neredennereye.com, Hassoy Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hassoy Turizm Otobüs Bileti

Hassoy Turizm
Hassoy Turizm
 

neredennereye.com,
Hassoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hassoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hassoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hassoy Turizm

444 00 63
Esentepe mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali zemin kat 4/6 Karaköprü  Şanlıurfa
0414 315 1717

Hassoy Turizm Hakkında

Hassoy Turizm otobüs firması, 2015 yılı içerisinde küçük bir yapılanma olarak kurulup o günden bu yana belirli bir hedef ve ilke doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmadır. Firma yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli ve emin adımlarla ilerlemek için müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet anlayışı ilkelerini kendisine rota olarak belirlemiştir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın sorumluluklarının farkında olan firma başta kendi çevresine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek için çalışmalar gerçekleştirmekte ve kendini geliştirmek alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Önce insan ilkesini benimseyen firma bu doğrultuda kendisine karşı olan güvenin gerekli karşılığını sağlamak için yatırım ve yaptırımlarına bünyesi dahilinde ve çevresinde devam etmektedir.

Hassoy Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak başlayıp günümüzde, “Suruç, Adana, Altıkat, Afyon, Alanya, Aksaray, Konaklı, Anamur, Ankara, Antalya, Bakacakkadı, Balıkesir, Bandırma, Belek, Birecik, Bursa, Devrek, Dudullu, Düzce, Düziçi, Eskişehir, Has, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gelibolu, Gemlik, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kocaeli, Mersin, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Salihli, Serik, Şanlıurfa, Tarsus, Turgutlu, Uşak, Yalova, Zonguldak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Gelişim gösteren bir firma olarak yeni çağın gereksinimlerini karşılayıp daha büyük kitlelere ulaşmak isteyen Urfa Hassoy Turizm otobüs firması biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. Yüz elliden fazla otobüs firmasının karşılaştırmalı olarak biletlerini bulabileceğiniz NeredenNereye.com üzerinden en uygun Urfa Hassoy Turizm otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.

Urfa Hassoy Turizm Misyon ve Vizyonu

Urfa Hassoy Turizm firması kendisine misyon olarak, “Yolcularının kendine karşı geliştirdiği güveni sarsmadan ve zamanın getirdiği yenilikleri takip ederek en iyi koşullarda sunmak. Kurulan küçük yapılanmasını emin adımlarla ilerleterek alanında örnek bir firma olarak zirveye çıkmak. Yolculuk boyunca güven ve huzur sağlayarak bu hizmet kalitesinin devamlılığın oluşmasını sağlamak” ilkelerini benimsemiştir. Yeni eklediği araçlarla birlikte araç filosunu daime geliştirmeye devam eden firma bu filonun hem donımsal hem de hizmet personeli olarak eksiksiz hale gelmesini hedeflemektedir.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.