Yolcu Sayısı
1

Lider Anadolu Otobüs Bileti

Lider Anadolu

Firma Hakkında

  • AdresÇorum Şehirler Arası Otobüs Terminali Çorum
  • Müşteri Servisi0 (364) 212 85 55-56-57
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Lider Anadolu


Çok İyi
100 % (2)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Memnuniyet"

Gaziantep'e giderken başka firma kullanmıyorum. Diğer güzergahları için bir şey diyemem ama bu güzergahın arabalarını çok beğeniyorum. Özellikle şoför beyin dikkatini ayrıca takdir ettim

"Harika"

Mütevazı, temiz, anlayışlı nadir firmalardan biri sanırım çok memnunum benn

Lider Anadolu Hakkında

Lider Anadolu Otobüs Firması

Lider Anadolu otobüs firması yakın tarihte, kurulmuş olduğu zamandan bu yana kendisine belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinin dışına çıkmadan çalışma yaşamını sürdüren, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bünyesinde barındırdığı personeli ile birlikte hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olmanın zorluklarının farkında olan firma kullanıcıları ile arasında kısa zaman zarfı içerisinde oluşturduğu güvene dayalı bağlarını koparmamak adına sağlam adımlarla ve daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolculuğuna devam etmektedir. Yolcularının eğlenceli ve konforlu bir seyahat geçirmesini temenni eden Lider Anadolu otobüs firması bu konuda başarılı bir ilerleme sağlamak adına araç filosunda yer alan araçların ve araçlarda hizmet sunan teknik ekibinin donanım bakımından yeterli olması için çaba göstermektedir.

Lider Anadolu Otobüs Biletleri

Lider Anadolu otobüs firması çalışma yaşamına ve hizmet kariyerine henüz yeni başlamış bir yapılanma olarak, işini severek yapmanın getirdiği yükümlülük ile birlikte insanlara daha geniş alanlarda daha iyi hizmet sunabilmek adına sahip olduğu ulaşım ağını her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır. Lider Anadolu otobüs firması günümüzde, “Alibeyköy, Ankara, Çorum, Delice, İstanbul, Mecitözü, Sungurlu” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Lider Anadolu otobüs firması, “Alaca, Alibeyköy, Ankara, Çorum, Delice, Elazığ, Gaziantep, Esenyurt, İstanbul, Kaynarca, Dudullu, Malatya, Mecitözü, Merzifon, Sungurlu, Şanlıurfa, Yozgat” gibi fiziksel şubeleri ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Çalışma yaşamında başarıya ulaştıran ilkelerinden biri olarak, sağlamış olduğu güvene dayalı başarının devamını ve daha fazla insana daha kaliteli yolculuk hizmetinin ulaşmasını hedefleyen Lider Anadolu otobüs firması bunun için çağın gerekliliklerini yerine getirmenin öneminin bilincinde olarak online işlemlere de başlamıştır. Artık en uygun Lider Anadolu otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak kolayca satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr