Yolcu Sayısı
1

Lüks Mersin Otobüs Bileti

Lüks Mersin

Firma Hakkında

  • AdresYeni Otogar No: 6 Mersin
  • Müşteri Servisi444 00 12 / 0 (324) 238 55 77 - 78 - 79 - 80
  • İnternet Sitesiwww.luksmersin.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (77)
Lüks Mersin


Çok İyi
40 % (63)
İyi
23 % (36)
İdare Eder
15 % (23)
Kötü
8 % (12)
Çok Kötü
15 % (24)

Bagaj konusunda detaya inmeyeyim ama biraz sıkıntı yaşadım. Yani daha iyi olabilirsiniz bence

"Sigara içilmesi"

Ankaradan İstenbul'a geldim bu firmayla. İstanbul da harem otogarından sonra kullanan şoför esenler otogarına kadar 15 dakika arayla sürekli içerde sigara içti. Haremden esenlere kadar 5 tane sigara içti.

"İyiydi"

Lüks mersin turizmi tercih ettiğim için memnunum Ayrıca nereden nereye sitesi otobüs fiyatlarıda gayet makul

"Bursa eskişehir yolculuğu "

terminalden bilet aldığım Faik abi tarafından yolcu edildim, iyi dilekleri ile birlikte otobüse gelip elimi sıkıp bütün yolculara hayırlı yolculuk diledi ve otobüs kalkarken arkasından el salladı, böyle bir firma yetkilisine daha rastlamamıştım, umarım bu güzel hizmetiniz hep devam eder.

"Mersin Ankara yolculuğu"

Çok rahat bir yolculuk oldu. Teşekkürler

Lüks Mersin Hakkında


“Mersin’e giden yolda”
Lüks Mersin Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!
Mersin’den Türkiye’nin pek çok noktasına ve Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin’e düzenli seferler gerçekleştiren firma, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan şirket, bu konuda bekleneni gerçekleştirmeyi başarıyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Misafirlerin güvenliği için gerekli tüm tedbirli alan firma, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini her geçen gün zirveye çıkarmayı hedefliyor.
Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Mersin, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Lüks Mersin’in tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;
•Aksaray - Kampüs Tesisi
•Bolu - Metro Tesisleri
•Akşehir - Özkanlar Tesisleri
•Kula - Str Tesisleri
•Gazipaşa - Bilveniz Tesisleri
•Sivrihisar - Başkent Tesisleri
•Pozantı - Pozantı Tesisleri


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr