neredennereye.com, Midyat Güneydoğu Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Midyat Güneydoğu Turizm Otobüs Bileti

Midyat Güneydoğu Turizm
Midyat Güneydoğu Turizm
 

neredennereye.com,
Midyat Güneydoğu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Midyat Güneydoğu Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Midyat Güneydoğu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Midyat Güneydoğu Turizm

Ulucami Mahallesi Şahinler No: 13/F Midyat Midyat
0482 462 1530

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Firması

Midyat Güneydoğu Seyahat, yerel bir işletme olarak kurulup müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ilkelerinden tavizde vermeden çalışma yaşamını sürdüren yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Midyat Güneydoğu Seyahat, 1977 yılında yerel bir işletme olarak kurulduktan sonra sağladığı güvenli adımlarla büyümeye devam eden Midyat Güneydoğu Seyahat, zamanın gerekliliklerini yakalamak için yolcularına sağlam ve konforlu bir yolculuğun garantisini sunarak kendisine duyulan güvenin gün geçtikçe artmasına olanak sağlamaktadır.

Midyat Güneydoğu Seyahat Seferleri

Yapılanmasını hızlı adımlar ile büyüterek kısa zamanda kaliteli hizmet anlayışını ulusal boyutlara taşımak isteyen Midyat Güneydoğu Seyahat, bugün, “İstanbul, İzmir, İzmit, Adana, Ankara, Afyon, Ceyhan, Dargeçit, Derik, Estel, Gaziantep, Gebze, Kızıltepe, Konya, Mardin, Mersin, Midyat, Osmaniye, Ömerli, Salihli, Tarsus, Şanlıurfa, Turgutlu, Uşak, Viranşehir” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Yolcularının kendilerine daha kolay şekilde ulaşması ve ülkenin her kesiminden insana yolculuk hizmeti sunmak için şube sayısını giderek arttırmaktadır.

Midyat Güneydoğu Seyahat Şubeleri

Midyat Güneydoğu Seyahat firmasının “Adana, Afyon, Ankara, Ceyhan, Dargeçit, Derik, Düzce, Estel, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Kızıltepe, Konya, Mardin, Mersin, Midyat, Osmaniye, Ömerli, Sakarya, Salihli, Tarsus, turgutlu, Uşak, Viranşehir” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır.

Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, gelişimi sürdürmenin ve insanların kendine olan güvenini boşa çıkarmamanın yolunun daima güler yüzlü hizmet anlayışından geçtiğinin farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yaparak, başta kendi içerisindeki personelinin eğitimini sağlamaktadır.

Daha fazla insana ulaşarak, ulusal çapta bir büyüme sağlamanın günümüz şartlarını yakalamak ile mümkün olduğunun bilincinde olan firma biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. En uygun Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mükemmel" Misafir
Güzergah ağınızı genişletin lütfen yaa, çok iyisiniz
"" Misafir
sürekli kullandığımız frma, memnunuz