neredennereye.com, Soner Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Soner Turizm Otobüs Bileti

Soner Turizm
Soner Turizm
 

neredennereye.com,
Soner Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Soner Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Soner Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Soner Turizm

Ayvansaray / Fatih İstanbul
0212 533 8079

Soner Turizm Otobüs Firması

Soner Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Kastamonu bölgesinde kurulan bir firma olarak Soner Turizm otobüs firması kendisine çalışma yaşamı içerisinde sapmadan uygulayarak gelişimini sürdürmeye devam edeceği hedef ve ilkeleri benimsemiştir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesi için çalışan, daima güler yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Soner Turizm, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir. Soner Turizm olarak 1963 yılından bu güne tam 46 yıldır Bozkurt, Abana, İlişi ve Kastamonu yöremizdeki halkımıza, filomuzdaki en modern araçlarla hizmet sunmaktadır.

Soner Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu çevre merkezi olacak şekilde kurulmuş ve bugün teşkilat yapılanmasını bu şekilde devam ettirmektedir. Türkiye’nin bu bölgesinde şehirler ve ilçeler içerisinde ulaşım sağlamayı hedefleyerek yola başlayan Soner Turizm zamanla ulaşım ağını da geliştirmeyi hedeflemektedir. Yenilikçi hizmet anlayışı ile birlikte önce kendi bölgesinde ve ilerleyen zamanlarda ise ülke genelinde kullanıcılara ulaşmayı amaçlayan firma kendisine bu yolda belirlediği ilkeler doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma başta kendi personelini bu yönde eğitimi altına alarak geleceğine yatırım yapmaya devam etmektedir. Yolcularına seyahatleri sırasında güven ve konfor sunmak isteyen firma bunu sağlamak adına araç filosunda yer alan otobüslerin sayısını artırmakta ve zamanın gereksinimlerini karşılamak adına araçlarını yenilemeye devam etmektedir. Günümüzde Soner Turizm otobüs firması, “Esenler, Balat, Abana, Bozkurt, Kastamonu” güzergahları Soner Turizm firmasının en popüler seferleri arasında yer almaktadır. Artık en uygun Soner Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.