neredennereye.com, Lüks Mersin firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Mersin

Lüks Mersin
 

neredennereye.com,
Lüks Mersin
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Mersin Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Mersin
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Mersin

444 00 12
Yeni Otogar No: 6 Mersin
0324 238 55 77 - 78 - 79 - 80

“Mersin’e giden yolda”


Lüks Mersin Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Mersin’den Türkiye’nin pek çok noktasına ve Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin’e düzenli seferler gerçekleştiren firma, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan şirket, bu konuda bekleneni gerçekleştirmeyi başarıyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Misafirlerin güvenliği için gerekli tüm tedbirli alan firma, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini her geçen gün zirveye çıkarmayı hedefliyor.


Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Mersin, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Lüks Mersin’in tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;


•Aksaray - Kampüs Tesisi


•Bolu - Metro Tesisleri


•Akşehir - Özkanlar Tesisleri


•Kula - Str Tesisleri


•Gazipaşa - Bilveniz Tesisleri


•Sivrihisar - Başkent Tesisleri


•Pozantı - Pozantı Tesisleri

Lüks Mersin otobüs bileti fiyatları, Lüks Mersin iletişim ve telefon numaraları, Lüks Mersin otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Tarsus - Ankara 62 TL
Mersin - Ankara 63 TL
Ankara - Tarsus 73 TL
Ankara - Mersin 72 TL
Mersin - Adapazarı 136 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
72Puan
39%
22%
16%
7%
16%
Toplam Yorum Sayısı (80)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kötü,kötü çok kötü" Misafir
Seyahat toplam 2 saat uzadı.Mola verildi.1,5 saat sonra bir daha mola verildi.
"Güzel" Misafir
Mersin'den Bursa'ya yolculuk yaptım, molalı olmasına rağmen erken varışımız güzeldi. Diğer firmalar yolu uzatıyor.
"YOLCULUK ÇOK UZUN SÜRDÜ " Misafir
Çok uzun sürdü 2 saat fazlaydı.
"Memnun" Misafir
genel olarak memnunum sadece internet modemi bozukmus oradan puan kirdim
"40 numaralı koltuk !!" Misafir
NeredenNereye internet sitesinde 37 numaralı koltuk aracın en arkadasında tekli koltuk olarak görünüyordu ancak araca geçtiğimde yanıma eklenmiş 40 numaralı bir koltuk gördüm !! sonradan eklenen bir koltuk ve binen şahıstan da fazladan ucret alınmış söylediğine göre. buna ek olarak o koltuğun tekli değilde standart bir çiftli koltuk gibi geleceğini bilseydim kesinlikle satın almazdım başka bir seferle giderdim. Hem NeredenNereye sitesinden hemde ilgili firmadan memnunuyetimi büyük ölçüde azaltan bir olay !! ilgilenin lütfen. saygılarımla..
"" Misafir
Uzun zamandır yaptığım en konforlu seyahatti. Diğer firmalar gibi belediye otobusculugu yapmıyorlar. Yeniden bu firmayı tercih edeceğim.
"" Misafir
Genel olarak verilen hizmet kaliteli, özellikle zamanında kalkış / varış, seyir esnasında herhangi bir trafik ihlalinin olmaması çok daha iyiydi... Bu gibi firmaların sayılarının artmasını dilerim.
"" Misafir
Ya fena değildi yolculuk. Biraz sıkıldım ama sizden kaynaklı değil. Ben kendim sıkıldım yani. Teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim. Saygılarla...
"Gayet güzel bir yolculuktu" Misafir
Nereden nereye.com sunduğu hizmet gayet rahat kolay bir konfor sağladı bana teknolojilerin hayatımızın içerisine bu kadar girmesini ve kolaylaştırmasını seviyorum
"Bilet aldiktan sonra guzergah degisiyor" Misafir
Luks Mersin'i yol guzergahinda Ulukisla ilcesinden gectigi icin tercih etmistim ne varki otobuse binerken buraya ugramayacaklarini soylediler. Telefonla herhangi bir bilgilendirme de yapmadilar.

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >