Yolcu Sayısı
1

Sivas Huzur Turizm Otobüs Bileti

Sivas Huzur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYeni garajlar No:14 Sivas
  • Müşteri Servisi0 (346) 226 28 28
  • İnternet Sitesiwww.huzurturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

60 %
Toplam Yorum Sayısı (74)
Sivas Huzur Turizm


Çok İyi
18 % (27)
İyi
27 % (41)
İdare Eder
19 % (28)
Kötü
9 % (14)
Çok Kötü
27 % (40)

"."

otobüste sunulan tablet/tv hizmeti berbat kötüydü. 2 koltuğumuzun birisinde tablet/tv bozuktu. ikramı zorla yapar gibiydiler. su istiyoruz gelmiyor, ikinci kez istiyoruz ancak geliyor. genel olarak iyi bir yolculuktu ama sadece bir yerden bir yere gitmek için bilet almıyoruz sonuçta. yolculuk anında sıkılmamak ve keyifli ve rahat yolculuk yapmak istiyoruz ve bu imkanları sağlama konusunda yetersiz kaldı firma.

"Yorum "

Begenmedim

Otobüs iki saat geç geldi.geldiğinde normal saati bu dediler şikayetçiyim

"Saat 19.00 Bursa aracı muavin"

Merhaba Pazartesi akşam 19.01 Bursa arabanıza bindim sivastan muavini herhalde siparişle getirdiniz böylesi asık surat bir muavin olmamıştır boş koltuklara yer değiştirmeye bile arıza çıkaran tek muavindir eminim sizden ricamız Güler yüzlü tatlı dilli genç muavinler koyarsanız firma bakımından daha da müşteri çekersiniz hayırlı akşamlar

"Eğlence Programları"

Araçta belirtilen Eğlence Programları (İnternet/LİG TV vb.) maalesef aracın kendisinde mevcut değildi.

Sivas Huzur Turizm Hakkında


Sivas Huzur Turizm otobüs firması, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Sivas Huzur Turizm otobüs firması; uygun fiyat politikası, genç ve dinamik kadrosu, yetkin araç filosu, daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcuları ve kendi arasında sıkı bir bağ kurulmasını sağlamıştır. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daimi olarak ileriye yönelik adımlar atan ve bu adımların sonucunda elde ettiği başarıları korumayı hedefleyen Sivas Huzur Turizm firması ilkeli çalışma yaşamını sürdürerek ileride ulusal alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet sektöründe yetkin hizmet sağlamanın zorluğunun farkında olan firma bunun için en gerekli sağlamanın “daima güler yüzlü” hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda sürdürerek başlangıçta kendi içinde ve yakın çevresinde eğitim sekmelerini bir bir aşmayı düşünmektedir.
Sivas Huzur Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Ankara - İzmir, Yozgat - Sivas, Sorgun - Ankara, Akdağmadeni - Yozgat, Sivas - Yozgat, Konya - Antalya, İstanbul - Ankara, Sivas - Ankara, Antalya - Sivas, Sivas - İstanbul
1994 yılında Sivas merkezli olarak Ömer Özata tarafından kurulan Sivas Huzur Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Sivas Huzur Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Sivas Huzur Turizm otobüs firması, 0212 658 37 64 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Sivas Huzur Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Sivas Huzur Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Sivas Huzur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Sivas Huzur Turizm otobüs firmasının bugün, “Aydın, Nazilli, Alibeyköy, Suluova, Mustafa Kemal Paşa, Susurluk, Manisa, Denizli, Adana, Afyon, Akçay, Akdağmadeni, Akıncılar, Aksaray, Akseki, Alanya, Altınoluk, Amasya, Ankara, Antalya, Artova, Ataşehir, Balıkesir, Banaz, Bandır, İstanbul, Belek, Beyşehir, Boğazlıyan, Zara, Yozgat, Yıldızeli, Yeşilyurt, Yeşilhisar, Yerköy, Ürgüp, Yalova, Uşak, Umurca, Tosya, Osmaniye, Pazar, Pendik, Polatlı, Pozantı, Reşadiye, Sakarya, Side, Saraykent, Sultanbeyli, Sulusaray, Şarkışla” gibi Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
En Uygun Sivas Huzur Turizm Bileti
Artık en uygun Sivas Huzur Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Sivas Huzur Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr