Yolcu Sayısı
1

Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Bileti

Yeni Aksaray Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresTacin Mah. 102 / Değirmen Sokak Cad. 5 Merkez Aksaray
  • Müşteri Servisi0 (382) 215 85 85
  • İnternet Sitesiyeniaksarayseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (49)
Yeni Aksaray Seyahat


Çok İyi
42 % (48)
İyi
14 % (16)
İdare Eder
21 % (24)
Kötü
11 % (12)
Çok Kötü
12 % (13)

"Bilet aldığıma pişman değilim"

Keyifli bir yolculuk geçirdim. Tercih ettiğime pişman değilim

"Kalitesiz "

Kulaklıklar kaldırılmış. O zaman otobüsteki televizyonların da durmasının da bir mantığı yok. Böyle saçmalık olabilir mi ? Yiyecek ikramı diğer firmalarda yapılırken bu firmada yeni aksarayda yapılmıyor bu da bir saçmalık

"Ömrümde gördüğüm en kötü muavindi."

Adam resmen otobüste yanmamıza rağmen ve bunun üzerine klimayı açmalarını rica etmemize rağmen bize üstünüzdekileri çıkarın serinlersiniz diyecek kadar küstahça konuştu. Dediğim gibi ömrümde gördüğüm en berbat muavindi.

Otobüs 30dk geç geldi

"Yeni Aksary"

Yolculuk zamani asmadi hatta erken bile geldik,genel olarak iyi huzurlu bir seyahat oldu tesekkurler emegi gecen herkese

Yeni Aksaray Seyahat Hakkında

Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

19 Aralık 1999 tarihinde Aksaray’da kurulan Lider Aksaray Seyahat, şimdilerde Yeni Aksaray olarak yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Kültürel değerlere bağlı, daima gelişimini sürdüren otobüs firması, yüksek standartlı, profesyonel ekibiyle, uluslararası normlara uygun olarak kaliteli hizmet veriyor. Misafirlerinin memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı oluşturan şirket, her geçen gün kendini yenileyerek, güven unsurunu ön planda tutarak, yolcularını eksiksiz ve kaliteli hizmet ile buluşturuyor. 26’ya yakın son model otobüslerle donatılmış araç filosuyla firma; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya ve Alanya’da bulunan şubeleriyle yurdun dört bir yanında hizmet vermeyi sürdürüyor.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan firmanın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aksaray’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Aksaray’a otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Şirket, otogarlardan da hizmet veriyor. Firmanın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Otobüslerinin tümünde ücretsiz internet ağı hizmeti bulunuyor. Böylece misafirler, yolculukları boyunca isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden internet erişimi sağlayabiliyorlar. Rahat koltuklarıyla misafirlerine konforlu bir yolculuk sunan firma, koltuk arkalarında bulunan ekran sistemiyle, uzun yolculukları keyifli bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Yolcular bu ekranlı sistemlerden isterlerse film izleyebiliyor, müzik dinleyebiliyor ya da oyun oynayabiliyorlar. Ayrıca bazı otobüslerde bulunan WC imkanıyla da, uzun yolculuklarda acil ihtiyaçlar giderilebiliyor.

Firma, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Otobüs Filosu

• Travego 15 SHD

• Travego 17 SHD

• Cityliner

• Neoplan Cityliner

• Neoplan Starliner

• Setra 417 SHD

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan şirket, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden şirket, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Aksaray’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız hemen otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Yeni Aksaray Turizm Hakkında

Yeni Aksaray Turizm, 1999 yılında kurulmuş olan bir otobüs şirketidir. Kurulduğu yıldan itibaren bünyesinde bir çok yenilik yapan firma en son 2012 yılında gerçekleştirdiği yenilik ile zaman daha yeni sloganıyla ulaşım sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. 2012 yılında bünyesine kazandırdığı yeni nesil araçlarıyla yolcularına en iyi hizmeti vermek için yola çıkmıştır. Aksaray merkezde olan firma her geçen gün bünyesine yenilikleri kazandırmaktadır. Yenilenen araç filosuyla ulaşım hizmeti sektöründe faaliyet göstermektedir. Aksaray ve çevre illerinde teknoloji ve kalite anlamında lider olan Yeni Aksaray Seyahat bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm Türkiye'de ve uluslararası taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen firma çalışan personellerini belirli periyodik aralıklarla eğitim sisteminden geçirerek değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Yeni Aksaray Seyahatin Kalite Politikası ve Hedefleri

Ülke çapında saygın ve yaygın bir marka olarak kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlamak

Çalışma ahlakından ve değerlerinden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmak

Yolcularını birer para kaynağı olarak değil birer aile üyesi olarak görmek

Ulaşım sektöründe şöhret için değil kaliteli hizmet için var olmak

Yolcular arasında hiçbir şekilde ayrım gözetmemek ve yolcularına eşit imkanlar sunmak

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak

İhtiyaç ve beklentilerini tespit ederek en iyi çözümleri sunmak

Yolcularının güvenli ve rahat yolculuk yapmalarını sağlamak

Çalışanların haklarını koruyarak onların motiveleri ne arttırmak.

Yeni Aksaray Seyahat Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Uluslararası normlarda hizmetler sunmaktadır.

2+1 otobüsleriyle yolcularının rahat yolculuk yapma imkanı sunmaktadır

İçinde bulunan elektrik prizleri sayesinde elektronik cihazınızı şarj etme imkanı sunmaktadır

Yolculuk sırasında belli aralıklarla molalar vererek şoför değişikliği sağlamaktadır. Böylece yolcu güvenliğini sağlamış olur.

Araç içinde bulunan perdeler sayesinde ışığında yolculuk yapmak istemeyen yolcularımıza imkan sunmaktadır

Araç içi hijyen ortamına dikkat edilmektedir

Çağrı merkezleri ve online sistemleri sayesinde müşterilerine kolaylık sağlamaktadır

Yeni Aksaray Seyahatin Şubeleri

Acıgöl, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Altunhisar, Ankara, Antalya, Bor, Bursa, Eskişehir, Gebze, Ilgın, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manavgat, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Salihli, Uşak, Yozgat.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr