neredennereye.com, Öz Erzincanlılar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Erzincanlılar Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar
Öz Erzincanlılar
 

neredennereye.com,
Öz Erzincanlılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Erzincanlılar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Erzincanlılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Erzincanlılar

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali No:2 Erzincan
0446 223 99 19 - 223 99 20

Öz Erzincanlılar Otobüs Firması

Öz Erzincanlılar otobüs firması çalışma yaşamına başladığı günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden bir kuruluştur. Sınırlı bir alanda çalışma gösteren tüm kuruluşlar gibi yapılanması başlangıçta yerel bir işletme olarak sunulan otobüs firması günümüzde kaliteli hizmetini daha fazla insana ulaştırmak kendinden emin adımlarla yapılanmasını geliştirmeyi sürdürmektedir. Hizmet sektöründe olan pek çok firmanın bildiği gibi en önemli unsurlardan bir tanesi müşterilerinizin zaman içerisinde size karşı oluşturduğu güvenini son derece dikkatli şekilde korumanız gerektiğidir. Konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmanın sağlanan donanımsal ekipmanın yanında, hizmet felsefesini gerçekten özselleştirmiş uzman personel kadrosunun varlığına bağlı olduğunun farkında olan firma birincil düzenlemelerini bu alanda gerçekleştirmektedir. Günümüz dünyasında kaliteli hizmet şartlarının giderek farklılık gösterdiğinin bilincinde olarak, Öz Erzincanlılar otobüs firması filosunda, “Uydu yayını, kablosuz internet, oyun, müzik, koltuk arkası tv, ikram” gibi hizmetleri de içtenlikle sağlamaktadır.

Gelişim gösteren tüm firmalar gibi bağlı bulunduğu bölgede yerel bir işletme olarak yapılanan kuruluş yurt geneline yayılarak hizmetini ulusal boyuta taşımak istemektedir. Öz Erzincalılar firması günümüzde, “Amasya, Ankara, Bolu, Düzce, Gebze, Gerede, Ilgaz, İmranlı, İstanbul, İzmit, Kırıkkale, Merzifon, Refaiye, Reşadiye, Sakarya, Sivas, Su şehri, Tosya, Zara” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Günümüz dünyasında kullanıcının ulaşıma daha fazla erişmek isteyen firma yapılanmasını sanal ortama da taşımak istemektedir. Ucuz otobüs bileti satın almak isteyenlerin on yedi yıldır yanında olan NeredenNereye.com üzerinden artık en ucuz Öz Erzincanlılar otobüs biletlerini de dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Bir yolculuk sırasında yolcular arasında oluşan güven duygu şüphesiz hizmet sektöründe çalışma sürdüren bir firma için hayati önem taşımaktadır. Bu durum, kuruluşun yapılanma ve davranışlarında birincil önem teşkil eder. Bir otobüs firması olarak Öz Erzincanlılar otobüs firması, kuruluş ve yolcu arasındaki bu duygu alışverişinin suistimal edilmemesi ve her daim müşteri haklarının savunulması konusunda ilkeler belirlemiş ve büyümesini bu yönde attığı adımlarla gerçekleştirmiştir.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Genel olarak beklentileri karşılayan bir yolculuktu
"Kaliteli" Misafir
İyi firma, güler yüzlü çalışanları var.