Yolcu Sayısı
1

Seyran Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti

Seyran Güneydoğu Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresUlucami Mahallesi Şahinler No: 13/F Midyat Mardin
  • Müşteri Servisi0 (482) 462 1530
  • İnternet Sitesimidyatguneydogu.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Seyran Güneydoğu Seyahat


Çok İyi
100 % (2)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Mükemmel"

Güzergah ağınızı genişletin lütfen yaa, çok iyisiniz

sürekli kullandığımız frma, memnunuz

Seyran Güneydoğu Seyahat Hakkında


Seyran Güneydoğu Seyahat Otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam etmiş yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren sayılı firmalardan bir tanesidir. Kendi standartları kapsamında çıktığı yolda her şeyden önce müşteri güveninin ne denli önem arz ettiğinin bilincinde olan firma kendisini bu alanda geliştirmek için temel yatırım ve yaptırımlarını her şeyden önce bünyesinde yer alan personelin gelişimi üzerine odaklamış bulunmaktadır. Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs firması kendisine belirlediği standartların dışına çıkmamak adına daima güler yüzlü hizmet anlayışının büyük bir kıstas olduğunun farkında olarak yolcuları ile arasında kurmuş olduğu güvene dayalı köprünün yıkılmaması adına çalışmalarını ağır ağır fakat sağlam adımlarla sürdürmektedir. Midyat Güneydoğu Seyahat olarakta bildiğimiz Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs firması başlangıçta kendi kurulmuş olduğu alan üzerine çalışmalarını yoğunlaştırarak ulaşım ağındaki yolculuklarını güvenli ve eğlenceli bir hale getirdikten sonra ulaşım ağını her geçen geliştirmeye devam etmiştir.
Geçen zamanın teknolojiyi geliştirmesi ile birlikte Seyran Güneydoğu Seyahat firması da çağın getirdiği bu yenilikleri azami miktarda uygulamaya özen göstermektedir. Kurulduğu zamanlarda müsait olmayan şartlar nedeni ile seferlerini günübirlik şekilde 24 saatte bir gerçekleştirebilen firma bu konuda yatırımlarını sağlam temeller üzerine kurarak sefer sıklığını arttırmayı başarmıştır. Hizmet sektörüne girdiği günden bu yana büyümesine devam etmek amacı güden firma oldukça küçük bir yapılanma olmasına karşın hizmet sektörünün en olmazsa olmaz noktalarından birinin yolcularına karşı daima güler yüzlü ve profesyonel hizmet sağlamak olduğunun bilincinde olarak, kendi içerisinde personel ve kişisel eğitim geliştirmelerini sürdürmeye devam etmektedir.
Seyran Güneydoğu Seyahat Hakkında
Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Seyran Güneydoğu Seyahat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Seyran Güneydoğu Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Seyran Güneydoğu Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr