neredennereye.com, Bafra Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Bafra Seyahat Otobüs Bileti

Bafra Seyahat
Bafra Seyahat
 

neredennereye.com,
Bafra Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bafra Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bafra Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bafra Seyahat

Emirefendi mah. otogar no:13 Bafra
0362 544 10 20

Bafra Seyahat Hakkında


Samsun'un Bafra ilçesinde faaliyetlerine başlayan Bafra Seyahat kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin birçok iline hizmet vermeye başlamıştır. 1968 yılında Bafra ilçesinin önde gelen isimlerinden olan Hasan Yıldız tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğunda Bafra Ekspres adıyla hizmete geçmiştir. 1978 yılında Bafra’daki bir çok seyahat firmasının bir araya gelmesiyle günümüzdeki Bafra Seyahat kurulmuştur. Ancak bu birleşmeden kısa bir süre sonra ortaklıklar bozulmuştur ve Hasan Yıldız yine firmanın başkanlığını üstelenerek firmayı en üst seviyeye getirmeye çalışmıştır. 1980’li yıllarda firma 56 adet otobüs sayısıyla Türkiye’nin bir çok şehrine ulaşım ve taşımacılık yapmaktadır. Günümüzde ise artık daha geniş yelpazeli ve son model bir araç filosuna sahiptir.


Bafra Seyahatin Misyonu


Her geçen gün değişen yolcu istek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmak ve böylece firmamız için en önemli şey olan sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.


Ulaşım sektöründe hak ettiği referans marka olmaya çalışmak.


Yolcularına sunmuş olduğu hizmet kalitesini yükseltebileceği en yüksek seviyeye çıkarmak.


Bafra Seyahatin Araç Filosu


Bafra Seyahat 2010-2015 model 8 lüks araca sahiptir. Bu araçlar son model teknolojiye sahip olmakla beraber yolcu güvenliği ve konforu için gerekli tüm araç – gereçlere sınırsız bir şekilde sahiptir.


Bafra Seyahatin Yolcularına Sunduğu Hizmetler


Bafra Seyahat, yolcularına rahat, konforlu, kaliteli ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır.


Online bilet satışlarıyla müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.


Araç içindeki sınırsız yiyecek ( kek, bisküvi, kraker, sandviç vb.), İçecek ( gazlı içecekler, meyve suları, su, kahve vb.) ikramlarıyla yolcuların kişisel ihtiyaçlarına cevap vermektedir.


Güler yüzlü ve deneyimli personeli hem kaliteli ve konforlu bir hizmet verirken hem de hızlı ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır.


Araç içindeki televizyonlarla yolculuğunuzu keyifli bir hale getirir.

Bafra Seyahat otobüs bileti fiyatları, Bafra Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Bafra Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Samsun 350 TL
Samsun - İstanbul 350 TL
İzmit - Bursa 200 TL
Bursa - Samsun 250 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
36%
9%
9%
9%
36%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezillik" akankan55
bafra seyahatin ismi yeterse buyurun... bafrada sadece sizmi varsiniz.... ben hayatta binmem bafra seyahata.. cektigim rezilligi sadece ben biliyorum.. yasayan bilir bunlari... kemalettin usta
"BAFRA KENTTURIZM" TAYFUN KESİCİ
ISMIMIZ YETER.
"Bafra kent" orhan
slm benım babam bafra seyhat ta calısan mustafa kesici
"İğrenç" Aysu canbolat
Geçenlerde okul kaydı yaptırmak için (kayseriye) kent otobüslerini kullandım. Telefonun yasak olduğu söylenen arabada yol boyunca arkadaki doğulu olduğunu şivesinden anladığım amcanın çenesini çekerek gittim ve kayseriye varıncaya kadar muavinin acayip bakışlarına (tek başına nere gidiyon der gibi) mahsur kaldım, her iki olayı da kınıyorum ve daha düzenli çalışmaya davet ediyorum
"BAGAJIMIZ NERDE" yasemin güredin
ABLAM 29,08,2005 CUMA GÜNÜ BAFRA SEYAHATEN (KENT TURİZM) İSTANBULA BİLET ALDI İKİ ADET BAGAJI OLMASINA RAĞMEN BAVULU ALINDI KOLİ BİR ADET KOLİSİ DAHA
SONRA GÖNDERECEGİZ GÜVENCESİYLE OTOBÜSE ALINMADI
KENT TURİZM TELEFON AÇIP KOLİNİN GELİP GELMEDİĞİ SORULDUĞUNDA AYRI AYRI TELEFON NUMARALARI VEİLEREK KOLİNİN AKİBETİ BİLDİRİLMEDİ.
BİLET ZARFININ ÜZERİNE ÖNCE GÜVEN YAZMAKLA GÜVENİLİR FİRMA OLUNMUYOR
"" fatma
benım babam ve amcam orda calısıyo
bafra seyattan yusuf kesıcı benım
babam
"Seyahat rehber ve yardımcısı konumunda olan host ve kaptanlar." kadir ARSLAN
ailemi aldım yanıma büyüklerimi ziyaret için sultanbeyli otogardan saat 21.00 gelecek olan kent bafra otobüsünü beklemeye basladım mutluyuz buyuklerimizi görecegiz ve 1 yıl calısmanın sonucu tatil niteligindeydi bu seyehatimiz. ve beklenen otobüs 9.45 civarı coluk cocuk rezil bekledik oto garda neyse bindik bir genç birde orta yaşlı host var otobüsümüzde ama orta yaşlı olan süleyman arkadasın bir surat bir surat koridordan geçerken yüzümüzü yere yapıştırıyoruz ne kadar yol gidecegimizi nerde durdugumuz hiçbir ilgi alakası yok arkadaşın yolcu bir sey sorması icin ne yapacagını bilmiyor ihtiyacınız olursa cagırın ben duyarım misali büyümek ya da iyi bir yere gelmek adına fiyatları assagı degil kaliteyi ilgiyi alakayı yukseltmektir neyse bana ve aileme yapılan ilgisizligi ve alakasızlıgı kınıyor ve bir daha kimseye önermemek üzere bir daha bafra seyahatla yolculuk yapmamaya karar verdik