Yolcu Sayısı
1

Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti

Lider Siirt Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresSiirt Şehirlerarası Otobüs Terminali Siirt
  • Müşteri Servisi444 77 56 / 0 (484) 223 33 33 - 223 44 44 - 223 55 55
  • İnternet Sitesiwww.lidersiirt.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

58 %
Toplam Yorum Sayısı (30)
Lider Siirt Seyahat


Çok İyi
19 % (8)
İyi
24 % (10)
İdare Eder
12 % (5)
Kötü
17 % (7)
Çok Kötü
29 % (12)

"Teşekkürler"

Sefer rötarlı oldu ama yolculuk boyunca bizimle çok ilgilenerek bu gecikmeyi telafi ettiklerini düşünüyorum. Teşekkür ederiz.

"..."

memnunuz teşekkürler

"Kötü "

Firma bir buçuk saat geldi, hayatımda geçirdim en kötü yolculuklardan biriydi

"Hayatimda yaptığım en kötü yolculuk"

Herşey çok kötü ne ikram var ne müşteri memnuniyeti. Bir de yolda olmadik yerlerde 30 40 dk durup malzeme yükleyip indiriyorlar.

"Niğde Diyarbakır yolculuğu "

Çok memnun kaldık teşekkür ediyorum

Lider Siirt Seyahat Hakkında

Lider Siirt Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!
Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Siirt’e seferler düzenleyen şirket, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Sivas, Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin başta olmak üzere pek çok il ve ilçeden seferler gerçekleştiriyor. Araç filosunda yüksek teknolojili ve son model otobüslerin yer aldığı firma, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla tercih edebileceğiniz bir otobüs firması. Özellikle hizmet kalitesine büyük bir önem veren şirket, misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. Şirket, alımı oldukça meşakkat isteyen D1 yetki belgesine sahip. Bu sayede firma, kalite ve güvene ne kadar önem verdiğini bir kez daha ortaya koyuyor.
Lider Siirt’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri NeredenNereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız NeredenNereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr