Yolcu Sayısı
1

Bafra Seyahat Otobüs Bileti

Bafra Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresEmirefendi mah. otogar no:13 Bafra
  • Müşteri Servisi0 (362) 544 10 20
  • İnternet Sitesibafraseyahat.com

Bafra Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

56 %
Toplam Yorum Sayısı (7)
Bafra Seyahat


Çok İyi
30 % (3)
İyi
10 % (1)
İdare Eder
10 % (1)
Kötü
10 % (1)
Çok Kötü
40 % (4)

"rezillik"

bafra seyahatin ismi yeterse buyurun... bafrada sadece sizmi varsiniz.... ben hayatta binmem bafra seyahata.. cektigim rezilligi sadece ben biliyorum.. yasayan bilir bunlari... kemalettin usta

"BAFRA KENTTURIZM"

ISMIMIZ YETER.

"bafra kent"

slm benım babam bafra seyhat ta calısan mustafa kesici

"İğrenç"

Geçenlerde okul kaydı yaptırmak için (kayseriye) kent otobüslerini kullandım. Telefonun yasak olduğu söylenen arabada yol boyunca arkadaki doğulu olduğunu şivesinden anladığım amcanın çenesini çekerek gittim ve kayseriye varıncaya kadar muavinin acayip bakışlarına (tek başına nere gidiyon der gibi) mahsur kaldım, her iki olayı da kınıyorum ve daha düzenli çalışmaya davet ediyorum

"BAGAJIMIZ NERDE"

ABLAM 29,08,2005 CUMA GÜNÜ BAFRA SEYAHATEN (KENT TURİZM) İSTANBULA BİLET ALDI İKİ ADET BAGAJI OLMASINA RAĞMEN BAVULU ALINDI KOLİ BİR ADET KOLİSİ DAHA SONRA GÖNDERECEGİZ GÜVENCESİYLE OTOBÜSE ALINMADI KENT TURİZM TELEFON AÇIP KOLİNİN GELİP GELMEDİĞİ SORULDUĞUNDA AYRI AYRI TELEFON NUMARALARI VEİLEREK KOLİNİN AKİBETİ BİLDİRİLMEDİ. BİLET ZARFININ ÜZERİNE ÖNCE GÜVEN YAZMAKLA GÜVENİLİR FİRMA OLUNMUYOR

Bafra Seyahat Hakkında

Bafra Seyahat Hakkında

Samsun'un Bafra ilçesinde faaliyetlerine başlayan Bafra Seyahat kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin birçok iline hizmet vermeye başlamıştır. 1968 yılında Bafra ilçesinin önde gelen isimlerinden olan Hasan Yıldız tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğunda Bafra Ekspres adıyla hizmete geçmiştir. 1978 yılında Bafra’daki bir çok seyahat firmasının bir araya gelmesiyle günümüzdeki Bafra Seyahat kurulmuştur. Ancak bu birleşmeden kısa bir süre sonra ortaklıklar bozulmuştur ve Hasan Yıldız yine firmanın başkanlığını üstelenerek firmayı en üst seviyeye getirmeye çalışmıştır. 1980’li yıllarda firma 56 adet otobüs sayısıyla Türkiye’nin bir çok şehrine ulaşım ve taşımacılık yapmaktadır. Günümüzde ise artık daha geniş yelpazeli ve son model bir araç filosuna sahiptir.

Bafra Seyahatin Misyonu

Her geçen gün değişen yolcu istek ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmak ve böylece firmamız için en önemli şey olan sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Ulaşım sektöründe hak ettiği referans marka olmaya çalışmak.

Yolcularına sunmuş olduğu hizmet kalitesini yükseltebileceği en yüksek seviyeye çıkarmak.

Bafra Seyahatin Araç Filosu

Bafra Seyahat 2010-2015 model 8 lüks araca sahiptir. Bu araçlar son model teknolojiye sahip olmakla beraber yolcu güvenliği ve konforu için gerekli tüm araç – gereçlere sınırsız bir şekilde sahiptir.

Bafra Seyahatin Yolcularına Sunduğu Hizmetler

Bafra Seyahat, yolcularına rahat, konforlu, kaliteli ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

Online bilet satışlarıyla müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Araç içindeki sınırsız yiyecek ( kek, bisküvi, kraker, sandviç vb.), İçecek ( gazlı içecekler, meyve suları, su, kahve vb.) ikramlarıyla yolcuların kişisel ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Güler yüzlü ve deneyimli personeli hem kaliteli ve konforlu bir hizmet verirken hem de hızlı ve güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

Araç içindeki televizyonlarla yolculuğunuzu keyifli bir hale getirir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr