Yolcu Sayısı
1

Aybastı İtimat Turizm Otobüs Bileti

Aybastı İtimat Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAybastı Ordu
  • Müşteri Servisi0 (452) 714 11 32
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Aybastı İtimat Turizm


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

slm ben cemal coşkun, mükemmel olmuş

Aybastı İtimat Turizm Hakkında

Aybastı İtimat Turizm Otobüs Firması

Aybastı İtimat Turizm otobüs biletleri ve otobüs sefer saatlerini burada bulabilirsiniz. Otobüs bileti arıyorsanız artık satın alma işlemini sitemiz üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemi ile otobüs seferlerini listeleyerek kendiniz için en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz.

Turizm şirketi Ferda Şevketoğulları tarafından 1992 yılında kurulmuş ve Merkezi Ordu’da bulunuyor. Kuruluşundan beri kaliteyi ve güler yüzlü hizmeti ilke edinmekle beraber, artan araç filosu ve personel sayısıyla da gittikçe daha da büyümüşlerdir.

Aybastı İtimat Turizm ve otobüs biletleri hakkında en güvenilir bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu turizm şirketi ile ilk kez seyahat edecekseniz firma puanını ve hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Siz de online otobüs bileti ile yaptığınız seyahatiniz sonrasında firmayı değerlendirebilirsiniz.

Keyifli bir yolculuk için bu firma size maksimum hizmeti sağlıyor. Firma ile yaptığınız yolculuklarda size özel tüm ayrıcalıklardan da yararlanabileceksiniz. Her koltuğa ait klima ve bireysel tv imkanıyla kendinizi yolculukta gibi değil, evinizde gibi hissedeceksiniz. Ailenizle, çocuklarınızla, dostlarınızla güzel bir yolculuk yapmak istiyorsanız Özler Aybastı İtimat Turizm otobüs bileti almak sizin için bir tercih değil, iyi bir seçim olabilir.

NeredenNereye.com Aybastı İtimat Turizm online otobüs biletini ayağınıza kadar getiriyor. İstanbul, Kocaeli, Ordu, Samsun illeri arasında yolcu taşımacılığı yapan firmadan online otobüs biletini güvenli ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İndirimli ve en ucuz otobüs biletine sahip olmak için sitemizin sunduğu fırsat ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Online bilet işleminizi tamamladıysanız şimdiden iyi yolculuklar dileriz.Bu firma faaliyetlerine son vermiştir. Aynı güzergahta hizmet veren diğer firmalardan


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr