neredennereye.com, Divriği Nazar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti

Divriği Nazar Turizm
Divriği Nazar Turizm
 

neredennereye.com,
Divriği Nazar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Divriği Nazar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Divriği Nazar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Divriği Nazar Turizm

Atatürk Cad. Belediye garajı No:250  Divriği
0346 418 27 27

Divriği Nazar Turizm Otobüs Firması

Divriği Nazar Turizm kurulduğu günden yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma kurulduğu günden bu yana yerel bir işletme olarak başladığı yolculuğunda her geçen gün daha emin adımlarla ilerleyerek ulusal çapta bir firma olmak için çalışmaktadır.

Divriği Nazar Otobüs Bileti Fiyatları

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren her kuruluşta olduğu gibi Divriği Nazar Turizm firması da bu alanda sağlıklı bir şekilde ilerlemek için en önemli etmenin daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolcularının kendilerine karşı duyduğu güveni boşa çıkarmamak olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde uygulamaktadır.

Kuruluşundan bu yana kendi yolundaki büyümesini sürdüren firma zaman içerisinde ulaşım ağını ve araç filosunu geliştirerek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Divriği Nazar Turizm otobüs firması bugün, “Ankara, Divriği, Gebze, İstanbul, Akdağmadeni, Çetinkaya, Doğakent, Kangal, Kırıkkale, Yozgat, Yıldızeli, Yerköy, Sorgun, Saraykent, Sivas” gibi ulaşım noktalarında yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Divriği Nazar Turizm, kendi yapılanması içerisinde vizyonunu, “Gelişen dünyanın zaman dilimi içerisinde her yenilikle birlikte, yolcularına daima en iyiyi, hızlı, konforlu ve güvenli bir yolculukla birlikte kendi hak ve sorumluluklarının farkında olarak güven duygusunun temelleri ile sağlamak ve bu oluşan güven ortamı içerisinde her geçen gün hedefleri doğrultusunda sarsılmaz adımlarla ilerlemek” şeklinde belirlemiştir.  

Divriği Nazar Online Otobüs Bileti

Divriği Nazar Turizm hizmet sektöründe içerisinde emin adımlarla ile ilerleyen tüm kuruluşlar gibi gün geçtikçe daha fazla yolcu sayısına ulaşarak, hizmet kalitesini daha fazla insanla buluşturmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda günümüzün dünyasına yakınlaşarak alt yapı çalışmaları geliştirmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini geniş kitlelere kolayca duyurmak isteyen firma internet üzerinden de biletlerini satışa çıkarmaktadır. Gerekli yapılanmanın sağlanması ile birlikte artık en uygun Divriği Nazar Turizm otobüs biletlerini Türkiye'nin en büyük sanal ulaşım platformlarından biri olan NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
96Puan
75%
25%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Harika yolculuk" Misafir
genel olarak çok iyiydi araç konforu ve temizliği fena değildi ama yol boyunca internet bağlantısı hiç kesilmedi ,yolculu oldukça iyi ve güzeldi tavsiye ederim
"Teşekkür Ederiz" Misafir
Beklentim çok düşüktü.Beni baya şaşırttılar. Büyük firmaların göstermediği ilgi ve alakayı gösterdikleri için çok teşekkür ederiz.
"" Misafir
gayet iyi
"" Misafir
Divriği nazar herzaman 1 numaradır, tavsiye ederim