neredennereye.com, Sivas Huzur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Sivas Huzur Turizm
Sivas Huzur Turizm
 

neredennereye.com,
Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sivas Huzur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Sivas Huzur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sivas Huzur Turizm

Yeni garajlar No:14 Sivas
0346 226 28 28

Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Sivas Huzur Turizm otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Sivas Huzur Turizm otobüs firması; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, yetkin araç filosu, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları ve kendi arasında sıkı bir bağ kurulmasını sağlamıştır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daimi olarak  ileriye yönelik adımlar atan ve bu adımların sonucunda elde ettiği başarıları korumayı hedefleyen Sivas Huzur Turizm firması ilkeli çalışma yaşamını sürdürerek ileride ulusal alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yetkin hizmet sağlamanın zorluğunun farkında olan firma bunun için en gerekli sağlamanın “daima güler yüzlü” hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sürdürerek başlangıçta kendi içinde ve yakın çevresinde eğitim sekmelerini bir bir aşmayı düşünmektedir.

Sivas Huzur Turizm Firmasının Popüler Seferleri

Ankara - İzmir, Yozgat - Sivas, Sorgun - Ankara, Akdağmadeni - Yozgat, Sivas - Yozgat, Konya - Antalya, İstanbul - Ankara, Sivas - Ankara, Antalya - Sivas, Sivas - İstanbul

1994 yılında Sivas merkezli olarak Ömer Özata tarafından kurulan Sivas Huzur Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Sivas Huzur Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Sivas Huzur Turizm otobüs firması, 0212 658 37 64 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Sivas Huzur Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Sivas Huzur Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Sivas Huzur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Sivas Huzur Turizm otobüs firmasının bugün, “Aydın, Nazilli, Alibeyköy, Suluova, Mustafa Kemal Paşa, Susurluk, Manisa, Denizli, Adana, Afyon, Akçay, Akdağmadeni, Akıncılar, Aksaray, Akseki, Alanya, Altınoluk, Amasya, Ankara, Antalya, Artova, Ataşehir, Balıkesir, Banaz, Bandır, İstanbul, Belek, Beyşehir, Boğazlıyan, Zara, Yozgat, Yıldızeli, Yeşilyurt, Yeşilhisar, Yerköy, Ürgüp, Yalova, Uşak, Umurca, Tosya, Osmaniye, Pazar, Pendik, Polatlı, Pozantı, Reşadiye, Sakarya, Side, Saraykent, Sultanbeyli, Sulusaray, Şarkışla” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.

En Uygun Sivas Huzur Turizm Bileti

Artık en uygun Sivas Huzur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Sivas Huzur Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

100 üzerinden
60Puan
18%
27%
19%
9%
27%
Toplam Yorum Sayısı (76)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"." Misafir
otobüste sunulan tablet/tv hizmeti berbat kötüydü. 2 koltuğumuzun birisinde tablet/tv bozuktu. ikramı zorla yapar gibiydiler. su istiyoruz gelmiyor, ikinci kez istiyoruz ancak geliyor.
genel olarak iyi bir yolculuktu ama sadece bir yerden bir yere gitmek için bilet almıyoruz sonuçta. yolculuk anında sıkılmamak ve keyifli ve rahat yolculuk yapmak istiyoruz ve bu imkanları sağlama konusunda yetersiz kaldı firma.
"Yorum " Misafir
Begenmedim
"" Misafir
Otobüs iki saat geç geldi.geldiğinde normal saati bu dediler şikayetçiyim
"Saat 19.00 Bursa aracı muavin" Misafir
Merhaba Pazartesi akşam 19.01 Bursa arabanıza bindim sivastan muavini herhalde siparişle getirdiniz böylesi asık surat bir muavin olmamıştır boş koltuklara yer değiştirmeye bile arıza çıkaran tek muavindir eminim sizden ricamız Güler yüzlü tatlı dilli genç muavinler koyarsanız firma bakımından daha da müşteri çekersiniz hayırlı akşamlar
"Eğlence Programları" Misafir
Araçta belirtilen Eğlence Programları (İnternet/LİG TV vb.) maalesef aracın kendisinde mevcut değildi.
"" Misafir
GENEL OLARAK İYİ VE SORUNSUZ BİR YOLCULUK OLDU
"" Misafir
Aynı koltuk numarasının bay ve bayan yolcuya satılması ve yan-yana bay ve bayanın yolculuk yapması başka bir bay yolcunun muavin koltuğunda yolculuk yapması uzun aralıklarla mola vermesi hizmet kalitesi oldukça düşüktü
"X" Misafir
Huzur seyahatle maalesef huzursuz bir seyahat geçirdim. Kesinlikle memnun kalmadım Hijyen, güler yüz, hizmet, müşteri memnuniyeti maalesef hepsi sıfır. Kimseye tavsiye etmem
"Berbat yolculuk" Misafir
Otobüsün emniyet kemeri yoktu ikram su, çay ve kahveden ibaret, kış olmasına rağmen kaloriferi açmadılar montlarla oturduk yani bayağı kötü yolcuktu bidaha asla.
"Rezalet" Misafir
Otobüsümüz gece00.30 da konya otogara gelecekti. 15fk once otogara geldik.ancak dünyadan bihaber otobüs şoförü ve firması konya otogarina girmeden yola devam etmiş. Otogardaki firma yazıhanesi önce yolda gelecek dedi. Aradan 1 buçuk saat geçtikten sonra da otobüs suzi unutmuş aksaraya ulaşmış dedi. Gece yarısı otogarda 3 saat bekledik. başka bir firmaya yeniden para vererek Sivasa ulaşabildik. Sivas otogarında huzur firmasından açıklama istedik. paramizin iadesini ve özür bekledik. Ancak halen daha üste çıkmaya çalıştılar özür dilemeyip paramızı iade etmemeye çalıştılar. 3 4 saat bizi oyaladiktan sonra paramızı iade ettiler. Yani epey bir mağdur olduk. Bidaha hayatta huzur firmasına binmem. Allahlarindan bulsunlar

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >