Yolcu Sayısı
1

Baltur Turizm Otobüs Bileti

Baltur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Bursa
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Baltur Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Baltur Turizm Hakkında


Baltur Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yolcularına belirli bir seviyede ulaşmayı başararak çalışma yaşamına devam eden bir otobüs firmasıdır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak Baltur Turizm firması zaman içerisinde kendisine karşı oluşan bu güveni sarsmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek yolcularının kendilerine karşı sağladığı bu güveni çok daha ileri boyutlara taşımayı hedeflemektedir.
Baltur turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerleyişini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. Başta kendi çevresinde çok sevilen bu yapılanma bugün, kendi bölgesinde yer alan birçok şehirdeki ulaşım merkezlerine hizmet sağlamaktadır.
Baltur Turizm yolcularının kendisine karşı beslediği güveni boşa çıkarmamak adına daima ilerle kaydetmesi gereken bir yapılanma olması gerektiğinin bilincinde olarak başta tüm yatırım ve yaptırımlarını personelinin ve araç filosunun gelişimine ayırmaktadır. Günümüzde sektöründe lider bir konuma gelmek için hizmetini en doğru şekilde insanlara duyurmanın öncelik olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak Baltur Turizm otobüs firması biletlerini geniş kitlelerin kolayca elde edebilmesi olarak online ortamda satışa sunmaktadır. Siz de en uygun Baltur turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Baltur Turizm otobüs firması günümüz dünyasında kaliteyi yavaş ve fakat sağlam adımlar ile yükseltmenin gerekliliğinin bilincinde olarak buna uygun bir çalışma yapısı içerisinde kurulmuştur. Çalışmalarına devam eden firma, modern dünyada markanın hizmet kalitesini çok daha fazla insana kısa süre içerisinde ulaştırmayı sağlamak adına online hizmetlere de başlamıştır.Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla kendinden söz ettirmeyi başaran Baltur Turizm firması zaman içerisinde yolcuları ile arasında kurulan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi için tam hız çalışmalarına devam etmektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr