Yolcu Sayısı
1

Hatay Nur Turizm Otobüs Bileti

Hatay Nur Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBelediye Otogarı No:13.14 Antakya Hatay
  • Müşteri Servisi0 (326) 227 08 10 - 227 08 14 - 227 08 15
  • İnternet Sitesiwww.hataynurseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

75 %
Toplam Yorum Sayısı (35)
Hatay Nur Turizm


Çok İyi
40 % (29)
İyi
26 % (19)
İdare Eder
15 % (11)
Kötü
8 % (6)
Çok Kötü
11 % (8)

"Merhaba"

Çocukluğumdan beri olan bir firma. Eskiden ailemle seyahat ederdim artık tek başına yine yollardayım. Her zaman aynı kalitede kaldıkları için çok teşekkür ederiz.

"Yolculuk "

Genel anlamda iyi bir yolculuktu ancak araç kalitesi ve araç güvenliği çok kötüydü, aracın ön camında ki sorun nedeniyle içeriye rüzgar girip çok fazla şekilde ses çıkartıyordu. Televizyonlar eski ve çalışmıyordu. Şayet bu sıkıntıları saymazsak güzel ve sorunsuz bir yolculuktu. Kaptan ve host gerçekten ilgili ve güler yüzlü kişilerdi. Ufak sıkıntılar olmasına rağmen Hatay Nur turizme teşekkür ederim.

"Rahat "

TV internet hariç çok rahat araçlar uzun yol için tercih ederim

Çok yavaş gitti arac

"Hatay nur yetkilileri bu arabalar ilerde çok kazaya karışır dikkat"

Eregliden Nazilliye gittik bir kez ikram aldık araba çok hız yaptı araba kaza yapacak diye uyuyamadım muavin felaket yolcular ayakkabısını çıkarıyor kokundan oturulumuyor uyar dedim ilgilenmedi bir daha bu Hatay nura binmem çevredekileride uyarırım binmeyin diye

Hatay Nur Turizm Hakkında

Hatay, yurdumuzun 13. kalabalık şehirlerinden biri olup ülkemizin en güneyinde bulunmaktadır. Ülke olarak Suriye'ye ve yurdumuzda Osmaniye, Adana, Gaziantep illerinde komşudur. Hatay’dan bu illere ve yurtdışına seyahat yapmak için Hatay nur seyahat vardır. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Hatay Nur Seyahat Hakkında
Hatay nur seyahat yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapmaktadır. Hatay merkezde bir otobüs firmasıdır. Firma 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.
Antakya otogarında şubesi bulunan Hatay Nur Seyahat Anadolu’nun birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yurdumuzda yedi tane ile her gün düzenli olarak seferler vardır. Yurtiçinin dışında yurt dışında da Suudi Arabistan'la, Halep-Şam'a seferler mevcuttur. Yurtiçi kadar yurtdışı seyahatlerinde da tercih edilen bir firmadır.
Hatay nur seyahat dışında Tunceliler, özSivas ve Van gölü otobüs firmalarının da bilet satışları bu firma tarafından yapılmaktadır. Firma yurtdışında Sudan ve Yemen'de de otobüs işletmeciliğinde hizmet vermektedir. Güvenli bir yolculuk isteyenlerin adresi haline gelmiştir.
Hatay Nur Seyahat İlkeleri Ve Hedefleri
Rahat, konforlu ve hızlı yolculukları müşterilerine sunan Hatay nur seyahat kaliteli yolculuklarının devamlılığı için sürekli çalışmaktadır. "Huzur ve güvenin ismi "sloganıyla yolcuların gözü kapalı bilet alabilecekleri bir otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yolcular için sürekli ne yapabilirim sorusunu kendisine sunan bir firma olan Hatay nur seyahat yeniliklere açık ve her zaman daha fazlasını hedefleyen bir şirket olmuştur. Müşterilerinin zamanlarını çalmayaraktan belirtilen sürede istedikleri noktaya ulaştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı davranan, onların işini severek yapmaları için sürekli teşvik eden bir firma halindedir.
Yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapan bu firma dünya standartlarında bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda her gün çalışmalar yapmaktadır.
Hatay Nur Seyahatini Sunduğu Olanaklar
Güvenli ve huzurlu yolculuğun yanı sıra keyifli ve rahat bir yolculuk da müşterilerine sunmaktadır. Yolculuk sırasında lig TV yayını ile maç sever müşterilerin gönlünü fetih etmektedir. Teknolojiden geri kalmak istemeyen müşterilere kablosuz internet ile yardımcı olmaktadır. Sakin televizyon izleyerek bir yolculuk sürdürmek isteyen yolcular için kişiye özel televizyonlar ile uydu yayını vardı. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli ürünler güler yüzlü personel tarafından siz müşterilere sunulmaktadır.
Hatay Nur Seyahatin Seferleri
Hatay merkezde olan bu firmanın Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya, Kütahya ve Uşak’a seferleri mevcuttur.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr