Yolcu Sayısı
1

Koç Turizm Otobüs Bileti

Koç Turizm

Firma Hakkında

  • AdresLüleburgaz Kırklareli
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

En Popüler Koç Turizm Seferleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Koç Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Koç Turizm Hakkında


Koç Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini elinden bırakmadan yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren genç bir ticari oluşumdur. Koç Turizm ismi altında yakın tarihte kurulmuş ve henüz çok genç bir oluşum olmasına karşın yolcu taşımacılığı sektöründe ortada duran açığı görmüş ve giderilmesi adına bir hizmet geliştirmiştir. “Koç Turizm” ismi ile hizmet sunan firma genç bir oluşum olmasının kendisine sağladığı dezavantajların farkında olarak çalışma yaşamında daima “Güven” ilkesi üzerinde durmayı hedefleyen firma kısa zaman içerisinde etkili ve farklı çalışma biçimi ile yolcularının kendisine güven duymasını sağlamıştır. Güvenirliği ve kaliteyi hedefleyen ilkeleri oldukça kısa zaman önce çalışma yaşamına başlayan Koç Turizm otobüs firması özellikle hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Daima güler yüzlü hizmet” ilkesinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak bunun ilk adımının kendi alanında uzman ve deneyimli personel ile sağlanacağının bilinci ile temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlandırmaktadır.
Koç Turizm, kendisine vizyon olarak, “Kaliteli ve yenilikçi hizmetimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak. Yenilikleri yakından takip ederek dünyada yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşların modern uygulamalarını en doğru şekilde kendine taşımak ve sürekli olarak alanında gelişim göstermek. Teknolojinin dünyayı ve yolcu taşımacılığını etkileyen yenilikleri kısa zaman içerisinde uygulamaya alarak seyahatleri sırasında yolcularımıza olabildiğince konforlu bir yolculuk imkanı sunmak. Kendisine bağlılık sergileyen yolcularının haklarını korumak adına başta teknoloji, hijyen, hizmet kalitesi alanlarında olmak üzere yeniliklere açık olarak sürekli gelişim göstermek.” ilkelerini benimsemiştir. Koç Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibiyle, yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek uluslararası normlara uygun, temel ve kültürel değerlerine bağlı daima iyileşme ve gelişme çabası içerisinde olma” ilkesini benimsemiştir. Başlangıçta kurulmuş olduğu alan dışına çıkmayı hedefleyerek çalışan firma her geçen gün ulaşım ağını genişletmek için çaba sarf etmektedir.
Koç Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Lüleburgaz - Kırklareli
2016 yılında Kırklareli merkezli olarak kurulan Koç Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “4” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “4” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Koç Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Koç Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergaha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Koç Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Koç Turizm Otobüs Bileti
Koç Turizm yolcu taşımacılığı sektöründe yeni kurulmuş ve sınırlı bir alan için hizmet sunan bir otobüs firması olmasına karşın ulaşım ağını her geçen gün geliştirmeye çalışmaktadır. Bununla birlikte daha fazla kişiye ulaşmak isteyen firma otobüs biletlerini online satışa açmıştır. Artık en uygun Koç Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak Türkiye’nin her yerinden satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr