neredennereye.com, Dönmez Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dönmez Turizm Otobüs Bileti

Dönmez Turizm
 

neredennereye.com,
Dönmez Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dönmez Turizm

İskenderun Hatay
0326 

Dönmez Koop Otobüs Firması

Dönmez Turizm çatı firması altında 2010 yılında Hatay merkezli olarak kurulmuş olan Dönmez Koop otobüs firması, çalışma yaşamına başladığı andan itibaren müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna devam firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma zamanla kendi içerisinde gözlemlediği eksiklikleri ivedi suretle gidermeye gayret göstermektedir. Müşteri memnuniyetinin temel ayaklarından birinin alanında uzman çalışma ekibinden geçtiğinin farkında olan firma, bu nedenle ilk önce çalışma ekibinde yer alan personelinin eğitim ve gelişimi için çaba göstermeye emek vermiştir.

Günümüzde hizmet sektöründe yer almak isteyen bir kuruluş olarak, Hatay ce çevresinin yolcu taşımacılığı ihtiyacını doğru şekilde ve zamanında gidermek için emek veren firma, araç filosunda yer alan otobüslerinin teknik açıdan yeterli ve donanımlı olması için güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Başlangıçta oldukça sınırlı bir ulaşım ağı için hizmet sunan firma, her geçen gün daha fazla ulaşım noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kurulduğu çevrede yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı ilişkilerin sağlıklı şekilde devam etmesi için çatı firması ve Dönmez Koop firması bölgenin ihtiyaçlarının giderilmesi adına nitelikli çalışmalara imza atmaktadır.

Dönmez Koop Otobüs Firması Hakkında

2010 yılında Hatay merkezli olarak kurulan Dönmez Koop otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “8” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Dönmez Koop bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Dönmez Koop otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Dönmez Koop otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Dönmez Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 3.7/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Dönmez Koop otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Dönmez Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Dönmez Koop biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.