Yolcu Sayısı
1

Emet Has Tur Otobüs Bileti

Emet Has Tur

Firma Hakkında

  • AdresEmet Kütahya
  • Müşteri Servisi0 (274) 461 3350
  • İnternet Sitesi-

En Popüler Emet Has Tur Seferleri

Emet Has Tur Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Emet Has Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Emet Has Tur Hakkında


Emet Has Tur otobüs firması, yerel bir işletme merkezinde kurulmuş olan yolcu taşımacılığı alanında hizmet sağlayan bir kuruluştur. Emet Has Tur kurulmuş olduğu günden bu yana kendi belirlediği hatlar içerisinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden seferler düzenleyerek çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından biridir. Firma ulusal çapta hizmet sağlayan bir kuruluş olmamasına karşın çalışma yaşamı boyunca yolcularının kendine karşı güvenini boşa çıkarmamak adına ulusal çapta standartları personeli ile birlikte araç filosunda bulunan otobüslerinde sergilemektedir.
Kendi standartları kapsamında çıktığı yolda her şeyden önce müşteri güveninin ne denli önem arz ettiğinin bilincinde olan firma kendisini bu alanda geliştirmek için temel yatırım ve yaptırımlarını her şeyden önce bünyesinde yer alan personelin gelişimi üzerine odaklamış bulunmaktadır. Emet Has Tur otobüs firması kendisine belirlediği standartların dışına çıkmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının büyük bir kriter olduğunun farkında olarak yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı köprünün yıkılmaması adına çalışmalarını ağır ağır fakat sağlam adımlarla sürdürmektedir. Emet Has Tur otobüs firması başlangıçta kendi kurulmuş olduğu alan üzerine çalışmalarını yoğunlaştırarak ulaşım ağındaki yolculuklarını güvenli ve eğlenceli bir hale getirdikten sonra ulaşım ağını her geçen geliştirmeye devam etmiştir.
Emet Has Tur yolcularının kendisine karşı beslediği güveni boşa çıkarmamak adına daima ilerle kaydetmesi gereken bir yapılanma olması gerektiğinin bilincinde olarak başta tüm yatırım ve yaptırımlarını personelinin ve araç filosunun gelişimine ayırmaktadır. Günümüzde sektöründe lider bir konuma gelmek için hizmetini en doğru şekilde insanlara duyurmanın öncelik olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak Emet Has Tur otobüs firması biletlerini geniş kitlelerin kolayca elde edebilmesi olarak online ortamda satışa sunmaktadır.
Araç filosunun tatmin edici hizmet anlayışından benimseyerek yolculuk sırasında yolcularının keyfini yerine getirmeyi amaçlayan Emet Has Tur seyahatleriniz boyunca farklı lezzetlerin ikramı ile ağızlarınızın tadını yerine getireceksiniz. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak başarının anahtarlarından birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan kuruluş, gelişim süreci boyunca başta kendi içerisindeki personelin bunu yerine getirmesi için çalışmalarını yoğunlaşarak sürdürmektedir. Artık Türkiye’nin farklı noktalarından en uygun Emet Has Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr