neredennereye.com, Öz Bingöl Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Öz Bingöl Turizm
Öz Bingöl Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Bingöl Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Bingöl Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Bingöl Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Bingöl Turizm

Gazi Cad. No: 3 Sur içi Diyarbakır
0412 228 59 56

Öz Bingöl Otobüs Firması 


Öz Bingöl, bulunduğu çevrenin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuş ve kendisine belirlediği hedef ilkeleri takip ederek alanında başarılı olmuş kuruluşlardan bir tanesidir. Firma, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana, başta kendi çevresinde ailesine dahil olan yolcularının kuruluşa duymuş olduğu güveni sarmamak için özellikle kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, temel yatırım ve yaptırımlarını bu ilkeler üzerine kurmuştur. 

Özellikle günümüz dünyasında, hizmet sektöründe büyüyen rekabet alanı içerisinde hayatta kalan bir kuruluş olmanın zorluğunun farkında olan Öz Bingöl, yolcuları ile arasında kurulan güven köprüsünün yıkılmaması adına daima araç filolarında olan otobüsler ve bu araçlarda insanlara firma yüzü olarak hizmet sağlayan personellerini tam donanımlı halde tutmaktadır. Tarihler 2005 yılını gösterdiğinde, bu alanda daha önceden edinmiş olduğu tecrübeleri pekiştirerek yolcu taşımacılığına adım adan Öz Bingöl firması hızlı bir yükseliş sağlamayı başarmıştır. Kendi çevresinde kurulmuş olduğu günden bu yana yapılanmasına aktardığı vizyonu ve misyonu ile yenilikçi bir bakış açısı yakalamayı başarmış, günümüz hizmet sektörünün rekabetli dünyası içerisinde ayakta kalmıştır.

Öz Bingöl firmasının sektöründe başarıyı yakalamış kuruluşlardan biri olmasının bir nedeni de kendisine destek veren yolcularının yanı sıra aynı zamanda bünyesinde özenle ihtiva ettiği personelinin desteğini ve güler yüzünü kazanmış olmasıdır. Has Bingöl otobüs firması zorlu kuruluş aşamalarını geçtikten sonra bugün Türkiye’nin farklı noktalarına gün içerisinde onlarca farklı otobüs seferi düzenlemektedir. Öz Bingöl otobüs firmasının günümüzde sefer düzenlediği ulaşım noktaları arasında, “Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Bingöl, Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Hatay, Kars” gibi yerler bulunmaktadır. Öz Bingöl firmasının otobüs bileti fiyatları, 55 TL ile 95 TL arasında değişiklik gösteriyor. Firma uygun fiyatlarla seyahat hizmeti sunarken kalitesinden ödün vermemek adına otobüslerinde, “İnternet, koltuk ekranı, kulaklık, müzik yayını, 220 vol priz, okuma lambası” gibi hizmetler de sunuyor. Öz Bingöl otobüs firmasının en uygun otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden de satın alabilirsiniz. 

Öz Bingöl Turizm otobüs bileti fiyatları, Öz Bingöl Turizm iletişim ve telefon numaraları, Öz Bingöl Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Bingöl - Diyarbakır 100 TL
Diyarbakır - Bingöl 100 TL
Diyarbakır - Erzurum 230 TL
Diyarbakır - Karlıova 150 TL
Erzurum - Karlıova 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.