Yolcu Sayısı
1

Huntur Otobüs Bileti

Huntur

Firma Hakkında

  • AdresBüyük İstanbul Otogarı No.126 Bayrampaşa / İstanbul İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 658 0061
  • İnternet Sitesiwww.huntur.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Huntur


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Bulgaristan'a giden bir otobüs firması

Huntur Hakkında


Huntur otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını müşteri mennuniyeti ile birleştirmeyi başararak çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma kendi alanında, Türkiye – Bulgaristan arasında yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en köklülerinden bir tanesidir.
Huntur otobüs firması, 1969 yılında Sadık Özkılıç tarafından küçük bir yapılanma olarak kurulmuş ve sektörün gerekliliklerini yerine getiren çalışmaları neticesinde günden güne büyümeye devam etmiştir. Günümüzde ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmeye özen gösteren bu köklü firmanın yönetiminde Muzaffer ve Erhan Özkılıç bulunmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulup başlangıçta az sayıda noktaya ulaşım sağlayan firma gelişimine devam ederek bugün Bulgaristan’ın Sofya, Ruse, Haskova, Popovo, Razgrad gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Bu alanda yaptığı çalışmalar ile büyümeye devam eden firma Türkiye’de Bulgar kökenli vatandaşlarımızın en çok olduğu iller olan Bursa ve İstanbul’u otobüs seferleri için başlangıç noktası olarak seçmiş ve kuruluşun büyümesini sağlayan yapılanma ve altyapı çalışmalarını bu bölgeler üzerinde yoğunlaştırmıştır.
Yaptığı çalışmaların, nihai olarak müşteri güvenini sağlamak ve alanında oluşturduğu güveni korumak adına firma başlıca yapılanmasını daima güler yüzlü hizmet anlayışını sağlıklı şekilde sürdürebilmek için başta kendi içindeki personel üzerinde yoğunlaştırmıştır. Yolcularının en kolay ve konforlu şekilde hizmete ulaşmasının bilincinde olan Huntur otobüs firması bugün İstanbul- Aksaray- Laleli üzerinden yolcuları için özel servis imkanları sunmaktadır. Online yada elden alınan biletler ile yolculuk gerçekleştirecek yolcular Huntur seferlerine ulaşmak için Esenler otogarı 126 numaralı perona gidebilirler. Burası bu köklü firmanın merkez şubesinin bulunduğu konumdur. Firma gerçekleştirmiş olduğu köklü yapılanmalar ile birlikte her geçen yıl daha fazla yolcuyu Bulgaristan’a ulaştırmaktadır.
Yakın geçmişte yer alan yolcu verileri değerlendirildiğinde Huntur firmasının yıl içerisinde yaklaşık olarak 150 bin yolcuyu Bulgaristan’a ulaştırdığı söylenebilir. Huntur firması daha geniş bir kiteleye ulaşım hizmeti sağlamak adına artık online olarak bilet satışı yapmaktadır. Huntur otobüs biletlerini en uygun şekilde NeredenNereye.com üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr