neredennereye.com, Hatay Nur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Nur Turizm Otobüs Bileti

Hatay Nur Turizm
Hatay Lüks Nur Sey. ve Tic.Ltd.Şti.
 

neredennereye.com,
Hatay Nur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Nur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Nur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Nur Turizm

Belediye Otogarı No:13.14 Antakya Hatay
0326 227 08 10 - 227 08 14 - 227 08 15

Hatay, yurdumuzun 13. kalabalık şehirlerinden biri olup ülkemizin en güneyinde bulunmaktadır. Ülke olarak Suriye'ye ve yurdumuzda Osmaniye, Adana, Gaziantep illerinde komşudur. Hatay’dan bu illere ve yurtdışına seyahat yapmak için Hatay nur seyahat vardır. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Hatay Nur Seyahat Hakkında

Hatay nur seyahat yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapmaktadır. Hatay merkezde bir otobüs firmasıdır. Firma 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Antakya otogarında şubesi bulunan Hatay Nur Seyahat Anadolu’nun birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yurdumuzda yedi tane ile her gün düzenli olarak seferler vardır. Yurtiçinin dışında yurt dışında da Suudi Arabistan'la, Halep-Şam'a seferler mevcuttur. Yurtiçi kadar yurtdışı seyahatlerinde da tercih edilen bir firmadır.

Hatay nur seyahat dışında Tunceliler, özSivas ve Van gölü otobüs firmalarının da bilet satışları bu firma tarafından yapılmaktadır. Firma yurtdışında Sudan ve Yemen'de de otobüs işletmeciliğinde hizmet vermektedir. Güvenli bir yolculuk isteyenlerin adresi haline gelmiştir.

Hatay Nur Seyahat İlkeleri Ve Hedefleri

Rahat, konforlu ve hızlı yolculukları müşterilerine sunan Hatay nur seyahat kaliteli yolculuklarının devamlılığı için sürekli çalışmaktadır. "Huzur ve güvenin ismi "sloganıyla yolcuların gözü kapalı bilet alabilecekleri bir otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yolcular için sürekli ne yapabilirim sorusunu kendisine sunan bir firma olan Hatay nur seyahat yeniliklere açık ve her zaman daha fazlasını hedefleyen bir şirket olmuştur. Müşterilerinin zamanlarını çalmayaraktan belirtilen sürede istedikleri noktaya ulaştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı davranan, onların işini severek yapmaları için sürekli teşvik eden bir firma halindedir.

Yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapan bu firma dünya standartlarında bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda her gün çalışmalar yapmaktadır.

Hatay Nur Seyahatini Sunduğu Olanaklar

Güvenli ve huzurlu yolculuğun yanı sıra keyifli ve rahat bir yolculuk da müşterilerine sunmaktadır. Yolculuk sırasında lig TV yayını ile maç sever müşterilerin gönlünü fetih etmektedir. Teknolojiden geri kalmak istemeyen müşterilere kablosuz internet ile yardımcı olmaktadır. Sakin televizyon izleyerek bir yolculuk sürdürmek isteyen yolcular için kişiye özel televizyonlar ile uydu yayını vardı. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli ürünler güler yüzlü personel tarafından siz müşterilere sunulmaktadır.

Hatay Nur Seyahatin Seferleri

Hatay merkezde olan bu firmanın Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya, Kütahya ve Uşak’a seferleri mevcuttur.

Hatay Nur Turizm otobüs bileti fiyatları, Hatay Nur Turizm iletişim ve telefon numaraları, Hatay Nur Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Payas 450 TL
İstanbul - Ankara 250 TL
Ankara - İstanbul 179 TL
İstanbul - Bolu 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
74Puan
39%
26%
15%
8%
12%
Toplam Yorum Sayısı (39)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Merhaba" Misafir
Çocukluğumdan beri olan bir firma. Eskiden ailemle seyahat ederdim artık tek başına yine yollardayım. Her zaman aynı kalitede kaldıkları için çok teşekkür ederiz.
"Yolculuk " Misafir
Genel anlamda iyi bir yolculuktu ancak araç kalitesi ve araç güvenliği çok kötüydü, aracın ön camında ki sorun nedeniyle içeriye rüzgar girip çok fazla şekilde ses çıkartıyordu. Televizyonlar eski ve çalışmıyordu. Şayet bu sıkıntıları saymazsak güzel ve sorunsuz bir yolculuktu. Kaptan ve host gerçekten ilgili ve güler yüzlü kişilerdi. Ufak sıkıntılar olmasına rağmen Hatay Nur turizme teşekkür ederim.
"Rahat " Misafir
TV internet hariç çok rahat araçlar uzun yol için tercih ederim
"" Misafir
Çok yavaş gitti arac
"Hatay nur yetkilileri bu arabalar ilerde çok kazaya karışır dikkat" Misafir
Eregliden Nazilliye gittik bir kez ikram aldık araba çok hız yaptı araba kaza yapacak diye uyuyamadım muavin felaket yolcular ayakkabısını çıkarıyor kokundan oturulumuyor uyar dedim ilgilenmedi bir daha bu Hatay nura binmem çevredekileride uyarırım binmeyin diye
"" Misafir
Yolculuk boyunca internet yoktu geldi gelecek bizi oyaladılar ayrıca gece 23 tensonra yūksek sesli maç izlemek zorunda kaldım ( hiç istemediğim halde) muavini uyardım ama birkaç kişi istediği için bizede izlettiler
"Tv " Misafir
Araç tv leri sorunlu ve wi-fi yok ikram çeşitleri(yiyecek) yok
"Hayal kırıklığı " Misafir
Kısaca berbat
"Genel olarak iyiydi" Misafir
Genelde yolculuklarının neredeyse hepsinde internet bağlantısı var denmesine rağmen olmuyor ve ben en az (uçak bileti almazsam) ayda bir defa otobüs yolculuğu(gidiş dönüş) yapıyorum öğrencilere fiyat esnekliği yapılması gerektiğini düşünüyorum bu şekildede aldığımız sabit bir kurum olur diye düşünüyorum
"" Misafir
Nog le rezil bir araç ile daha önce hiç karşılaşmadım ne ekranlar çalışıyo ne ilgilenen var ne düzgün bir mola süresi tam bir rezillik