neredennereye.com, Lider Siirt Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti

Lider Siirt Seyahat
Lider Siirt Seyahat Turizm Petrol Ürün. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Lider Siirt Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Siirt Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Siirt Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Siirt Seyahat

444 77 56
Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali  Siirt
0484 223 33 33 - 223 44 44 - 223 55 55

Lider Siirt Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Siirt’e seferler düzenleyen şirket, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Sivas, Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin başta olmak üzere pek çok il ve ilçeden seferler gerçekleştiriyor. Araç filosunda yüksek teknolojili ve son model otobüslerin yer aldığı firma, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla tercih edebileceğiniz bir otobüs firması. Özellikle hizmet kalitesine büyük bir önem veren şirket, misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. Şirket, alımı oldukça meşakkat isteyen D1 yetki belgesine sahip. Bu sayede firma, kalite ve güvene ne kadar önem verdiğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Lider Siirt’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
58Puan
21%
23%
12%
16%
28%
Toplam Yorum Sayısı (38)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Sefer rötarlı oldu ama yolculuk boyunca bizimle çok ilgilenerek bu gecikmeyi telafi ettiklerini düşünüyorum. Teşekkür ederiz.
"..." Misafir
memnunuz teşekkürler
"Kötü " Misafir
Firma bir buçuk saat geldi, hayatımda geçirdim en kötü yolculuklardan biriydi
"Hayatimda yaptığım en kötü yolculuk" Misafir
Herşey çok kötü ne ikram var ne müşteri memnuniyeti. Bir de yolda olmadik yerlerde 30 40 dk durup malzeme yükleyip indiriyorlar.
"Niğde Diyarbakır yolculuğu " Misafir
Çok memnun kaldık teşekkür ediyorum
"İnternet bileti" Misafir
İnternetten alınan bilete kimse umursamıyor ne terminal içinde yaza hane nede otobüs şöförün(kaptan) alamadıkları komisyon yüzünden hoş karşılamıyor lar bundan dolayı seninle kimse ilgilenmiyor ben terminale gittim otobüs filan yere gelen seni alır dediler ve kendi başıma kaldım kendi başımın çaresine bakmak zorunda kaldım ineceğim terminale girdi yolun ortasında bırakıp gitti Anlıyacağınız hiç memnun kalmadım hatta aramızda tartışma dahi oldu
"" Misafir
Hiç beğenmedim gece yarısı yolun ortasında bırakıp gitti terminale girmedi
"Mersin mi?" Misafir
Bileti Alanya ya aldığım halde otobüs beni mersine kadar götürdü.Sonra aktarma yaptı.Olabilir ama en azından yeni ücret talep edilmez değil mi.Neyse teşekkürler yine de...
"Sessizlik " Misafir
Yolcuların telefon görüşmelerinin daha kısık sesle konuşmaları sağlanmalı
"" Misafir
Araç eski konforsuz