neredennereye.com, Öz Sivas Huzur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Huzur Turizm

Öz Sivas Huzur Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik”

Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Sivaslı Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan firma, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan şirket, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir sehayat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.

Araç Filosu

•    SETRA S 417 HDH

•    Travego 15 SHD

Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Öz Sivas Huzur Turizm otobüs bileti fiyatları, Öz Sivas Huzur Turizm iletişim ve telefon numaraları, Öz Sivas Huzur Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Akdağmadeni - Yerköy 33 TL
Yozgat - Akdağmadeni 25 TL
Akdağmadeni - Yozgat 26 TL
Ankara - Sivas 74 TL
Bayrampaşa - Sivas 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
60Puan
19%
28%
18%
8%
27%
Toplam Yorum Sayısı (73)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Saat 19.00 Bursa aracı muavin" Misafir
Merhaba Pazartesi akşam 19.01 Bursa arabanıza bindim sivastan muavini herhalde siparişle getirdiniz böylesi asık surat bir muavin olmamıştır boş koltuklara yer değiştirmeye bile arıza çıkaran tek muavindir eminim sizden ricamız Güler yüzlü tatlı dilli genç muavinler koyarsanız firma bakımından daha da müşteri çekersiniz hayırlı akşamlar
"Eğlence Programları" Misafir
Araçta belirtilen Eğlence Programları (İnternet/LİG TV vb.) maalesef aracın kendisinde mevcut değildi.
"" Misafir
GENEL OLARAK İYİ VE SORUNSUZ BİR YOLCULUK OLDU
"" Misafir
Aynı koltuk numarasının bay ve bayan yolcuya satılması ve yan-yana bay ve bayanın yolculuk yapması başka bir bay yolcunun muavin koltuğunda yolculuk yapması uzun aralıklarla mola vermesi hizmet kalitesi oldukça düşüktü
"X" Misafir
Huzur seyahatle maalesef huzursuz bir seyahat geçirdim. Kesinlikle memnun kalmadım Hijyen, güler yüz, hizmet, müşteri memnuniyeti maalesef hepsi sıfır. Kimseye tavsiye etmem
"Berbat yolculuk" Misafir
Otobüsün emniyet kemeri yoktu ikram su, çay ve kahveden ibaret, kış olmasına rağmen kaloriferi açmadılar montlarla oturduk yani bayağı kötü yolcuktu bidaha asla.
"Rezalet" Misafir
Otobüsümüz gece00.30 da konya otogara gelecekti. 15fk once otogara geldik.ancak dünyadan bihaber otobüs şoförü ve firması konya otogarina girmeden yola devam etmiş. Otogardaki firma yazıhanesi önce yolda gelecek dedi. Aradan 1 buçuk saat geçtikten sonra da otobüs suzi unutmuş aksaraya ulaşmış dedi. Gece yarısı otogarda 3 saat bekledik. başka bir firmaya yeniden para vererek Sivasa ulaşabildik. Sivas otogarında huzur firmasından açıklama istedik. paramizin iadesini ve özür bekledik. Ancak halen daha üste çıkmaya çalıştılar özür dilemeyip paramızı iade etmemeye çalıştılar. 3 4 saat bizi oyaladiktan sonra paramızı iade ettiler. Yani epey bir mağdur olduk. Bidaha hayatta huzur firmasına binmem. Allahlarindan bulsunlar
"Degerlendirme" Misafir
Oturduğum koltuktaki ekran calismiyor bir şey izleyemedim
"Otobüse binemedim" Misafir
Huzur turizm kayseri otogardan yazanesi kaldırmış ve araçlar 15 gündür otogara giriş yapmıyormuş ama yine de internetten bilet satmaya devam ediyorlar. Kayseri otogara girmediği için otobüse de binemedim ve hiçbir yetkiliye ulaşamadım. Gereğinin yapılmasını ve 30 tl bilet ücretimin iadesini istiyorum
"" Misafir
Ilk defa aldığım firmaydi bu ama gercekten bi daha asla yani .
Ne yerime oturabildim ne temiz bi koltuk ne kolu var .
Aldığımız yerimize başkasının oturmasi zaten en nefret ettigim bi de kaldirmak icin bi sey yapmadılar !
Berbatti zaten

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >