Yolcu Sayısı
1

Öz Erzincanlılar Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar

Firma Hakkında

  • AdresErzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali No:2 Erzincan
  • Müşteri Servisi0 (446) 223 99 19 - 223 99 20
  • İnternet Sitesiwww.ozerzincanlilar.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Öz Erzincanlılar


Çok İyi
(0)
İyi
100 % (2)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Genel olarak beklentileri karşılayan bir yolculuktu

"Kaliteli"

İyi firma, güler yüzlü çalışanları var.

Öz Erzincanlılar Hakkında


Öz Erzincanlılar otobüs firması çalışma yaşamına başladığı günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden bir kuruluştur. Sınırlı bir alanda çalışma gösteren tüm kuruluşlar gibi yapılanması başlangıçta yerel bir işletme olarak sunulan otobüs firması günümüzde kaliteli hizmetini daha fazla insana ulaştırmak kendinden emin adımlarla yapılanmasını geliştirmeyi sürdürmektedir. Hizmet sektöründe olan pek çok firmanın bildiği gibi en önemli unsurlardan bir tanesi müşterilerinizin zaman içerisinde size karşı oluşturduğu güvenini son derece dikkatli şekilde korumanız gerektiğidir. Konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmanın sağlanan donanımsal ekipmanın yanında, hizmet felsefesini gerçekten özselleştirmiş uzman personel kadrosunun varlığına bağlı olduğunun farkında olan firma birincil düzenlemelerini bu alanda gerçekleştirmektedir. Günümüz dünyasında kaliteli hizmet şartlarının giderek farklılık gösterdiğinin bilincinde olarak, Öz Erzincanlılar otobüs firması filosunda, “Uydu yayını, kablosuz internet, oyun, müzik, koltuk arkası tv, ikram” gibi hizmetleri de içtenlikle sağlamaktadır.
Gelişim gösteren tüm firmalar gibi bağlı bulunduğu bölgede yerel bir işletme olarak yapılanan kuruluş yurt geneline yayılarak hizmetini ulusal boyuta taşımak istemektedir. Öz Erzincalılar firması günümüzde, “Amasya, Ankara, Bolu, Düzce, Gebze, Gerede, Ilgaz, İmranlı, İstanbul, İzmit, Kırıkkale, Merzifon, Refaiye, Reşadiye, Sakarya, Sivas, Su şehri, Tosya, Zara” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Günümüz dünyasında kullanıcının ulaşıma daha fazla erişmek isteyen firma yapılanmasını sanal ortama da taşımak istemektedir. Ucuz otobüs bileti satın almak isteyenlerin on yedi yıldır yanında olan NeredenNereye.com üzerinden artık en ucuz Öz Erzincanlılar otobüs biletlerini de dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.
Bir yolculuk sırasında yolcular arasında oluşan güven duygu şüphesiz hizmet sektöründe çalışma sürdüren bir firma için hayati önem taşımaktadır. Bu durum, kuruluşun yapılanma ve davranışlarında birincil önem teşkil eder. Bir otobüs firması olarak Öz Erzincanlılar otobüs firması, kuruluş ve yolcu arasındaki bu duygu alışverişinin suistimal edilmemesi ve her daim müşteri haklarının savunulması konusunda ilkeler belirlemiş ve büyümesini bu yönde attığı adımlarla gerçekleştirmiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr