scorecardresearch
neredennereye.com, Öz Sivas Huzur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Sivas Huzur Turizm

Öz Sivas Huzur Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Sivas Huzur Turizm

444 00 58
Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 224 06 58 - 224 07 58

“Önce güvenlik”

Huzur Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Can ve mal güvenliği, uzun otobüs yolculuklarında en önemli iki unsur olarak öne çıkıyor. Sivaslı Huzur Turizm için de yolcuların can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçiyor. Misafirlerine ve onların zamanına saygı duyan firma, Sivas için hizmet vermeye başlamış, Sivas’a ve Sivas’tan ulaşımda yükselmiş ve tüm ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olmuş bir firma. Yolcu güvenliğini ön planda tutan şirket, tüm araçlarında bilgisayar kontrolü ile sağlanan hız sabitleyici programını kullanıyor. 30 saniyede bir otobüsün içinde havayı yenileyen klima sistemi ile de yolculara rahat bir sehayat deneyimi yaşatıyor. Otobüs içini zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ise otobüs içinde ideal bir atmosfer yaratıyor. Tüm bunların yanı sıra karlı ve buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında kaymayı önleyen ABS, viraj dönerken ve ani manevralarda fren sistemini akıllıca yöneren EBS gibi güvenlik sistemleriyle de Huzur Turizm, dünya standartlarında bir otobüs firması olduğunu kanıtlıyor.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan sürekli olarak şoföre aktarılıyor. Bununla birlikte özel ayna düzeni daha da geliştirilerek, aynanın içinde gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanının genişletilmesi ile güvenlik en üst düzeye çıkarılmış oluyor. Kaliteli, güven veren ve yenilikleri sürekli olarak takip eden Huzur Turizm, hizmet kalitesiyle de misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Son teknolojik olanaklardan yararlanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Huzur, zamanın en iyi otobüslerini kullanıyor.

Araç Filosu

•    SETRA S 417 HDH

•    Travego 15 SHD

Güvenliğin yanı sıra, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi de yaşatan Sivas Huzur Turizm, her koltuğa uygun TV ekranı, geniş bir yelpazeye sahip olan müzik yayını, konforlu koltukları ve son teknoloji ile üretilmiş otobüsleri ile uzun yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürüyor.  Ayrıca güler yüzlü hizmeti ve özel ikramlarıyla Huzur Turizm, kaliteye gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Huzur Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Öz Sivas Huzur Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Öz Sivas Huzur Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Sivas 45 TL
Yıldızeli - Ankara 38 TL
Ankara - Yozgat 30 TL
Sorgun - Ankara 33 TL
Yerköy - Kırıkkale 19 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
60Puan
19%
29%
15%
13%
25%
Toplam Yorum Sayısı (41)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Saygısızlık" Misafir
Biletimi Kırıkkale Otogar almama rağmen,bir yolcu için otogara giremeyiz deyip, gecenin 2'sinde bir bayanı Kırıkkale çevre yolunda indirdiler. Yazıklar olsun. Ben burada firmanın kalite, konfor anlayışıyla ilgili sıkıntı yaşamama rağmen, böyle kalitesiz şoför çalıştırmasını esefle karşılıyor ve gereğini yapacağını umuyorum.
"" Misafir
Uzun zamandır yaptığım yolculuklarin en keyiflisiydi koltukların genişliği çok iyi ayarlanmış
"" Misafir
Araçlar sürekli arıza yapıyor ve yeni araç bekleyip aktarma yapılmak zorunda kalınıyor
"" Misafir
Özellikle yolculara davranış şekline daha fazla dikkat edilmeli.
"Temsaların kronik problemi" Misafir
koltuklar çok rahat evet ama şu otobüslerin sıcaklık derecesini bir türlü ayarlayamıyorlar, aslında bu bahsettiğim tüm firmalar için geçerli.Ama özellikle vip otobüslerde köşelerdeki klimalardan inanılmaz bir sıcaklık üfleniyor.Hayır yeterli sıcaklık derecesi aşıldığı zamanda bu devam ettiriliyor.Sonra bekle ki yol bitsin.Bunun dışında otobüs yolculuklarından nefret eden bıkmış biri olarak, 2+1 otobüsler yine de önceliğimdir, en azından ayaklarımı uzatabiliyorum daha ferah.
"Memnuniyet" Misafir
Hava şartlarından dolayi geç ulaştım personel çok iyiyidi fakat araç teknolojik ekipman dan yoksun koltuklar çok dar
"Şikayet" Misafir
kaloriferleri sonuna kadar açıp pişirmelerine gerek yoktu...üstelik 3 sefer söyledim..koca bir yolculuğu uykusuz geçirdim,şöförede muavinie de en nazik şekilde talepte bulunduğum halde
"Süper" Misafir
2+1 araçlarıyla, temiz, güvenli bir yolculuk sunuyor. Fiyatlardaki makul ayarlamalar Huzur'u tam da tercih edecek bir firma yapmış. Geçen yolculuğumda Esadaş firmasının gerek müşteri Temsilciliği gerekse yazıhanedeki berbat ve haksız tutumuna maruz kalmamın ardından Sivas yolculuklarımda Huzur tereddütsüz tercih edeceğim firmalar arasına girdi.
"Özensiz" Misafir
45 tl ye bilet bulabiliyorken 70 tl ye bu firmadan aldim ki rahat rahat film izleyim vs ama nafile. Arkadaş şu televizyonlarınız neden bozuk biraz özen lütfen.
"Biz Bir Aileyiz.(Kazan Kazan ilkesi)" Misafir
Firmamız biraz yorgun yeni kana ve yeniliklere ihtiyaç var. Fiyat güzel ancak biraz daha fazla vermeye razıyım (ama makul olun kabul edilebilir, itiraz edilemez bir fiyat). Yeter ki siz geliştirin kendinizi. Bir de yol guzarganizdaki İlçeler yıllardır sizin zaten. Ama o firmalara da hakettiği yetkiyi yolcu kapasitelerine diğer firmalar kadar önem verin. Bu konuda AMERİKAN CATERPILLAR şirketinin işleyişini gözden geçiriniz.