Yolcu Sayısı
1

Sezer Turizm Otobüs Bileti

Sezer Turizm

Firma Hakkında

  • AdresOtogar Kırıkkale
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Sezer Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Sezer Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Sezer Turizm Hakkında

Sezer Turizm Otobüs Firması
Sezer Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Yolcu taşıma sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, hizmet sektöründe bulunduğunun bilincinde olan ve bu kapsamda önemli olanın daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda atmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda emin adımlar ile ilerleyen firma yolcuları ile arasında oluşan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına çalışan firma bu kapsamda sağlam adımlarla ilerleme kaydetmektedir. Başlangıçta yerel bir firma olarak kurulan Sezer Turizm otobüs firması bu kapsamdan çıkıp ilerlemek ve kendi alanında başarılı bir işletme olarak hizmet sunmak için çaba sarf etmektedir.
Sezer Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kendi alanı içerisinde fiziki ulaşım ağını her zaman bir adım ileri getirmeyi hedefleyerek çalışmıştır. Ulaşım ağının bulunduğu noktaları her geçen gün geliştiren firma günümüzde, “İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Antalya, Bursa, Adana, Konya, Gaziantep, Samsun, Diyarbakır, Mersin, Erzurum, Sivas, Balıkesir, Trabzon, İzmit, Eskişehir” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. İnternetin hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiği şu günlerde hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak kullanıcıya ulaştırılması gereken hizmetin her an ve her koşul altında sağlanmasının ve büyümek, gelişmek için her daim daha fazla kişiye kalite ve hizmetini ulaştırmanın ne denli büyük bir önem taşıdığının farkında olarak otobüs biletlerini internet üzerinden satmaya başlamıştır.
Sezer Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Sezer Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Sezer Turizm otobüs firması, 0 (432) 215 06 06 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Sezer Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Sezer Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Sezer Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Sezer Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Sezer Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Sezer Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr