Yolcu Sayısı
1

Balıkesir Mercan Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Mercan Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBalıkesir
  • Müşteri Servisi0532 596 9670
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Balıkesir Mercan Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Balıkesir Mercan Turizm Hakkında


Balıkesir Mercan Turizm otobüs firması 2020 yılında Balıkesir merkezli olarak kurulmuş yolcu taşımacılığı alanında hizmet sunan kuruluşlardan biridir. Türkiye’nin kurulduğu merkez bölgesinde ortaya çıkan ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılanmış bir kuruluştur. Modern dönemin ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı günümüz şartlarında gereken yapılanmaları sağlamak için çaba sarf etmektedir. Balıkesir Mercan Turizm henüz kurulmuş olan bir firma olmasına karşın kısa zaman içerisinde kendisine şans veren yolcuları ile arasında köklü bir bağ kurmayı başarmış olan kuruluşlardan biridir. Güvene dayalı oluşan bu köprülerin yıkılmaması için gayretli bir çaba içerisinde olan firma zamanın teknik şartlarını yolcularına en iyi şekilde sunmak için oldukça başarılı çalışmalar yürütmektedir.
Yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak müşteri memnuniyeti adımlarının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bunun üzerine kurmaktadır. Bu nedenle bünyesinde yer alan personelinin işinde deneyimli ve güler yüzlü hizmet için uygun eğitim düzeyinde olmasına özen göstermektedir. Güvene bağlı bir sektör içerisinde zamanla büyümek hedefinde olan Balıkesir Mercan Turizm ülke genelinde saygı ile anılan bir firma olmak için çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerlemektedir.
Balıkesir Mercan Turizm Hakkında
2020 yılında Balıkesir merkezli olarak kurulan Balıkesir Mercan Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Balıkesir Mercan Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Balıkesir Mercan Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Balıkesir Mercan Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Balıkesir Mercan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Balıkesir Mercan Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Balıkesir Mercan Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Balıkesir Mercan Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr