Yolcu Sayısı
1

Varan Turizm Otobüs Bileti

Varan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMutlukent Mahallesi 1942.Cadde No:37 Çankaya Ankara
  • Müşteri Servisi0850 577 9999
  • İnternet Sitesivaran.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

85 %
Toplam Yorum Sayısı (24)
Varan Turizm


Çok İyi
63 % (25)
İyi
18 % (7)
İdare Eder
10 % (4)
Kötü
3 % (1)
Çok Kötü
8 % (3)

Varan turizm yollara geri dönmüş, mutlu olduk.

"servis"

Varan gibi bir firmanin servis konusunda bu kadar zayif kalmasi beni cok sasirtti servis bilgisi calisanlarda hic yok herkes birbirinin uzerine birakiyo servis isini

"İnternet "

Sorunsuz geçen bir yolculuk oldu. Ancak sadece sorun internetdi. İnternet çok donuyor ve ful çekiyor görünmesine rağmen çekmiyordu bunu düzeltirseniz her zaman sizi tercih ederim. Onun dışında mükemmeldi

"Varan turzm 16-07-015 saat 15,30 basın eksperes termınalınden kalkan otobus y"

Bızım bıldıgımız varan varanlıktan cıkmıs sankı Amele otobusu halını almıs Personel Cok vasat Soforler Kotu. Sofore ıftar saatında Duracakmısın dedım Durmam burdan sımıt alın yeyın sızın orucunuz benı ılgılendırmez dedı. Musterı hızmetlerını arayıp bıldırdım Agzında sıgara benımle kavgaya varan sekılde hakaretler ettı. Ben bundan dahakotu bır yolculuk yapmadım. Butun arkadaslara varana bınmemelerını onerırım.

"Kış yolculuğu,"

Ankara'dan İstanbul'a gelene kadar (hem de gündüz saatlerinde) otobüsün içerisinde soğuktan dondum. Sol kolum nerede ise tutmaz oldu. Mola sırasında muavine söyledim, evet arka taraflar soğuk oluyor keşke söylese idiniz gibi bir şey söyledi. Her ne ise zatürre olmadan İstanbula vardık. Birde servis olayı var. Ya doğru dürüst yapılmalı ya da hiç. Doğru dürüst yapılmadığına göre yapmasanız daha iyi.

Varan Turizm Hakkında

“Uzak diye bir yer yok”
Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!
Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla NeredenNereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.
Varan Turizm, 1946 yılında karayolu taşımacılığındaki faaliyetlerine başlamıştır. 70 yılı aşkın tecrübesi ve binlerce müşterisiyle firma, güven ve konfor ilkelerini benimsemiştir. İlk sefereni İstanbul – İzmit arasında yapan Firma, bugün Türkiye genelinde bulunan ofis ve acentelerinde 2000’den fazla çalışanı, 230 bilet satış noktası ve 350 araçlık ileri teknolojilerle donatılmış araçları ile yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce noktaya düzenli sefer gerçekleştirmektedir. Uluslararası standarlarda sunduğu hizmetlerle dikkat çeken firma, kendi bünyesinde bulunan modern mola merkezleriyle de bugünkü halini almıştır. Kalite yönetimi konusunda sektörün öncelerinden biri olan Otobüs İşletmeleri, bir ilke imza atmış ve 1998 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır.
Varan ile Konforun Tadını Çıkarın
Konforlu bir yolculuk için her şeyi düşünen firmanın filosunda yer alan otobüsler, konforun yanı sıra üstün güven sistemleriyle yolcuların rahat bir yolculuk geçirmelerine de olanak sağlıyor. Özellikle Setra otobüslerde yer alan karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kayma riskini ortadan kaldıran ABS sistemleri ve vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuk tasarımları ile yolcular çok daha güvenli ve konforlu bir seyahat yapabiliyorlar. Tüm bunların yanı sıra kişiye özel televizyon, internet bağlantısı, uydu ve serbest cep telefonu kullanımı gibi seçeneklerle de yolculuk çok daha keyifli bir hale dönüşüyor. Her koltukta bulunan emniyet kemeri ve bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini otomatik olarak aşmasını önleyen sistem, yolcuların güvenli bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Firma bunlarla da sınırlı kalmıyor ve özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi sayesinde, mevcut arazılar iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana sürekli olarak aktarılıyor. Otobüslerde bulunan filtre sistemi ile de dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıyor ve otobüsün içi dört mevsim en uygun seviyede tutuluyor. Otobüslerin içinde bulunan klima sistemi, otobüs içindeki havayı 30 saniyede bir yenilerken, genişletilmiş koltuk aralıkları daha rahat bir seyahat imkânı sağlıyor.
Firmanın tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları, yolculara her daim kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyorlar. Otobüslerin tümünde tam donanımlı mutfak özelliği bulunuyor ve yolculara isteğe bağlı olarak sıcak veya soğuk ikram seçenekleri sunuluyor. Bu da demek oluyor ki, yolcular sadece kendilerine sunulmuş olanlarla yetinmek zorunda kalmıyorlar. Tüm bunların yanı sıra her koltukta bulunan 8 kanallı müzik yayın sistemi ile yolcular istedikleri kanalı seçerek, özel ve steril kulaklıklarla birbirinden farklı müzikleri dinleme zevkine de erişebiliyorlar. Tüm otobüslerde, farklı dizilişte ekranlar bulunuyor ve yolcular televizyon filmlerini veya programlarını istedikleri her açıdan izleme konforuna sahip oluyorlar.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr