince çok kullanıcıya ulaşmak olduğunun farkında olan biletlerini online olarak da satışa sunmuş bulunmaktadır.
F5 Tur Otobüs Biletini Nasıl Satın Alabilirim?
F5 Tur yolculuk sırasındaki konforu önemsediği kadar seyahat dışında yolcularına yardımcı olmaya da özen gösteriyor. Günümüzün gelişen teknolojik altyapısı ile yolcularının kendisine daha kolay şekilde ulaşmasını hedefleyen firmanın en uygun F5 Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın online olarak alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr