Yolcu Sayısı
1

Öz Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Öz Bingöl Turizm

Firma Hakkında

  • AdresGazi Cad. No: 3 Sur içi Diyarbakır
  • Müşteri Servisi0 (412) 228 59 56
  • İnternet Sitesiozbingolturizm.com

Öz Bingöl Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (0)
Öz Bingöl Turizm


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Öz Bingöl Turizm Hakkında

Öz Bingöl Otobüs Firması

Öz Bingöl, bulunduğu çevrenin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuş ve kendisine belirlediği hedef ilkeleri takip ederek alanında başarılı olmuş kuruluşlardan bir tanesidir. Firma, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana, başta kendi çevresinde ailesine dahil olan yolcularının kuruluşa duymuş olduğu güveni sarmamak için özellikle kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, temel yatırım ve yaptırımlarını bu ilkeler üzerine kurmuştur.
Özellikle günümüz dünyasında, hizmet sektöründe büyüyen rekabet alanı içerisinde hayatta kalan bir kuruluş olmanın zorluğunun farkında olan Öz Bingöl, yolcuları ile arasında kurulan güven köprüsünün yıkılmaması adına daima araç filolarında olan otobüsler ve bu araçlarda insanlara firma yüzü olarak hizmet sağlayan personellerini tam donanımlı halde tutmaktadır. Tarihler 2005 yılını gösterdiğinde, bu alanda daha önceden edinmiş olduğu tecrübeleri pekiştirerek yolcu taşımacılığına adım adan Öz Bingöl firması hızlı bir yükseliş sağlamayı başarmıştır. Kendi çevresinde kurulmuş olduğu günden bu yana yapılanmasına aktardığı vizyonu ve misyonu ile yenilikçi bir bakış açısı yakalamayı başarmış, günümüz hizmet sektörünün rekabetli dünyası içerisinde ayakta kalmıştır.
Öz Bingöl firmasının sektöründe başarıyı yakalamış kuruluşlardan biri olmasının bir nedeni de kendisine destek veren yolcularının yanı sıra aynı zamanda bünyesinde özenle ihtiva ettiği personelinin desteğini ve güler yüzünü kazanmış olmasıdır. Has Bingöl otobüs firması zorlu kuruluş aşamalarını geçtikten sonra bugün Türkiye’nin farklı noktalarına gün içerisinde onlarca farklı otobüs seferi düzenlemektedir. Öz Bingöl otobüs firmasının günümüzde sefer düzenlediği ulaşım noktaları arasında, “Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Bingöl, Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Hatay, Kars” gibi yerler bulunmaktadır. Öz Bingöl firmasının otobüs bileti fiyatları, 55 TL ile 95 TL arasında değişiklik gösteriyor. Firma uygun fiyatlarla seyahat hizmeti sunarken kalitesinden ödün vermemek adına otobüslerinde, “İnternet, koltuk ekranı, kulaklık, müzik yayını, 220 vol priz, okuma lambası” gibi hizmetler de sunuyor. Öz Bingöl otobüs firmasının en uygun otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden de satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr