neredennereye.com, Tufan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Tufan Turizm Otobüs Bileti

Tufan Turizm
Tufan Turizm
 

neredennereye.com,
Tufan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tufan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Tufan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Tufan Turizm

Merkez Mah. Silahtar Caddesi No:13/B Kağıthane İstanbul
0212 220 32 28

Tufan Turizm Otobüs Firması

Tufan Turizm otobüs firması, “Yollardaki yeni değişim,” sloganı ile 20 yılı aşkın süredir sağladığı Tufan Nakliyat Kargo işlemleri ile çalışma yaşamına başlamış ve bu yaşama başladığı günden bu yana her geçen müşteri memnuniyeti ve üstün kalite anlayışından ödün vermemeyi ilke edinerek ilerlemeye devam etmiştir. Yıllar süren başarılı nakliyat hayatının ardından Tufan turizm 31 Mart 2013 tarihinde İstanbul – Şebinkarahisar seferi ile günümüzde yapılanmasının büyük bir kısmını oluşturan yolcu taşımacılığı alanına geçiş yapmıştır.  Yolcu taşımacılığı alanına geçiş yılı olan 2013 içerisinde filosunda bir adet Mercedes Travego otobüs bulunduran Tufan Turizm yolcularının kendisine karşı beslemiş olduğu güven duygusunu boşa çıkarmamak için seferlerinde yer alan otobüslerinin gerek teknik donanımını gerekse hizmet personelinin karşılamasını her geçen gün geliştirmeye devam etmiştir. Bugün seferlerinde yer alan otobüslerinde, Wi-fi, Tv, Radyo gibi hizmetleri en kolay ulaşılabileceği şekilde sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışını belirlemiş olduğu standartlar doğrultusunda tüm ülkeye iletmek isteyen Tufan Turizm günümüzde, “İstanbul- Silahtar, İstanbul –Ümraniye, İstanbul –Sultanbeyli, Gebze – Çayırova, Şebinkarahisar –Merkez, Şebinkarahisar – Balcana, Alucra - Merkez” gibi ulaşım noktalarında bilet satış ofislerini bulundurmaktadır.  Hizmet sektöründe her daim başarılı olabilmek için oluşturduğu kalite politikasını takip eden Tufan Turizm firması günümüzde kitlelere ulaşmanın en etkili yolunun İnterneti kullanmak olduğunun bilincinde olarak online işlemlerle bilet satışlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Artık en uygun Tufan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Fena değil" Misafir
yolculuğumuz sorunsuz geçti, daha iyi olabilir
"" Misafir
başarılarının devamını dilerim