neredennereye.com, Aybastı İtimat Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Aybastı İtimat Turizm Otobüs Bileti

Aybastı İtimat Turizm
Aybastı İtimat Turizm
 

neredennereye.com,
Aybastı İtimat Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aybastı İtimat Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Aybastı İtimat Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aybastı İtimat Turizm

Aybastı Ordu
0452 714 11 32

Aybastı İtimat Turizm Otobüs Firması


Aybastı İtimat Turizm otobüs biletleri ve otobüs sefer saatlerini burada bulabilirsiniz. Otobüs bileti arıyorsanız artık satın alma işlemini sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemi ile otobüs seferlerini listeleyerek kendiniz için en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz.


Turizm şirketi Ferda Şevketoğulları tarafından 1992 yılında kurulmuş ve Merkezi Ordu’da bulunuyor. Kuruluşundan beri kaliteyi ve güler yüzlü hizmeti ilke edinmekle beraber, artan araç filosu ve personel sayısıyla da gittikçe daha da büyümüşlerdir.


Aybastı İtimat Turizm ve otobüs biletleri hakkında en güvenilir bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu turizm şirketi ile ilk kez seyahat edecekseniz firma puanını ve hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Siz de online otobüs bileti ile yaptığınız seyahatiniz sonrasında firmayı değerlendirebilirsiniz.


Keyifli bir yolculuk için bu firma size maksimum hizmeti sağlıyor. Firma ile yaptığınız yolculuklarda size özel tüm ayrıcalıklardan da yararlanabileceksiniz. Her koltuğa ait klima ve bireysel tv imkanıyla kendinizi yolculukta gibi değil, evinizde gibi hissedeceksiniz. Ailenizle, çocuklarınızla, dostlarınızla güzel bir yolculuk yapmak istiyorsanız Özler Aybastı İtimat Turizm otobüs bileti almak sizin için bir tercih değil, iyi bir seçim olabilir.


NeredenNereye.com Aybastı İtimat Turizm online otobüs biletini ayağınıza kadar getiriyor. İstanbul, Kocaeli, Ordu, Samsun illeri arasında yolcu taşımacılığı yapan firmadan online otobüs biletini güvenli ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.


İndirimli ve en ucuz otobüs biletine sahip olmak için sitemizin sunduğu fırsat ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Online bilet işleminizi tamamladıysanız şimdiden iyi yolculuklar dileriz. Bu firma faaliyetlerine son vermiştir. Aynı güzergahta hizmet veren diğer firmalardan otobüs bileti alabilirsiniz.

Aybastı İtimat Turizm otobüs bileti fiyatları, Aybastı İtimat Turizm iletişim ve telefon numaraları, Aybastı İtimat Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Havza - Bayrampaşa 225 TL
Tosya - Bayrampaşa 199 TL
Samsun - Esenler 250 TL
Çarşamba - Esenler 250 TL
Kabataş - İstanbul (Anadolu) 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" cemal coşkun
slm ben cemal coşkun, mükemmel olmuş