Yolcu Sayısı
1

Erzincan Mavi Tur Otobüs Bileti

Erzincan Mavi Tur

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Erzincan
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Erzincan Mavi Tur


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Erzincan Mavi Tur Hakkında


Erzincan Mavi Tur Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren sayılı firmalardan bir tanesidir. Kendi standartları kapsamında çıktığı yolda her şeyden önce müşteri güveninin ne denli önem arz ettiğinin bilincinde olan firma kendisini bu alanda geliştirmek için temel yatırım ve yaptırımlarını her şeyden önce bünyesinde yer alan personelin gelişimi üzerine odaklamış bulunmaktadır. Erzincan Mavi Tur otobüs firması kendisine belirlediği standartların dışına çıkmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının büyük bir kriter olduğunun farkında olarak yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı köprünün yıkılmaması adına çalışmalarını ağır ağır fakat sağlam adımlarla sürdürmektedir. Erzincan Mavi Tur otobüs firması başlangıçta kendi kurulmuş olduğu alan üzerine çalışmalarını yoğunlaştırarak ulaşım ağındaki yolculuklarını güvenli ve eğlenceli bir hale getirdikten sonra ulaşım ağını her geçen geliştirmeye devam etmiştir. Mustafa Dursun önderliğinde Erzincan merkezli olarak kurulan firma günümüzde yürütmüş olduğu başarılı çalışma stratejileri ile kullanıcılarından ortalama 4.9/5 puan almıştır.
Erzincan Mavi Tur Firmasının Popüler Seferleri
İstanbul - Erzincan
Erzincan - İstanbul
İstanbul - Tokat
İstanbul - Amasya
İstanbul - Erbaa
Erzincan Mavi Tur otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Erzincan Mavi Tur bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ünlü Seyahat otobüs firması, sabit hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Erzincan Mavi Tur otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Erzincan Mavi otobüs biletlerinin ortalama fiyatı 150 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Erzincan Mavi Tur otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Erzincan Mavi Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Erzincan Mavi Tur biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr