Yolcu Sayısı
1

Hassoy Turizm Otobüs Bileti

Hassoy Turizm

Firma Hakkında

  • AdresEsentepe mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali zemin kat 4/6 Karaköprü Şanlıurfa
  • Müşteri Servisi444 00 63 / 0 (414) 315 1717
  • İnternet Sitesiwww.hassoyturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Hassoy Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Hassoy Turizm Hakkında


Hassoy Turizm otobüs firması, 2015 yılı içerisinde küçük bir yapılanma olarak kurulup o günden bu yana belirli bir hedef ve ilke doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmadır. Firma yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli ve emin adımlarla ilerlemek için müşteri memnuniyeti ve daima güler yüzlü hizmet anlayışı ilkelerini kendisine rota olarak belirlemiştir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın sorumluluklarının farkında olan firma başta kendi çevresine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek için çalışmalar gerçekleştirmekte ve kendini geliştirmek alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Önce insan ilkesini benimseyen firma bu doğrultuda kendisine karşı olan güvenin gerekli karşılığını sağlamak için yatırım ve yaptırımlarına bünyesi dahilinde ve çevresinde devam etmektedir.
Hassoy Turizm otobüs firması yerel bir işletme olarak başlayıp günümüzde, “Suruç, Adana, Altıkat, Afyon, Alanya, Aksaray, Konaklı, Anamur, Ankara, Antalya, Bakacakkadı, Balıkesir, Bandırma, Belek, Birecik, Bursa, Devrek, Dudullu, Düzce, Düziçi, Eskişehir, Has, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gelibolu, Gemlik, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kocaeli, Mersin, Osmaniye, Polatlı, Sakarya, Salihli, Serik, Şanlıurfa, Tarsus, Turgutlu, Uşak, Yalova, Zonguldak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Gelişim gösteren bir firma olarak yeni çağın gereksinimlerini karşılayıp daha büyük kitlelere ulaşmak isteyen Urfa Hassoy Turizm otobüs firması biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. Yüz elliden fazla otobüs firmasının karşılaştırmalı olarak biletlerini bulabileceğiniz NeredenNereye.com üzerinden en uygun Urfa Hassoy Turizm otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.
Urfa Hassoy Turizm Misyon ve Vizyonu
Urfa Hassoy Turizm firması kendisine misyon olarak, “Yolcularının kendine karşı geliştirdiği güveni sarsmadan ve zamanın getirdiği yenilikleri takip ederek en iyi koşullarda sunmak. Kurulan küçük yapılanmasını emin adımlarla ilerleterek alanında örnek bir firma olarak zirveye çıkmak. Yolculuk boyunca güven ve huzur sağlayarak bu hizmet kalitesinin devamlılığın oluşmasını sağlamak” ilkelerini benimsemiştir. Yeni eklediği araçlarla birlikte araç filosunu daime geliştirmeye devam eden firma bu filonun hem donımsal hem de hizmet personeli olarak eksiksiz hale gelmesini hedeflemektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr