Yolcu Sayısı
1

Ayar Aydın Seyahat Otobüs Bileti

Ayar Aydın Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresKurtuluş, 09020 Efeler Aydın
  • Müşteri Servisi0232 472 0934 / 0 (256) 212 3009
  • İnternet Sitesiayaraydinseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ayar Aydın Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ayar Aydın Seyahat Hakkında


Ayar Aydın Seyahat otobüs firması yakın geçmişte kurulan bir kuruluş olarak, yolcu taşımacılığı sektörüne adım attığı ilk günden bu yana kendine belirlemiş olduğu hedef ve ilkelerden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmiş ve konforlu bir seyahat sağladığı yolcuları için bir güven bağı oluşturmayı başarmış bir firmadır. Hizmet sektöründe yer alan firma bu sektörde her şeyden önce değerli yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ kurması gerektiğinin bilincinde olarak yıllardır süren çalışma yaşamı boyunca bunu oluşturmayı hedeflemiştir. Hizmet sektöründe daima güler yüzlü hizmetin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Ayar Aydın Seyahat, sektöründe ilerlemek ve markasının değerini her zaman bir adım ileri taşımak için gerekli olan yapılanmanın modern dönemin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktan geçtiğinin bilincinde olarak araç filosunda yer alan otobüslerinin teknik donanımlarını çağın gerekliliği olan konfor standartlarında tutmaya özen göstermektedir.
Kendi hedefleri doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden Ayar Aydın Seyahat ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam ederken bir yandan da daha fazla kişiye daha fazla noktada hizmet sunabilmek adına ulaşım ağını geliştirmeyi hedeflemiştir. Bu hedefi doğrultusunda Ayar Aydın Seyahat otobüs firması günümüzde, “Dinar, Sandıklı, Afyon, Sivrihisar, Polatlı, Ankara, Mustafa Kemal Paşa, Söke, Kuşadası, Dazkırı, Torbalı, Güzelyalı, Tuzla, Kaynarca, İstanbul, Alibeyköy, Dudullu, Bursa, Akhisar, Manisa, İzmir, Çerkezköy, Gebze, Gemlik, Susurluk, Balıkesir, Aydın, Köşk, Nazilli, Buharkent, Sultanhisar, Denizli, Çorlu, Silivri, Sarayköy, Harem, Sultanbeyli” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.
Ayar Aydın Seyahat otobüs firması yolcularına her alanda daha iyi hizmet sunmak için günümüzde, “Aydın Otogar, İzmir Otogar, İstanbul Esenler, İstanbul Dudullu, İstanbul Alibeyköy, Avcılar, Bursa Otogar, Çorlu, Denizli, Gebze, İstanbul Ataşehir, İstanbul Cevizli, İstanbul Çağlayan, İstanbul Gazi Eray, İstanbul Gültepe, İstanbul Harem, İstanbul Kadıköy, İstanbul Kartal, İstanbul Kasımpaşa, İstanbul Kaynarca, İstanbul Maltepe, İstanbul Mecidiyeköy, İstanbul Sanayi Mahallesi, İstanbul Sultanbeyli, İstanbul Şişli, İstanbul Taksim, İstanbul Tepeüstü, İstanbul Ümraniye, İstanbul Üsküdar, Nazilli Otogar” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile hizmet sunmaktadır.
Ayar Aydın Seyahat otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ayar Aydın Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ayar Aydın Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr