neredennereye.com, İyigün Çarşamba Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

İyigün Çarşamba Turizm Otobüs Bileti

İyigün Çarşamba Turizm
İyigün Çarşamba Turizm
 

neredennereye.com,
İyigün Çarşamba Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İyigün Çarşamba Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
İyigün Çarşamba Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İyigün Çarşamba Turizm

Altıntepsi Mahallesi, D:11, 34035 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 33 91

İyiGün Çarşamba Turizm Otobüs Firması

İyi Gün Çarşamba Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından feragat etmeden ulaşım alanındaki faaliyetlerine devam eden bir kuruluştur. İlkeli yapılanmasının ardında yer alan daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yerel bir işletme olarak başladığı çalışma yaşamını mümkün olduğunca kendi ilkelerinden kopmadan ve çağın gerekliliklerini yadsımadan yürütmeye devam etmekte, bu eylemleri ile ulusal çapta kendine ve yakın rakiplerine örnek olabilecek işler yapmaya devam etmektedir. Türkiye'nin Karadeniz Bölgesinde zorlu yol şartları altında, inci gibi değerli ilimiz Samsun sınırları içerisinde kurulan ve bu zor yol şartlarında yolcularına daima güvenli, konforlu, mutlu, çağdaş, zamanlı, gelişmiş bir yolculuk sunan İyi Gün Çarşamba Turizm bölgenin en çok bilinen ve en çok tercih edilen ulaşım markalarından biridir.

İyi Gün Çarşamba Turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak bu alanda müşterinin kendisine duyduğu güveni etkileyen en önemli unsurların başında daima güler yüzlü hizmet anlayışının olduğunun farkında olan firma başta kendi yaptırım ve yatırımları gene kendi içerisinde ve çevresinde değerlendirerek sektöre yeterli, uzman, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve yolcuların önceliklerini kavrayan personeller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Ulusal çapta kaliteli hizmet sağlamayı hedefleyen ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İyi Gün Çarşamba Turizm bu alanda gelişmenin göstergesi olarak çağın gerekliliklerini yakalamak adına tüm hizmetleri yolcularına sunmaktadır. Yapmış olduğu başarılı adımların devamını getirmek ve her geçen gün büyüyerek Türkiye'nin her yerindeki yolculara kayıtsız şartsız ulaşmayı hedefleyen firma kendi yapılanması günümüzün herkese eşit mesafede ulaşım ve kolaylık sağlayan teknolojisi İnternet ortamına taşımaya karar vermiştir.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.