scorecardresearch
neredennereye.com, Öz Sivas Huzur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Huzur Turizm

Öz Sivas Huzur Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik”

Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Sivaslı Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan firma, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan şirket, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir sehayat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.

Araç Filosu

•    SETRA S 417 HDH

•    Travego 15 SHD

Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Öz Sivas Huzur Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Öz Sivas Huzur Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Sivas 45 TL
Yıldızeli - Ankara 38 TL
Ankara - Yozgat 30 TL
Sorgun - Ankara 33 TL
Yerköy - Kırıkkale 19 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
62Puan
17%
32%
17%
11%
23%
Toplam Yorum Sayısı (47)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sivas Yolculugu" Misafir
Nereden nereye şirketine teşekkür ediyorum. Bilet alminda ve yolculuk için. Huzur Turizm Sivas yolculuğu olumlu geçti. Otobüste internet yoktu. İkram konusunda zayıf giördüm. Genel olarak olumlu bir yolculuk. Teşekkürler
"Zamani yanliş yazmişlar" Misafir
bilet alirken yolculuk süresi 3 saat yaziyor ancak molayi hesaba katmamişlar geç kalmamak için duruşmaya taksiyle yetiştim :( hayalkirikliği
"Saygısızlık" Misafir
Biletimi Kırıkkale Otogar almama rağmen,bir yolcu için otogara giremeyiz deyip, gecenin 2'sinde bir bayanı Kırıkkale çevre yolunda indirdiler. Yazıklar olsun. Ben burada firmanın kalite, konfor anlayışıyla ilgili sıkıntı yaşamama rağmen, böyle kalitesiz şoför çalıştırmasını esefle karşılıyor ve gereğini yapacağını umuyorum.
"Memnunum ama huzur turizm hızını azaltmalı" Misafir
binmis olduğum aracın muavini tecrübesizdi aynı zamanda otobüs fazlasıyla hızlı hareket etmekteydi bu konuda şoförler uyarilmali
"Yolculuk esnasında şöförler telefonla çok oynuyorlar." Misafir
hos ikramları az dağıtıyor.yatmak için anı kolluyor.
"İdare eder" Misafir
Eğlence olarak kötüydü daha iyi olabilir
"Genel olarak iyi ama kalkış saati çok geç oldu" Misafir
Benim 11:30 diye aldığım otobüs bileti 12:20 de hareket ettim. Lütfen bilgilendirin. Tek sorun geç kalkması başka eksi bir yön yok.
"" Misafir
Uzun zamandır yaptığım yolculuklarin en keyiflisiydi koltukların genişliği çok iyi ayarlanmış
"" Misafir
Araçlar sürekli arıza yapıyor ve yeni araç bekleyip aktarma yapılmak zorunda kalınıyor
"" Misafir
Özellikle yolculara davranış şekline daha fazla dikkat edilmeli.