neredennereye.com, Mercan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mercan Turizm Otobüs Bileti

Mercan Turizm
Mercan turizm
 

neredennereye.com,
Mercan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mercan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mercan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mercan Turizm

0532 596 9670
 Balıkesir
0266 

Mercan Turizm Otobüs Firması

Mercan Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden seyahat ve yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşterileri ile arasında çalışma yaşamı boyunca oluşturduğu güvene dayalı ilişkiyi korumanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan otobüs firması kendi yapısı içerisinde özellikle bu konu üzerinde itina ile durarak Mercan Turizm ismini ulusal çapta bir marka haline getirerek hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır. Mercan Turizm otobüs firması yakın tarihte kurulan bir firma olarak kurulduğu günden bu yana özverili çalışma yaşamına devam ederek alanında öncü bir yapılanmaya sahip olmayı hedeflemektedir. Temel yatırım ve yaptırımlarını daima güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde tutmaya çalışan firma bu alanda günümüze kadar kendi ekseninde başarılar göstermeyi başarmıştır.

Mercan Turizm otobüs firması, seyahat ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir işletme olarak bu alandaki en temel noktalardan birinin kısa zaman içerisinde yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu bildiğinden yerel bir işletme olarak kurulmuş olsa da zaman içerisinde sürekli olarak düzenlediği sefer sayısını ve erişim sağladığı ulaşım noktalarını arttırmayı başarmıştır. “Güvenli, keyifli yolculuklar,” sloganı ile çalışma yaşamında yer edinmeyi planlayan Mercan Turizm otobüs firması araç filosunda yer alan otobüslerinin teknik bakım ve gelişimini yakından takip etmektedir. Yolcularının, uzun seyahat süreleri boyunca keyifle hareket edebilmeleri için günümüz dünyasının teknik imkanlarını otobüslerine taşımayı hedefleyen firma bu hedefi doğrultusunda çalışmalar yürütmektedir.

Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Mercan Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Mercan Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Mercan Turizm otobüs bileti fiyatları, Mercan Turizm iletişim ve telefon numaraları, Mercan Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Balıkesir - Havran 60 TL
Edremit - Balıkesir 65 TL
Ayvalık - Balıkesir 75 TL
Balıkesir - Ayvalık 75 TL
Balıkesir - Burhaniye 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.